Extremale Men, Aktywny krem nawilżający SPF 4

Extremale Men, Aktywny krem nawilżający SPF 4

Krem przeznaczony jest do każdego typu cery, jest idealny szczególnie dla mężczyzn ze skórą wrażliwą na działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr, zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, dym papierosowy itp. Krem ma bardzo lekką, szybko wchłanialną formę dostosowaną do wymagań mężczyzn nie tolerujących uczucia lepkości i tłustości skóry. Badania potwierdziły, że Aktywny krem nawilżający skutecznie i szybko: poprawia stan i wygląd skóry zwiększając jej nawilżenie, wyraźnie zmniejsza suchość, szorstkość i łuszczenie się naskórka, łagodzi podrażnienia i mikrourazy po goleniu, chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Krem stosowany przez dłuższy czas zmniejsza wrażliwość cery i jej podatność na podrażnienia. Działa przeciwzmarszczkowo, wzmacnia, wygładza i uelastycznia skórę, nadaje jej zdrowy, zadbany wygląd.

Znam lepsze...

Tem krem kupilem na szybko ale powiem uczciwie mam mieszane uczucia.Ladnie pachnie ale po dluzszym stosowaniu juz nie widac efektu jak na poczatku.Jak dla mnie za slabo nawilza.Payot Energizing Creme znacznie lepiej to robi.

uzywam tego produktu od 2 miesiecy

Polecam!

Świetny krem dla skóry "po przejściach". Zresztą jak cała seria, zwłaszcza balsam po goleniu. Polecam osobom z tłustą/mieszaną, a jednocześnie wrażliwą skórą, zmęczoną kosmetykami antytrądzikowymi. Na poczatku może przeszkadzać trochę delikatne błyszczenie się twarzy, dlatego proponuję zacząć od wersji matującej. Gwiazdkę odejmuję za opakowanie, a dokładnie za zamknięcie na pstryknięcie, które powoduje obsychanie kremu. Wcześniejsza zakrętka była bardziej praktyczna.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 5