Nutri Seduction, Divine Cream (Krem wygładzający i chroniący)

Nutri Seduction, Divine Cream (Krem wygładzający i chroniący)

Alfaparf Nutri Seduction Divine Cream to nawilżający i chroniący przed gorącem wygładzający krem idealny do kreowania długotrwałego stylu prostych włosów oraz do większej kontroli suchych i kręcących się włosów. Ekstrakt z orchidei i olejek z jojoby wzmacniają i odprężają włosy, gwarantują długotrwały efekt anti-frizz i nieporównywalny połysk. Włosy są gładkie i elegancko błyszczące, niewiarygodnie miękkie i swobodnie poruszające się. Krem wygładzający Alfaparf Nutri Seduction, Divine Cream nakłada się równomiernie na całą długość włosów i końcówki wilgotnych włosów, następnie modeluje. Zarówno do suszarki jak i prostownicy.

taki sobie

Krem nie jest najgorszy, ale nie powala swoim działaniem. Może i trochę chroni przed niekorzystnym działaniem suszarki, ale spodziewałam się większej ochorny i tego, że po użyciu moje włosy będą super wygładzone i lśniące. Przy bardzo puszących się włosach i tak trzeba się Moje włosy są dość oporne w układaniu do tego się puszą sądziłam, że ten produkt ułatwi mi uzyskać żądany efekt, niestety nawet po nim muszę się napracować. Często zmuszona jestem użyć prostownicy, żeby włosy były idealnie gładkie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

fajny

Cała seria Alfaparfu Nutri jest bardzo fajna. Używałam tego kremu w połączeniu z szamponem Pearl oraz maską do włosów suchych.

Plusy kremu wygładzającego
- piękny zapach
- bardzo wydajny
- gęsta konsystencja, taka jaką najbardziej lubie
- wygodne opakowanie
- fajnie wygładza i chroni włosy przed ciepłem

Minusów nie zauważyłam

Bardzo lubie kosmetyki Alfaparfu i napewno jeszcze nie raz je kupie :)

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

Dobry, ale nie niezbędny

Krem i kilka innych produktów Alfaparf kupiłam w sklepie fryzjerskim przez internet i teraz zabieram się do oceny. Jest to dobry kosmetyk sam w sobie. Pięknie pachnie perfumami. Nakładanie go na włosy to czysta przyjemność. Po umyciu \'piórek\' krem aplikuję na całej ich długości i zaczynam prostować przy użyciu szczotki. Niestety, tu zaczyna się problem. Choćbym nie wiem ile razy próbowała je idealnie wyprostować, nigdy nie osiągnę takiego efektu jak po użyciu prostownicy. Dlatego też patentu ze szczotką używam od czasu do czasu gdy mam naprawdę dużo cierpliwości i czasu. W chwili obecnej pozwalam włosom się zregenerować porzucając suszarkę i susząc, i prostując jedynie od czasu do czasu przy okazji publicznego zaprezentowania się na jakimś koncercie. Podumowując, krem wygładzający nie jest u mnie środkiem niezbędnym. Gdy chcę wyprostować włosy, wolę użyć sprayu termoochronnego i prostownicy.

Używam tego produktu od: 1 rok

Jak makijażem powiększyć usta

Dobry, ale...

Krem sam w sobie ok, aczkolwiek trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, włosy robią sie posklejane...Fajnie nabłyszcza, a przede wzystkim świetnie chroni przed temperaturą...Niestety zapach OKROPIEŃSTWO!!! Nie dokończyłam do końca opakowania...tragedia czułam go wszędzie, aż mnie mdliło daje 3, 5.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Bez rewelacji

Kupilam ten produkt zachecona pozytywnymi opiniami ale niestety zawiodlam sie. Krem ten jest naprawde sredni. Mozna kupic o wiele lepsze odpowiedniki u konkurencyjnych firm. Wlosy sa faktycznie blyszczace ale szybko sie skrecaja. Poza tym trzeba uwazac zeby nie nalozyc zbyt duzo bo zrobia sie stronki. Plus (chyba jedyny) za zapach bo jest naprawde przyjemny.

