Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Pojemność 48 szt

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

Cudo

Uwielbiam te rybki bo zdecydowanie poprawiają stan skórek i samych paznokci. Zapach wg. Mnie nie jest przyjemny ale też nie odrzuca . Są mocno tłuste także najlepiej używać kiedy wiemy że znajdziemy chwilę bezruchu dla dłoni/ stóp ;) cena i skład zdecydowanie zachęcają a efekty stosowania kapsułek przekonają do zakupu kolejnego opakowania.

Mistrzostwo

Prawie każdy kto nosi hybrydy ma problem po pewnym czasie ze zmęczonym paznokciami. Ta odżywka sprawia, że paznokcie wracają do dobrej formy w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Jestem bardzo miłe zaskoczona efektami. Stosuje też na zniszczone końcówki włosów i działa równie dobrze jak na paznokcie. Produkt wydajny i bardzo skuteczny, cenowo też jest bardzo w porządku.

Mój hit

Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie to mistrzostwo. Miałam tragiczne paznokcie, po hybrydach i nieumiejętnym ich zdejmowaniu, płytka była jak papier, zaczerwieniona i bardzo bolesna. Nawet mycie rąk pod ciepłą wodą sprawiało ból. Używałam rybek 2 razy dziennie przez miesiąc i efekt jest powalający. W krótkim czasie zaczęła mi narastać nowa warstwa płytki, widziałam różnice gołym okiem. W składzie nie widać keratyny albo jestem ślepa, ale najwyraźniej to co jest wystarcza. Jedna rybka starcza na obie dłonie, aplikacja jest banalna. Nadmiar wycieram w papier a i tak trochę zostaje gdzie trzeba. Swoje opakowanie trafiłam za 9.99zł na stronie apteki DOZ. Złożyłam zamówienie powyżej 20zł i z darmową dostawą odebrałam paczkę w punkcie.

SUPER !!!!

genialne rybki :) uzywam do paznokci - okryłam ten wynalazek całkiem niedawno ale zachwycił mnie od razu ! dotyczas uzywałam kremu do skórek avon i nadal go używam ale ... rybki są super - wprawdzie trzeba poświecic im tochę czasu - dość tluste i od razu po uzyciu trzeba chwilę odczekać zanim za coś sie złapię ale .... zawsze można wetrzeć w koncówki włosów :) używam od 2 miesięcy i widzę zdecydowaną różnicę - paznokcie rosną szybciej, mam wrażenie że są mocniejsze, idelanie nawilża przy hybrydzie - stosuję zaraz po malowaniu zamiast oliwki i praktycznie co wieczór dla tzw odzywienia i regeneracji

Mój hit na paznokcie i rzęsy

Bardzo lubię te rybki. Rybka lubi pływać ale to w rybce pływa to co najlepsze. Na początku stosowałam do paznokci, zauważyłam że po kilkudniowym smarowania były mocniejsze i ładniejsze. Trzeba jedynie poświęcić dziennie minimum 30 minut na siedzenie bez ruchu z wsmarowanym płynem (najlepiej odpalić ulubiony serial). Od niedawna stosuje do wzmocnienia rzęs i tu też miłe zaskoczenie, że rzęsy nie wypadają, są dłuższe. Rybki w bardzo przystępnej cenie dostępne w aptekach stacjonarnych i internetowych. Moje opakowanie starcza na dłużej niż rok.

Świetna odżywka!

Całkiem fajna odżywka od paznokci. Czasem zanim spiłuję paznokcie, dodaję ją do wody, gdzie się rozpuszcza, a następnie moczę w niej dłonie. Czasem wcieram ją w paznokcie i ubieram bawełniane rękawiczki. Świetnie regeneruje po hybrydach. Moje paznokcie w ogóle nie są zniszczone. Wzmacnia i odżywia. Rybek jest dużo, starczają na długo. Cena niska, wydajność duża. Nic, tylko brać i używać. Polecam!

bardzo lubię

Produkt jest bardzo wydajny, bo jedna rybka wystarcza na kilka razy. Ja używałam ich do paznokci przez co był tak wydajne. Rybki są tłuste, wchłaniają się całkiem szybko jak na taki olejek. Konsystencja jest gęsta i bardzo przyjemna. Zapach jest praktycznie znikomy. Produkt dobrze regeneruje paznokcie i mam wrażenie, że już po kilku aplikacjach paznokcie stają się twardsze. Na pewno rosną zdrowsze przy systematycznej aplikacji.

