Gloss & Care (Błyszczyk ochronny w sztyfcie)

Gloss & Care (Błyszczyk ochronny w sztyfcie)

Błyszczyk w sztyfcie, który jednocześnie pielęgnuje usta, chroni przed promieniowaniem słonecznym (SPF 15) i nadaje im delikatny kolor. Dostępny również w wersji bezbarwnej.

Cena: 33zł

raczej "care" niż "gloss"

POmadka rzeczywiście otula usta tłustą warstewką, lecz nie daje uczucia niemiłej lepkości. Trudno jest wybrać "twarzowy kolor", ja trafiłam na całkiem niezły beż-róż, wprawdzie perłowy, ale całkiem znośny.Lubię ją ponieważ ładnie wygląda, dobrze chroni w zimie, mogę się nią umalowac bez lusterka i bez konturówki.Jak na produkt ochronny dobrze trzyma sie na ustach.Produkt daje efekt szminki kolorowej, kryjącej i nie jest podobny do innych transparentnych pomadek ochronnych dostępnych na rynku.Niestety odejmuję gwiazdkę za brak obiecanego połysku i słabe kolory.

hmm...

trzyma sie na ustach i pielegnuje, tylko te perlowe kolory jak z GSowskiej drogerii... ;)

Świetna

Używanie jej to czysta przyjemność. Dobrze pielęgnuje usta, nadaje im piękny kolor i połysk (ma takie delikatne migocące drobinki, ale żaden brokat, nic z tych rzeczy). Kolor nie jest zbyt trwały, w końcu to nie jest normalna szminka, ale mimo to POLECAM.