AA Body, Zmiękczający balsam do stóp

AA Body, Zmiękczający balsam do stóp

Według producenta doskonale nawilża, zmiękcza, chłodzi, zapobiega poceniu i wspomaga zwalczanie grzybicy.

nic specjalnego

naprwde nic specjalnego.....uczucie chlodznie rawie nei wyczuwalne, straszny zapach, naiwlzanie tylko chwilowe i raczej jest to natluszczanie, przez dlugo wyczuwalna tlusta warstweka na stopach, wiec nie mozna od razu wskakiwac w sandalki....cena owszem mila dla oka, jednak co z tego gdy dzialanie mizerne, zeby nie powiedziec, ze zadne....nie polecam,

Lubię go!

Bardzo lubię ten kremik, gdyż oprócz nawilżania posiada właściwości dezodorujące, które w pełnie mi wystarczają. Ale sprawdza się tylko przy użyciu skarpetek, bo inaczej moje stopy w butkach po prostu pływają :( Ogólnie kosmetyk, do którego co roku wracam :)

Fajny

Bardzo przyjemny kremik do pilegnacji stop. Fajnie zmiekcza skore stop, jest lagodny i delikatny, dobrze sie wchlania. Nie mam specjalnie twardej skory na stopach to moze dlatego tak go chwale:)))ale dla mnie jeden z lepszych jakie mialam.

depilacja bikini rodzaje

pilęgnujący

Nie jest zły - fakt, działanie chłodzące i przeciwpotowe żadne/nikłe, ale reszta - ok. Konsystencja przyjemna, szybko się wchłania, systematycznie stosowany ładnie zmiękcza i stópki wygladają na wypielęgnowane.Bardzo estetyczne opakowanie, ale opis producenta powinien bardziej zgadzać się z prawdą (czyli - zrezygnować z reklamowania tych atutów dodatkowych, to jest po prostu dobry krem pielęgnująco - zmiękczający).

ciekawy

Zgadzams ię ze wszystkim, co napisała Ptasia. Z kazdym słowem. To mój pierwszy krem do stóp, więc nie mam porównania, ale właśnie mi sie skończył, więc kupię cos innego i porównam :)

taki sobie

Jak już napisałam w zgłoszeniu, nie jest rewelacyjny i nie spełnia oczekiwań.

niezły

Moim zdaniem jest całkiem niezły jeśli chodzi o nawilżanie i zmiękczanie, gorzej z tym chłodzeniem i działaniem przeciwpotnym :-). Podoba mi się to, ze się szybko wchłania, bo ciężki krem do stóp to eee, nie bardzo. Opakowanie estetyczne, ale mogłoby się łatwiej otwierać.