Ciekawe

Kosmetyk dostałam w prezencie, sama nie wiem czy bym po niego sięgnęła zastanawiając się czy tak mała ilość preparatu w kapsułce mi wystarczy na moje cienkie i średnio-długie włosy.
Kapsułki są bardzo fajne i dobrze się spisują. Okazało się że ilość wyciśnięta z pojedynczej kapsułki, roztarta w dłoniach spokojnie wystarczy nam na całe włosy. Nie obciąża ich, dobrze regeneruje i odbudowuje ubytki w sposób widoczny. Wygładza włókno włosa i po zabiegu keratynowego prostowania znacząco przedłużyły efekty
Wygodne kapsułki łatwo otworzyć i wylać ich zawartość na rękę.
Pachnie przyjemnie.
Idealnie sprawdza się w podróży kiedy odetniemy z blistra kilka kapsułek i już nie musimy targać ze sobą całej odżywki do włosów.
Polecam!

Genialne!

Pierwsza odżywka w kapsułkach, która faktycznie działa. Paznokcie po 3 tygodniach są nie do poznania - mocne, brak rozdwojeń, gładkie oraz brak przebarwień. Jak za taką cenę to produkt zdecydowanie wart wypróbowania. Używam ich na noc, jedna kapsułka wystarcza mi na kilka użyć, ponieważ jest w niej dość dużo żelu niż mogłoby się wydawać. Piękny zapach, bardzo dobre działanie no i cena według mnie bardzo niska. Odżywka nie raz uratowała moje paznokcie, fajnie działa również na skórki (są nawilżone, nie powstają rany) i z chęcią wracam do niej gdy moje paznokcie są w gorszym stanie.

Super

Odżywka jest świetna. Dzięki szklanemu pilnikowi i codziebnemu wcieraniu tego oleju , mogłam w końcu zapuścić moje lamliwe paznokcie na mega długie . Bardzo polecam. Ja swoje rybki przelewam do buteleczki z pędzelkiem po innej odzywce, używam bardzo długo i jeszcze na długo mi starczy.

Plusy:
+ działa
+ ładnie pachnie
+ ekonomiczne
+ tanie

Minusow nie widzę

Świetny do paznokci

Po nieumiejętnie zdjętym z paznokci żelu moje paznokcie były w opłakanym stanie: rozdwajały się, pękały, były cienkie jak papier... wszystko złe, co można sobie wyobrazić. Rybki ocaliły moje paznokcie, które - choć nie zauważyłam by rosły szybciej - są teraz twarde, nie pękają, a skórki są gładkie i odżywione jak nigdy.
Polecam - moim zdaniem świetny zapach (mi kojarzy się z zapachem sauny z aromaterapią), konsystencja i wydajność bardzo na plus (jedna rybka starcza na dwa użycia).

Wszechstronne :)

Smaruje nimi paznokcie by je wzmocnić, skórki żeby były bardziej nawilżone, rzęsy i brwi żeby były gęstsze i nie wypadały. Są po prostu idealne do wszystkiego. Największy efekt widzę na paznokciach, staram się je aplikować codziennie na noc i czasami w dzień kiedy mam czas. Dzięki nim efekty są widoczne gołym okiem, pazurki szybciej rosną a skórki nie są takie grube i łatwiej je rozpuścić. Kapsułkę lubię tez dodać do maski na włosy, wtedy są jeszcze bardziej sypkie i sztywne ale w dobrym sensie.