Używam tego produktu od: miesiaca

B.dobry

Czasem prostuję moje kręcone włosy, gdy mam ochotę na zmianę :)

Ten krem jest niesamowicie wydajny, pięknie pachnie, cena też nie odstrasza.
Używam trochę na wilgotne włosy, a potem już na suche, aby je jeszcze wygładzić.
Po użyciu prostownicy włosy są sypkie, nawilżone i błyszczące. Efekt jest całkiem długotrwały, ale nie do końca... dlatego minus.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

nie wiem skąd te zachwyty

Liczyłam na więcej. Jedyne co ten kremik zapewnia to to, że włosy są faktycznie bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Wygładzone i proste niestety nie są, bardzo szybko zaczynają się puszyć i skręcać. Kolejnym minusem jest fakt,że żeby uzyskać jakikolwiek efekt trzeba go dużo nałożyć ( jakieś 2xwięcej niż np sleek look matrixa czy flatmarvel goldwell) co czyni ten krem dość drogim w użytkowaniu. Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
Po pewnym czasie stosowania stwierdzam ze dawno nie miałam czegoś tak złego. Włosy nawet nie wychodząc z domu puszą się i skręcają już po 1h, nie jestem w stanie tego używać. Wróciłam skruszona do Matrixa

b. dobry

dość przyzwoity kremik do prostowania. chroni przez wysoką temp,wygładza,nabłyszcza,nawilża. tam naprawde 5-. zaznaczam, że nie wiem, czy kupię, ponieważ stosuję kryształki, również firmy alfaparf.

Używam tego produktu od:używałam w tamtym roku

brylant :)

same ochy i achy mi przychodzą do głowy, gdybym mogła dałabym mu i 6 gwiazdek. dla mnie doskonały - od lat walcze z puszeniem się moich dość gęstych i długich falujących włosów testując każdy możliwy specyfik anty frizowy (te profesjonalne & te z drogerii) i ten produkt jest zdecydowanie najskuteczniejszy

-ładnie "zbija" włosy,, przestają odstawać każdy w inną stronę

-można go stosować z powodzeniem bez jak i z suszarką, zaznaczam, że prostownicy nie używam bo nie cierpię...

-absolutnie nie obciąża, lekko nabłyszcza

-nadaje przyjemny aromacik włosom - pachną pięknie cały dzień

podsumowując: po stokroć go wolę od wszelkich biosilków, flat ajron sprejów czy innych hotlisów i zaczynam od dziś testować kosmetyki alfaparfu, mam nadzieję, że wszystkie są tak dobre jak ten.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:

Mieszane uczucia.

Kupiłam go pod prostownicę, jednak potem zaczęłam używac go zgodnie z przeznaczeniem, czyli do modelowania wlosow suszarką. Krem ten średnio nawilża, bardziej utrwala fryzurę. Czasami jestem z niego zadowolona, czasami nie widzę po nim żadnego działania. Po prostu mieszane uczucia.;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Doskonałość!

Rewelacyjny kosmetyk - wreszcie znalazłam coś, co dyscyplinuje i wygładza moje grube i gęste włosy.

Stosuję go na mokre włosy po umyciu - na końcówki i przejeżdżam ręką po całej długości włosów. Dodatkowo czasem stosuję na suche włosy, w celu ujarzmienia końcówek.

Sprawdza się doskonale. Wygładza, nabłyszcza, pielęgnuje.

Fajny zapach, taki cukierkowy ;) Długo pozostaje na włosach.

Fantastyczny kosmetyk. Na zawsze mój ;)

Doskonały!

Jestem pod wrażeniem kosmetyków alfaparf, są o niebo lepsze niż konkurencyjne kerastase, oraz o niebo tańsze.

Krem przepięknie pachnie, świetnie wygładza i ułatwia modelowanie szczotką i suszarką, włosy po nim są idealnie gładkie, sypkie, miękkie i błyszczące.

Świetna konsystencja i wydajność, doskonałe, funkcjonalne opakowanie cieszy oko.

Polecam bo warto.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy