Cztery Pory Roku, Face Cream, Krem do twarzy z oligoelementami

Cztery Pory Roku, Face Cream, Krem do twarzy z oligoelementami

Krem do codziennej pielęgnacji. Łagodnie natłuszcza, reguluje poziom nawilżenia, przyspiesza odnowę komórek oraz uelastycznia i wygładza skórę. Krem zawiera: Oligoceane - minerały pochodzenia morskiego wprowadzające do skóry niezbędne sole mineralne i oligoelementy (miedź, cynk, mangan, kobalt), substancje nawilżające i wygładzające oraz wosk mikrokrystaliczny w postaci niebieskich granulek zawierające witaminy A, B, C, E. Bardzo delikatna i lekka konsystencja sprawia, że kosmetyk szybko i łatwo się wchłania. Krem jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, także dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Cena: 3,50 zł / 100 ml

Był świetny

był, bo nie wiem, gdzie go teraz dostać????????

nawilżał, był tani, dbał o twarz, przyjemnie pachniał, miał fajny skład, nie uczulał, odżywiał skórę, efekt był super!!!!!!!

Na zimę jest ok

Kremu używałam dość dawno skusiła mnie cena.
Trzeba przyznać, że dobrze nawilża, skóra po nim jest gładka i delikatna.

Wchłania się średnio, zapach jest okropny i stosowanie go w lato kiedy jest gorąco odpada bo w moim przypadku strasznie zapycha, skóra zaczyna się świecić, nadmiernie pocić i wyskakują pryszcze.

Jako krem ochornny na zime jest świetny.
Zawarte w nim granulki są lekko denerwujące bo ciężko je rozsmarować.

Jednak ogólnie rzecz biorąc za taką cenę mogę polecić, zwłaszcza dla osób z bardzo suchą skórą, to pewnie i w lato byłby świetny.
Jest w miarę wydajny i opakowanie spore.
Być może do niego wrócę jednak póki co jestem zachwycona perfecta.

Używam tego produktu od:używałam przez okres zimowy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 2

dobry ale do rąk

Kupiłam go bardzo tanio co jest plusem. POsmarowałam sie na twarzy nawet dobrze sie wchłanial, ale ten zapach byl nie do zniesienia i musialam zmyć go. Zaczęlo mnie wszystko piec i szczypać na twarzy, kichalam bo zapach naprawde jest intensywny. Jak na twarzy sie sprawuje to nie moge napisać bo mialam go niecale 10 min, ale smaruje sobie nic ręce i jest naprawde dobry:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:pol

Well 01

Całkiem dobry krem

Mam skóre mieszaną, ale zimą lubię ją odżywić nieco bardziej niż zwykle. W zeszłym roku kupiłam sobie ten krem, w sumie bez większych nadziei, a co za tym idzie oczekiwań. Okazał sie on naprawdę dobry, bo - mimo że nawilża i odżywia - nie przetłuścił mi twarzy, a jedynie zadbal o właściwy poziom nawilżenia i sprawił, że skóra była naprawdę miękka i gładka. Co więcej nie świeciła się tak, jak po większości kremów tego typu - krem - choć treściwy i gęsty, szybko i dobrze sie wchłaniał. Jest wydajny, tani i skuteczny, więc go polecam.

Jedynie zapach kremu jest nieciekawy, taki trochę chemiczny, no i czasami skóra piekła w chwilę po aplikacji kremu, co zaraz ustępowało.

Używam tego produktu od:używałam rok temu

W porządalu

To jeden z tych kosmetyków, które zaskakują dobrą jakością i niską ceną. :) Faktycznie, tak jak obiecuje producent, jest leciutki, delikatny, dobrze się wchłania, pozostawia mały film. Nie podrażnia skóry, a smarowałam nim nawet zmaltretowany nos w czasie kataru. ;) Trochę drażni mnie natomiast jego zapach, bo to coś jak Nivea z jakimś takim metalicznym dodatkiem, nie wiem co to jest... Używałam tego kremu kilka lat wcześniej i pozostały mi po nim pozytywne wrażenia węchowe, więc nie wiem, co się stało...
Aha, co do tych kuleczek - czasem jest problem z ich rozsmarowaniem, bo znajduję na buzi niebieskie "pieprzyki". :p
Chociaż generalnie oceniam ten kremik pozytywnie, to myślę, że go więcej nie kupię ze względu na te jego "łagodnie natłuszczające" właściwości, bo to mojej cerze po prostu nie jest potrzebne.

Dla suchych twarzy OK

Nie kupiłam go, tylko podkradałam... Bratu :) Dziwne, że go używa, bo ma tłustą cerę. Ale widocznie musiał mu się spodobać, gdyż zyżył całe (z wyjątkiem tych kilku mililitrów z premedytacją ukradzionych przeze mnie :P )opakowanie. Opakowanie- tubka, praktyczna na dodatek, co rzadko się zdarza przy kosmetykach za niecałe 4zł. Konsystencja- nie za rzadka, nie za gęsta, w sam raz. Granulki milutkie, najfajniejsze z całego kremu :) Troszkę ukoił moją twarz po opalaniu, ale wspomagałam go żelem Nivea (ten biały do cey wrażliwej i suchej) i to chyba bardziej jego załuga. Natłuszcza rzeczywiście, ale to raczej w moim przypadku nie jest plus . Używała go jednak na własne ryzyko i odpowiedzialnośc, gdyż nie jest przeznaczony do mojego typu cery. Ogólnie- dobry, ale dla suchych i podrażnionych.