Girls, Mix plastrów z woskiem do depilacji ciała & bikini

Girls, Mix plastrów z woskiem do depilacji ciała & bikini

Dobry sposób na szybką i skuteczną depilację. Opakowanie zawiera 8 pojedynczych plastrów do depilacji ciała i 6 pojedynczych plastrów do depilacji bikini oraz 3 saszetki z chsteczką nasączoną oliwką.

Cena: 7-8 zł / ? sztuk

nie dla mnie

namęczyłam sie z tymi plastrami duuużo.
Niestaty sie nie sprawdziły. Połowa wosku z plastra zostawała na skórze, a ten co został na plastrze to i tak włosków zbyt wiele nie wyrwał. Z innymi woskami takich problemów nie miałam. Jedyne co im sie udało to te chusteczki do zmywania wosku z ciała, baaardzo sie przydały :D

Używam tego produktu od: kiedyś raz

O nie!

To nie dla mnie. Wydawało mi się, że umiem posługiwać się takim sprzętem i w ogóle, no bo co trudnego jest w obsłudze plastrów na zimno?! Ehhh, widocznie to nie moja wina. Powiem krótko: nie warto. Dobra, może ból nie był taki straszny i w ogóle, ale nie dość, że po pociągnięciu połowa włosków dalej pozostawała na swoim miejscu, to w dodatku skóra poddana depilacji robiła się momentalnie czerwona... -.- MASAKRA.
Dwie gwiazdki jedynie za wyposażenie: oprócz plastrów dodane są jeszcze dwie chusteczki nasączone olejem palmowym. Może być.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań:1 plaster!

najlepsze!

Jestem zwolenniczką plastrów, jako przeciwwagi do kremów, których nie znoszę. Do kupna tych zachęciła mnie cena i marka, lubię kosmetyki Vipery.

Mam porównanie do plastrów Joanny, Tanity i Veeta - wg mnie te są najlepsze! A dodatkowo najtańsze ;)

Używam ich tylko do bikini i ud, więc o grubszych włoskach na nogach się nie wypowiem. Jestem brunetką, więc jest co wyrywac ;) I z tym plastry radzą sobie super. Za jedym pociągnięciem usuwam je wszystkie, nie muszę sie bawić w doklejanie. Ponadto nie podrażniają skóry, nie zostają po nich nieprzyjemne zaczerwienienia. Dołączone chusteczki skutecznie usuwają pozostałości wosku, a kiedy się skończyły oczyściłam skórę zwykłą oliwą z oliwek.

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: prawie rok

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Nie dla mnie...

Nie wiem, co sądzić o tych plastrach, mimo, że włoski nie były krótkie, część z nich została. Ale zdarzyło mi się coś dziwnego..
Kiedyś zamiast wlosków wyrwała mi się ...... SKÓRA! naprawdę, wyrwały mi kawałek naskórka, przez prawie rok chodzilam z białymi plamkami na nogah. Masakra. :(

Używam tego produktu od: dawno

Ekstra skuteczny :)

Plastry kupiłam po wypróbowaniu kremu do depilacji Vipery. Byłam zadowolona, więc pomyślałam, że zaryzykuję z plastrami. W końcu ta sama firma,a cena groszowa, więc dużo do stracenia nie mam. I co? Jestem zachwycona :D
Jestem brunetką, więc mam ciemne włoski na nogach, plastry poradziły sobie z nimi bez problemu.
Rozgrzewałam je w dłoniach,wosk się rozpuścił i bez problemu chwycił włoski.
Co do zapachu, ziołowy,delikatny, nie "nachalny".
Efekt gładkich nóg utrzymuje się ok.2 tygodni.
W tamtym roku wydepilowałam nimi uda i przez całe wakacje były gładkie.
Włoski po depilacji odrastają rzadsze i słabsze.
No i ta cena, ostatnio zapłaciłam za nie ok.10zł.
Chusteczki dołączone do opakowania bez problemu poradziły sobie z pozostałościami po wosku.
Gorąco polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Średni

Moje włoski są chyba zbyt grube i mają zbyt mocne cebulki, bo wosk zdołał wyrwać tylko część z nich, mają taki ziołowy specyficzny zapach, praktyczne jest to, że plastry wystarczy ogrzać w dłoniach, bardzo dobre są te saszetki z chusteczką nasączoną oliwką - koją i zmniejszają ilość czerwonych krostek, jak za tak niską cenę myślę, że warto spróbować :)