Foot Works, Summer Bliss Cooling Foot Spray (Chłodzący spray do stóp Rozkosz Lata)

Chłodzi i dezodoryzuje przegrzane, zmęczone upałem stopy. Odświeża i zapobiega ich poceniu się oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wygładza i zmiękcza naskórek, szybko się wchłania. Zawiera naturalne substancje nawilżające, odżywiające i zmiękczające, takie jak olejek z awokado i makadamii oraz ekstrakty ogórka i aloesu.`

Cena: 19,90 zł / 100 ml

Uwielbiam ten zapach

Kupiłabym ponownie dla samego zapachu, który mnie urzekł. Wygładzenia i nawliżenia nie zaobserwowałam, ale odświeżenie zdecydowanie jest. Nie miałam żadnych problemów z atomizerem.

Nawet OK, ale atomizer dramat!

Całkiem miły produkt, szkoda tylko, że rzeczywiście efekt jest dość ...krótkotrwały.
Na plus:
+ ładny zapach,
+ odświeża przegrzane, zmęczone stopy szkoda, że tylko na chwilę,
+ dość wydajny,
+ szybciutko się wchłania,
+ nie wysusza.

Nawiększym minusem natomiast jest/był ATOMIZER, który może wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej opanowaną osobę :D
Zacina się niemiłosiernie, a przy końcówce to już jest w ogóle jakiś dramat, żeby z opakowania wydobyć płyn...

Więc myślę, że trójeczka jest odpowiednią oceną.
Nie kupię z oczywistych względów, ponieważ został wycofany z oferty promocyjnej.

Używam tego produktu od: dawno

krótka przyjemność

Byłabym zadowolona gdyby jego działanie było nieco dłuższe. Po popsikaniu jest bardzo przyjemnie, chłodek i ładny zapach ale chwila i koniec tej przyjemności.
Żadnych właściwości nawilżających czy wygładzających nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Avon Mark - relacja

jestem na tak

Mam ten spray od baaardzo dawna.

Plusy:
+zapach;
+czuć orzeźwiającą świeżość;
+szybko sie wchłania;
+przynosi ukojenie po gorącym, upalnym dniu;
+cena;

Minusy:
-opakowanie, niestety trudno wydobyc z niego resztki, trzeba sie nieźle nagimnastykować;

Używam tego produktu od:3-4 lata.
Ilość zużytych opakowań:dużo.

Przyjemny zapach

Spray ma bardzo ładny, odświeżający zapach, przyjemnie chłodzi przegrzane stopy, jednak przy większych upałach się nie sprawdza. Największym minusem jest aplikatur, który przestał aplikować:/ Myślałam, że to mi dostała się jakaś wadliwa sztuka, ale z innych recenzji wynika, że to norma...

Używam tego produktu od: ok roku

ładnie pachnie

dużym plusem jest odświeżanie stóp i ładny zapach, ale niestety duża zawartośc alkoholu powoduje, że trochę drażni :/ nie nawilża stóp jedynie działa odświeżająco i chłodząco, ogólnie za drogi :p

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Fajny na lato :)

Spray jest fajny na lato. Dobrze odświeża stopy i powoduje uczucie lekkości. Ratuje zmęczone stopy. Ładnie pachnie i nie daje poczucia "dziwnej warstewki" na stopach. Jest wydajny i szybko się wchłania.

Ogromnym minusem jest to, że spray co chwilę się zatyka.

przeciętny

Całkiem przeciętny spray. Przy większych upalach i szybkim poceniu sie stop raczej nie zdaje egzaminu.
Na plus:
- ladny zapach
- przystepna cena

Minusy:
- atomizer, ktory niestety co chwile sie zatyka i trzeba sie meczyc z aplikacja
- daje efekt milego odswiezenia, jednak bardzo szybko wszystko wraca do poprzedniego stanu
- nie zapobiega poceniu sie stop i nie usuwa przykrego zapachu.

Sa znacznie lepsze i skuteczniejsze kosmetyki niz ten.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa

może być

Zalety: odświeża, małe wygodne opakowanie, szybko się wchłania (bardzo szybko-za to duży +). /Wady: odświeża na krótko, zapach nie przypadł mi do gustu (choć zły też nie jest), ale na "pierwszy węch" wyczuwam alkohol. Ogłonie może być-bez rewelacji, ale też bez jakiś większych rozczarowań :)

koi i odświeża

Kupiłam go ze względu na to chłodzenie gdyż jestem w 9 miesiącu ciąży i jak wiadomo stopy szczególnie w gorące dni mają się nie najlepiej.Spray faktycznie chłodzi i odświeża, jak również delikatnie nawilża - ogólnie relaks dla zmęczonych stóp.Bardzo przyjemnie pachnie i szybko się wchłania. Plusem jest też to że nie pozostawia klejącej warstewki [co się zdarza wielu dezodorantom] i stopy nie ślizgają sie w klapkach. Polecam szczególnie na upalne lato.

cool ;)

Bardzo przyjemny kosmetyk, szczególnie w upalne dni. Chłodzi stópki, odświeża i przyjemnie pachnie. ja używam jako dezodorantu a w naprawdę gorące dni(no...było ich może kilka tego lata) wkładam do lodówki, żeby wzmocnić efekt chłodzenia. opakowanie wygodne, mało wydajny.

Lato Lato

Dobry, fajnie chłodzi przegrzane stopy, odświeża, bardzo wydajny, psikam nim całe stopy,polecam każdemu kto lubi popsikać obie stópki w ramach szybkiego ochłodzenia