Bebe Young Care, Morning Energy Waschgel (żel do mycia twarzy dla skóry normalnej i mieszanej)

Żel do mycia twarzy dla skóry normalnej i mieszanej. Zawiera kapsułki, które rozpuszczają się podczas mycia pod wpływem wody. Zmywa resztki makijażu, zanieczyszczenia, odświeża buzię i dodaje jej enegrii. Zawiera ekstrakt z imbiru i witaminę C.

Zasługuje na cztery gwiazdki

Od dłuższego czasu krążyłam wokół półek z kosmetykami Bebe Young Care i w końcu skusiłam się na ten żel. Nie był to zły wybór, jednak muszę przyznać, że wśród licznych zalet żel ma swoje wady - drobne, ale ma. Zacznę od zalet:
+ ma ładny, rześki zapach, który faktycznie potrafi wyrwać z senności
+ jest bardzo wydajny
+ skutecznie myje, oczyszcza, nie wysuszając przy tym skóry
+ chłodzi i orzeźwia
+ znajduje się w poręcznej butelce
+ ma działanie matujące
+ ma miłą konsystencję

Wśród wszystkich tych zalet ma dwie wady: można nawet powiedzieć, że jedna wynika z drugiej. Żel bardzo obficie się pieni, trzeba więc uważać, by dozować go naprawdę uważnie. W przeciwnym razie piana - która jest dość rzadka - może dostać się do oczu, co powoduje szczypanie. Z tego powodu nie wiem, czy jeszcze go kupię, ale skuteczne działanie na pewno skłoni mnie do zakupu innych kosmetyków Bebe Young Care.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chwalę go sobie:)

Żel kupiłam podczas tegorocznych wakacji w Niemczech. Kosmetyki Bebe (niestety niedostępne w Polsce-za wyjątkiem pomadek) znam od kilku lat i kiedy tylko mam okazję zakupuję. Tym razem skusiłam się na ten żel. Kosztował mnie on 5 euro (nie wiem czemu w zgłoszeniu wpowadzono 20 zł:)
Żel jest bardzo wydajny. Używam go już dobry miesiąc a jestem w połowie buteleczki. Wystarczy mała kropelka,aby umyć całą buzię. Kosmetyk nie podrażnia, czasem może zaszczypać w oczy (to chyba za sprawą tych kranulek z wit. C i imbirem). Dobrze oczyszcza, zmywa zarówno makijaż jak i zanieczyszczenia. Buzia jest odświeżona, czysta. Jego zapach faktycznie pobudzi każdego śpiocha w leniwy poranek :) Delikatnie się pieni i dobrze zmywa. Chwalę go sobie i na pewno przy najbliższej okazji zakupię ponownie :)