Les Gestes Essentiels, Aromatyczny peeling dotleniający do ciała

Les Gestes Essentiels, Aromatyczny peeling dotleniający do ciała

Zawiera kompleks olejków roślinnych: mirt, palmaroza, pelargonia. Oczyszcza i dotlenia ciało, poprawia krążenie, działa antybakteryjnie.

Cena: ok. 40 zł

przyjemny

Mam nadzieję, że chodzi o taki w zielonym opakowaniu. Ma ładne zachęcające opakowanie (śliczna zakrętka). Dobrze myje, pieknie pachnie. Ogólnie godny polecenia, niestety cena odstrasza, zwłaszcze, że jest go mało (150 ml). Ja kupiłam 2 w cenie jednego, ale to i tak dużo.Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ładnie pachnie

Bardzo dobry, dość ostry peeling, dobrze się rozprowadza, ładnie pachnie. Mało wydajny, jest go niedużo w opakowaniu, przez co szybko się zużywa. Zabieram gwiazdkę za chorą, moim zdaniem, cenę.

W porządku

Polecam bo jak na swoją cenę jest naprawdę dobry. Zapach może być dyskusyjny ale całą resztę wykonuje bez zarzutu. Jest delikatny, dobrze ściera, faktycznie jakby od razu dotlenia. Moim zdaniem może być śmiało porównany do dużo droższych pilingów. Nie ma tłustej konsystencji ale jakby taką sterylną, która mi odpowiada.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

dobry

Jest to w zasadzie bardzo dobry peeling. Gęsty, drobny, delikatny. Ma dość dziwny, aczkolwiek odświeżający, zapach. Skóra po zastosowaniu jest bardzo gładka. Zważywszy na ciekawą nazwę oczekiwałam jednak czegoś jeszcze, poza tym w tej cenie można chyba kupić coś lepszego. Acha - na opakowaniu jest napisane, że nie należy stosować u kobiet w ciąży.