Fragrance Veil (Mgiełka zapachowa)

Fragrance Veil (Mgiełka zapachowa)

Mgiełki dostępne są w różnych wariantach zapachowych, m.in.: Pur Blanca, Celebre, Wink, Little Black Dress, Far Away, Passion Dance.
Mgiełki są bezalkoholowymi wersjami znanych zapachów wód toaletowych. Nie wywołują alergii, ani nie powodują podrażnień.

Cena: 34,90 zł / 75 ml

co za szit

Nie wiem co to kupiłam, zapach Little Black Dress, po zastosowaniu wogóle tego nie czuć, ma oleistą konsystencję, okropne opakowanie, które się odkręciło (mam wersję z kulką na końcu a nie dozownikiem) i zalało mi całą torebkę, ale po 1 dniu nie było już czuć zapachu i po kłopocie. Nie polecam.

zjelczaly tluscioch!

mialam mgielke o zapachu passion dance
to co zwrocilo moja uwage to przedziwna konsystencja - zostawiala obrzydliwy tlusty film na skorze.
do tego zapach byl zjelczaly jakby zepsuty
uzylam 2 razy i oddalamUżywam tego produktu od: 2 razy pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka "psikow"

Czego wy sie spodziewacie?

kupilam rok temu ta mgielke o zapachu celebre

wiadomo ardzo wolno sie wchlaniala

ale poza tym jest lzejsza od perfum dzieki czemu nadaje sie na lato
dlugo utrzymuje sie na ciele

mojej mamie dobrze sie wchlania,ale mnie nie badzo poniewaz ja duzo sie psikam wiec generalnie po jej uzyciu musialam z 10 minut nie wychodzic z domu zebym nie wygladala na mokra

noie rozumiem tylko komentarzy innych co pisza ,ze inna jest mgielka od perfum wiadomo ze perfumy zawsze sa bardziej ostre i zupelnie inaczej wyglada ich aplikacja bo kilka psikniec i od razu czuc a tu trzeba duzo

Używam tego produktu od:rok temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

strata pieniędzy!

Jakieś 2-3 lata temu kupiłam mgiełkę w wersji Perceive. Niestety zapach miała okropny! W niczym nie przypominał zapachu perfum. Na skórze zamieniał się w coś jeszcze gorszego, strasznie chemicznego, jak środek owadobójczy!:( Nie mogłam tego znieść, więc oddałam siostrze, ale i ona poczyniła podobne spostrzeżenia i teraz mgiełka siedzi w jej szafce, ale za miesiąc kończy jej się termin ważności, więc przyjdzie nam ją wyrzucić.:D Opakowanie ma brzydkie i zbyt duże, a do tego się lepi po nałożeniu i jest strasznie nietrwała (tylko za pach Muchozolu "przepięknie się rozwija".:( Nie polecam nikomu i sama nigdy więcej nie kupię! To czysta strata pieniędzy!

Używam tego produktu od: kilka podejść jakieś 2-3 lata temu (efet zawsze ten sam- paskudny zapach!)
Ilość zużytych opakowań: trochę 1 (oddałam siostrze)

nie polecam

Zapach (mam Little Black Dress) bardzo mi się podoba. Niestety poza zapachem mgiełka ma same minusy. Po pierwsze nie jest "mgiełką" bo z dozownika leci strumień cieczy (lepkiej zreszta). Jak już tą ciecz się wsmaruje, to zapach wytrzymuje na skórze mniej więcej 2 godziny. Opakowanie ma zupełnie niepraktyczne, bo za duże.
Ogólnie nawet na lato lepsze są zwykłe perfumy od tej mgiełki...

nic specjalnego

mam mgiełkę w wersji Wink :) myślałam że będzie idealna na lato, ale nie spełniła moich oczekiwań - plusem jest to że nie zawiera alkoholu lecz zapachowi wyraźnie czegoś brakuje do prawdziwego Winka :( trwałość też nie zachwycająca, ale w końcu to tylko mgiełka, za to cena dość przystępna ale i tak za tyle kasy wolę wybrac inną mgiełkę ;)