Seria winogronowa, Krem pod oczy na bazie winogron

Seria winogronowa, Krem pod oczy na bazie winogron

Główne składniki kremu to ekstrakt z winogron, aloes, oraz pierwiosnek lekarski Nawilża i odżywia delikatną skórę wokół oczu. Poprawia elastyczność oraz wygładza już istniejące zmarszczki, zmniejsza obrzęki i intensywność cieni. Pozostawia skórę jędrną. Główne składniki kremu i ich funkcje:
- Ekstrakt z winogron usuwa zrogowaciałe komórki skóry, poprawia regenerację w nowopowstałych komórkach skory, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zmniejsza wrażliwość skóry.
- Aloes jest naturalnym składnikiem nawilżającym i odżywczym. Posiada właściwości antybakteryjne.
- Pierwiosnek lekarski przyśpiesza metabolizm oraz pobudza procesy regeneracji, oczyszcza komórki skóry z wolnych rodników opóźniając proces starzenia. Polecany dla osób do 30 roku życia.

Cena: ok. 28 zł zł / 30 ml

Bardzo dobry!

Kupiłam go w ciemno, bo nikt nie wystawił mu recenzji, ale NIE ŻAŁUJĘ :) Po 4 tygdniach używania codziennie rano i wieczorem mogę stwierdzić, że moje wrodzone cienie i opuchlizna pod oczami zmniejszyły się i to wyraźnie.
Jest to lekki przeźroczysty żel z zatopionymi w środku kuleczkami. Szybko się wchłania w skóre i pozostawia na niej delikatny filtr, dzięki któremu ma się wrażenie dobrze odżywionej skóry. Wiadomo że zanim nałoży sie makijaż na krem pod oczy należy chwilę odczekać, w tym przypadku jest to ok 2 min. Podkład nie wałkuje sie, wręcz mam wrażenie że ten delikatny film ułatwia nałożenie makijażu.
Opakowanie jest ładne ale mogłoby mieć dozownik. Mimo to bardzo polecam.