Foot Therapy, Softening Foot Lotion (krem zmiękczający do stóp)

Foot Therapy, Softening Foot Lotion (krem zmiękczający do stóp)

Lekki krem do stóp, doskonały dla skóry suchej, szorstkiej i zaniedbanej. Zawiera ekstrakt z kiełków zbożowych oraz olej z wiesiołka. Zmiękcza i nawilża naskórek, nadając mu jedwabistą gładkość. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Ma przyjemny zapach. Testowany dermatologicznie.

Dobry

Ja ten krem lubie. Wlasnie koncze pierwsze opakowanie. To fakt, ze do bardzo potrzebujacych stop moze byc on niewystarczajacy – nie nawilza zbyt mocno, ale mnie przy codziennym stosowaniu przez ponad miesiac skora stop sie poprawila. Poza tym jest wydajny. Krem ma leciutka konsystencje, wchlania sie blyskawicznie, nawet wtedy, gdy naloze go troche wiecej. Zaraz po aplikacji mozna wkladac buty i w droge. Jezeli ktos szuka nieobciazajacego kremu na dzien, to ten wlasnie jest w sam raz. Zapach nawet mi sie podoba, chemiczny troche, osobiscie przypomina mi…hmm…zapach proszku E jeszcze z czasow PRL. Mam zamiar wyprobowac teraz pare innych kremow, jesli nie znajde dobrego, pewnie znow kupie ten.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Dobry i wydajny

Zakupiłam przy okazji kupna kolejnej pary butów ;) Sprawdza się rewelacyjnie, dobrze się wchłania, szybko, nie zostawia tłustej warstwy, bardzo dobrze nawilża skórę stóp. Stopy są zadbane, poza tym krem jest b.wydajny.

Używam tego produktu od: paru mcy

do zdrowych stópek

Krem jest dobrym preparatem do porannego nawilżania stóp, ewentualnie na lato w wysokich temperaturach. Wtedy zazwyczaj potrzeba preparatu bardzo lekkiego, szybko wchłaniającego się, właśnie o konsystencji lotionu, bez niepotrzebnego, spływającego w takich warunkach tłuszczu. I to jest taki krem. Właśnie w takich warunkach się sprawdza. Ewentualnie dla osób z bezproblemowymi stopami o właściwym nawilżeniu. W innych przypadkach daje się odczuć, że jest zbyt łagodny w działaniu, zbyt wodnisty i mało treściwy, że za mało nawilża i odżywia. Także podsumowałabym, że kremik w porządku, ale nie dla wszystkich;)

Używałam tego produktu przez: 3 miesiące

Cellulit składniki

Najzwyklejszy.

Scholl sprzedaje swoje produkty w supermarketach, tuż obok najzwyklejszych, sporo tańszych kremów do stóp. Oprócz ceny, ten krem niczym się od nich nie różni. Daje zdecydowanie zwykłe nawilżenie i zmiękczenie, pachnie tanią drogerią, nie zapewnia przyjemności stosowania choćby w części podobnej do tej, jaką odczuwam przy kremach do stóp Sally Hansen.
A przecież Scholl się w dbaniu o stopy specjalizuje ;).
Krem przeciętny, szkoda pieniędzy. Za połowę ceny można mieć krem o identycznych właściwościach pielęgnacyjnych - i w dodatku polski ;).
Odradzam.

Lekko nawilża - to tyle

Zachwycać się nie będę ani trochę. Gdyby się nazywał "balsamem nawilżającym do stóp", wówczas (może) byłabym bardziej łaskawa. Nawilża, owszem, i dlatego dwie gwiazdki. Wysuszone długotrwałym moczeniem w słonej wodzie stopy przywracał do stanu przyzwoitego, skóra nie wyglądała na pomarszczoną ani wyschniętą. Obiecywanego zmiękczenia skóry nie zafundował moim stopom w najmniejszym stopniu (stosowałam karnie dwa razy dziennie, a stanu stóp nie określiłabym mianem skandalicznego zaniedbania - pupka niemowlaka to może nie jest, ale można na nie spojrzeć bez zgrozy).
Wchłania się dobrze, nie jest nadmiernie tłusty, zapachu nie określilabym jednak jako przyjemnego.

Jednym słowem - krem ów czyni "niezbędne minimum". Czy inaczej - nie należy sobie obiecywać zbyt wiele.

W ciągu minionego miesiąca zużyłam jedno opakowanie.

Doskonałość!

Nareszcie doczekalam sie kremu na moje bolaczki!
Siegnelam po niego prawie juz zrezygnowana, po lecie pracowicie spedzonym na wyprobowywaniu wszelkich kremow z drogerii jak i aptek!
Absolutnie nie zauwazylam nigdy zadnych zmian i klasycznie zawsze powracalam do pumeksu, szczotki i tlustego kremu na noc- tez z miernym efektem.
Az tutaj taka niespodzianka na koniec lata!
Juz po drugim uzyciu zauwazylam zmiane- on naprawde dziala!
Peeling robie i tak- ale nie musze uzywac jzu pumeksu w kamieniu a tylko peeling w kremie- potem kremik i hopla!
Stopki jak u niemowlaka!
Do tego nie musze ich juz niczym natluszczac- po prostu super!