Foot Works, Rough Skin Remover (Złuszczający peeling do stóp)

Foot Works, Rough Skin Remover (Złuszczający peeling do stóp)

Peeling do stóp złuszczający rogowaciejący naskórek. Stosowany regularnie sprawia, że stopy są gładkie i miękkie. Poprawia ukrwienie stóp.

Cena: 12,90zł / 75ml

Beznadziejne

Spodziewałam się czegoś lepszego, bo jestem zadowolona z innych produktów do stóp firmy Avon, ale na tym się zawiodłam. Na samym początku odrzuca już sam zapach - mega nieprzyjemny, chemiczny, duszący. Produkt niekorzystnie wpływa na dłonie podczas aplikacji, jest tak ostry, że mocno je ściera, przy drugiej stopie to już delikatnie pieką. Trudno zrobić peeling pod prysznicem, bo po nałożeniu trzeba minutę czekać, a wiadomo - nie można na tej stopie stanąć, więc trzeba stać na jednej nodze, co nie jest łatwe, a w dodatku można się przecież poślizgnąć. Nie mam bardzo zniszczonych stóp, a i tak trzeba kosmetyku nałożyć dużo, przez co robi się bardzo mało wydajny. Przykro mi, ale nie zaobserwowałam jakichś cudownych efektów, na pewno już nigdy nie kupię; nawet firma Avon ma wiele innych, skutecznych i przyjemnych peelingów do stóp, ten się do niczego nie nadaje.

Plusy:
brak
Minusy:
- trudność użycia
- nieefektywny
- źle pachnie
- niemiły zapach
- szybko się kończy
- niewydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

dziala, i zluszcza

Peeling kupuje caly czas.
Uzywam razem z tarka do stop, pumeksem, na koniec doprowadzania stop do uzytecznosci.
Uzywam na prawie suche stopy, wtedy ostro zluszcza, poprawia ukrwienie i wygladza skore.
Kupuje go tylko w promocji za 6-7 zl, jest wydajny, i nie podraznia.
Moglby byc jakos troche perfumowany, bo jak dla mnie jest mocno chemiczny.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Warty spróbowania

Fajny peeling do stóp

Plusy:
+ dobrze ściera martwy naskórek
+ przyjemna konsystencja, niezbyt lejąca i niezbyt zbita w sam raz do wykonania peelingu
+ nie podrażnia
+ przyjemny zapach
+ wygodne opakowanie

Minusów się nie doszukuję, doskonale spełnia swoją rolę

Używam tego produktu od: rok

Avon Mark - relacja

delikatnie złuszcza naskórek

Produkt odpowiedni dla osób nie mających większych problemów z przesuszonymi piętami gdyż nie radzi sobie z większymi zrogowaceniami.

-delikatnie złuszcza nakórek
-pozostawia skóre miękka w dotyku ale nie na długo
-po zastosowaniu daję uczucie świeżości
-jest dość wydajny i wygodny w użytkowaniu
-ma niedrażniący zapach

Ilość zużytych opakowań: 1,5

może być

Do tej pory używałam peelingów do stóp tylko z Avonu i muszę powiedzieć, że ten spodobał mi się najmniej.

Przede wszystkim denerwuje mnie to, że przy jego użyciu trzeba poświęcić więcej czasu niż zwykle. Wolę peelingi, które od razu można spłukać.
Średnio podoba mi się też zapach, jest zbyt intensywny i niezbyt ładny.

Peeling działa, jednak dla wymagających szczególnej pielęgnacji stóp może się nie sprawdzić, ponieważ jest delikatny. Po zastosowaniu zawsze smaruję stopy kremem i efekt jest zadowalający, jednak nie trwa zbyt długo.

Fajny produkt

Produkt stosuje profilaktycznie, a w okresie letnim na przemian z pumeksem. Super formuła, stopy po zabiegu są gładkie i delikatne w dotyku. Polecam dla osób, które nie mają grubej warstwy zrogowaciałego naskórka, sprawdza się wtedy idealnie. Bardzo wydajny, nie mam zastrzeże co do zapachu.

Beznadziejny

Produkt nie robi tego do czego jest stworzony. Potrzebowalam czegos delikatnego,bo moje stopy wymagaja jedynie latem delikatnego peelingu. Ten peeling wogle nie dziala. Ma za zbyt intensywny zapach, usuniecie nie jest przyjemne ani latwe (marze sie). Nie polecam.

Taki sobie. Znam lepszy i tańszy :)

- jak dla mnie zbyt delikatny
- nie radzi sobie z szorstkimi piętami
- rzadka konsystencja
- jest dobry dla stóp, z którymi nie ma większych problemów

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Skuteczny

Stosuję ten peeling ok kilku lat i uważam go za dobry i skuteczny produkt.
Przy regularnym stosowaniu stan skóry na stopach znacznie się poprawia. Złuszcza on martwy naskórek, masuje stopy, dzięki czemu poprawia się krążenie, zmiękcza i dezodoruje.
Często można go kupić w promocyjnej cenie.
Mało wydajny. Tubka starcza mi na około 5, 6 zastosowań.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Taki sobie

Słabo złuszcza naskórek za to delikatnie wygładza i fajnie odświeża. Stopy są odprężone po chwilowym masażu. Bardzo wyrazisty zapach, ale mi nie przeszkadza. Tani i wydajny.

Używam tego produktu od: ok pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

dziwny

Dziwny jest pen produkt. Peeling jak nie peeling. Jego drobinki są małe, jest ich dużo, ale tak jakby w ogóle nie ścierały, z jakimiś większymi zrogowaceniami czy stwardnieniami w ogóle sobie nie radzi, dużo trzeba się namachać rękoma, bardzo nieprzyjemny zapach. To na tyle. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok rok zalega na półce ;p
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Ciekawy gadżet

Peeling kupiłam jednorazowo, aby przetestować. Ostatnio bardzo zaniedbałam stopy ze względu na sporą ilość pracy. Teraz odnalazłam ten peeling na półce wraz z kremem nawilżającym Avonu i zaczęłam regularnie stosować. Podoba mi się w nim to, że nie trzeba go spłukiwać wodą, wystarczy wetrzeć. Nie jest jakiś ekstra mocny, więc warto wcześniej potrzeć problemowe miejsca tarką. Peeling pomocny jest w uzyskaniu efektu końcowego, tuż przed wklepaniem kremu nawilżającego. Stopy wyglądają na zadbane. Zapach może być, chociaż nie zachwyca. Denerwuje mnie opakowanie, strasznie tandetne. Następnym razem spróbuję innego specyfiku do stóp o właściwościach peelingujących.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc