Nutri Seduction, Luxury Mask (maseczka do włosów suchych)

Nutri Seduction, Luxury Mask (maseczka do włosów suchych)

Nawilża, rewitalizuje i przywraca niewiarygodną miękkość jednocześnie delikatnie rozplątując suche i kręcone włosy. Pochodne Kaszmiru i Witamina E zawarte w tej żelowej formule dają wyjątkową jakość bez obciążania włosów - miękkość i gładkość oraz ochronę włókien kapilarnych, nadaje włosom zadbany wygląd i elegancki połysk. Do spłukiwania. Dostępna w salonach fryzjerskich.

Cena: 46 zł / 150 ml

Cudowna

Po latach stosowania cementu kereastase wreszcie coś tańszego, o zdecydowanie ładnym zapachu. Sam efekt - włosy łatwe do rozczesania, lśniące, nawilżone. Naprawdę warto sięgnąć po tę maseczkę. Dodam jeszcze, że oryginalna maska jest dość gęsta - konsystencja budyniowa, a tu widzę że Panie spotkały się z inną...

słaba

Jest to chyba jedyny kosmetyk do włosów Alfaparfu, który zdecydowanie mnie rozczarował. Na wyrost kupiłam duże opakowanie tej odżywki i teraz się męczę ... Robiłam do niej już kilka podejść, ale za każdym razem osiągam bardzo marne efekty. Mam włosy suche, rozjaśniane, sięgające za ramiona. Potrzebują solidnego nawilżenia i odżywienia, aby ładnie wyglądać. Ta odżywka robi z nich istny stóg siana, który w dodatku jest bardzo podatny na działanie wilgoci. Włosy się momentalnie puszą, przyklejają do siebie i czaszki. Odżywka nie poprawia też w żaden sposób ich kondycji.
Byle Garnier (nie obrażając Garniera ;)) jest od niej sto razy lepszy.
Za te pieniądze zdecydowanie nie polecam.

Świetna.

Maska jest naprawdę doskonała, pięknie pachnie, łatwo się spłukuje, ale przede wszystkim działa. Kondycjonuje włosy, wzmacnia je, stają się sprężyste, miękkie i błyszczące.

Należy stosować ją zgodnie z zaleceniami producenta, czyli przed spłukaniem lekko zwilżyć włosy i wykonać masaż głowy, maska pieni się i tym samym ułatwia masowanie.

Konsystencja żelowa bardzo mi odpowiada, do tego fajne opakowanie i piękny zapach.

Stosuję niemal codziennie wraz z szamponem z tej samej linii.

Uwielbiam kosmetyki alfaparf.

Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

3 rodzaje dolnej kreski

rozczarowanie

Fatalna!
Moje kolejne przykre doświadczenie z alfaparfem. Maska nic nie zdziałała, nie widziałam ani odżywienia, ani nawilżenia. Włosy puszą się, przetłuszczają i są takie jakby zlepione. Zapach dziwny, mi nie odpowiadał, taki nie mający nic wspólnego z zapachem masek do włosów. Próbowałam jej używać to raz mniej,to raz więcej, to trzymać dłużej, to krócej, ale żadna kombinacja nie przyniosła jakiegokolwiek pozytywnego efektu. Beznadzieja.

Używam tego produktu od: rok z przerwami

bleee

W 100% zgadzam sie z leeloo,producent naobiecywał gruszek na wierzbie.Dziewczyny brońcie się przed tą serią.Ja kupiłam całą - szampon,maskę,krem wygładzajacy,spray ochronny.Po użyciu tych kosmetyków włosy są koszmarne,zero jakiegokolwiem odżywienia,włosy wygladają wręcz na zniszczone.Wiem o czym mówię ponieważ mam dużo kosmetyków do włosów i mam porównanie np.po zero frizz są lśniace,wygładzone,miesiste a po tym świństwie jakieś takie pofilcowane,nie daj Boże użyć po nich prostownicy.Spray miał chronić a włosy są jakby popalone,jakies takie matowe bleeeeeeee.Odradzam,cała seria jest niezdatna,byłam bardzo zła na te kosmetyki,bo sporo mnie kosztowały,pieniądze wyrzucone w błoto.W szamponie piore delikatne rzeczy,przynajmniej zapach ładny ;-) Z całej serii jeszcze ta maska jest najmożliwsza ale tylko jeżeli chodzi o miękkość,bo faktycznie włosy są mieciutkie ale żadnego odżywienie,zadnej regeneracij nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

mieszane uczucia

Czytajac obietnice producenckie seria wydawala mi sie stworzona dla kreconych wlosow, obecnie po kilku juz aplikacjach
mam bardzo abiwalentny stosunek do tych produktow.. Maska na pewno spowodowala zmiany na moich wlosach choć z gatunku kontrowersyjnych.
Otoz moje loki zaczely przypominac mi to co zawiera ta seria - kaszmir mianowicie ( czyt. 'wełna dobrej jakosci :] )
Przede wszystkim zrobiły sie miekkie co na poczatku cieszylo bo walcze z suchoscia i szorskoscia ktora sprawia ze wlosy przypominaja fakturą drucianą szczotkę a co z kolej ma wplyw na ich zwiekszona łamliwosc. Cóż.. paradoksalnie miekkosc nie szla w parze niestety z dobrym odzywianiem i nawilaznien.. Potem wrecz się rozmiekczyly, wydelikatnily, zrobily jakies cieńsze, az strach je czesac!
Szczerze.. Tą maskę mozna sobie zafundować tylko dla samej miekkosci ale w miare rzadko i tylko w połaczeniu z innymi produktami
Ma szereg wad:
:( włosy sie koszmarnie rozczesuja - nie jest dla mnie możliwa aplikacja wedlug zalecen producenta chyba ze ryzykuje sie zawalem serca i polowa wyszarpanych wlosow. Poza tym stały sie wydelikacone, jak u dziecka niemalże przez co bardzo sie plącza (!) zwyczajnie boje sie je szczotkowac bo mam wrazenie ze sa duzo mniej odporne na uszkodzenia - nikt mi nie wmówi tej 'ochrony wlókien kapilarnych'!! raczej jest odwrotnie
:( mitem jest ze ma jakies wlasciwosci wygladzajace i antifrizz a ktore obiecuje, przeciwnie - znajomi pytani o roznice w wygladzie twierdza ze wlosy sa 'bardziej puszyste' o_O
zresztą.. nie musze sie nikogo pytac bo widze w lustrze efekt 'antenek' i maska nie ma nic na swoja obrone bo stosowałam komplexowo i inne produkty z serii NutriSeduction
:( pierwszy raz jakis kosmetyk wywołał u mnie podrażnienia skóry glowy, pieczenie bylo wprost niewyobrażalne - musialam aplikowac wszystko dosc ostroznie (szampon rozcienczam , maska jak najdalej od skory) i jakos sie uspokoiło
:( mam wrazenie ze wlosy szybciej sie przetłuszczaja
:( bardzo słabo odżywia i nawilża , jedynie rozmiekcza niemozliwie co moze dawac efekt rzekomej poprawy ale nie oszukuje sie - za tą miekkosc odpowiedzilany jest jakiś silny składnik a nie dobroczynne odżywcze działanie..
choc moze potem cos sie poprawia - mi nie starczylo nerwow i zaczelam stosowac dodatkowe produkty ktore dobrze nawizlaja rownoczesnie ulatwiajac rozczesywanie i sprawiaja ze nie mam puchu na głowie.

suma sumarum mimo ze moje włosy jakos lepiej sie obecnie prezentuja i mam wrazenie ze wyszlachetniały :D (choc jest to zasługa i innych kosmetykow bo ta seria to za mało) ale
ta maska jak dla mnie ma szereg wad i wrecz boje sie jej stosowac , nie spelnia wielu obietnic producenta (poza połyskiem i efektem 'niewiarygodnej miekkosci':])
Wole inne produkty aczkolwiek mozliwe ze pozwole sobie na nia od czasu do czasu dla samego efektu zmiekczenia ktorego moim włosom akurat brakuje.

Używam tego kosmetyku od: ponad miesiąc
ilość zużytych opakowań: niecała połowa ze 150 ml

rewelacyjna

Przetestowałam juz chyba dziesiątki kosmetyków do włosów, ostatnio moimi faworytami były odżywki Kerastase. Już nie są, odkąd kupiłam maskę Alfaparf :-) To kosmetyk idealny dla długich, suchych, często intensywnie farbowanych włosów. Pięknie pachnie, idealnie wygładza i nawilża włosy. Sprawia, że są zregenerowane i wyglądaja jak nowe! Mam wersję w wielkim słoiku (500g) i myślę, że starczy mi na bardzo, bardzo długo.

REWELACYJNA

Kolejny rewelacyjny produkt z serii Nutri Seduction. Po kilkakrotnym uzyciu nie znajduje żadnych minusów, zaś same plusy:

+lekka, żelowa konsystencja pozwala na dokładne pokrycie włosów juz małą ilością maski
+przepiekny orientalny zapach, który utrzymuje sie na włosach jeszcze kilka godzin po myciu
+włosy staja sie miękkie, bardziej sprężyste, wygładzone, gładkie i pieknie lśnią
+nie obciąża nawet bardzo delikatnych i cienkich włosów ( takie sa właśnie moje i raczej niedobrze znoszą maski, ale ta jest zupełnie inna i bardzo dobrze słuzy moim włosom)

Malutki minusik mogłabym dac za opakowanie, słoiczek nie jest chyba najlepszym rozwiazaniem, wolę zdecydowanie tubki, a przy żelowej konsystencji tej maski byłoby to duzo lepsze rozwiązanie, jednak dla mnie zawsze wazniejsza była zawartość niż jej ubranko,