Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Pojemność 48 szt

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

Super

Odżywka jest świetna. Dzięki szklanemu pilnikowi i codziebnemu wcieraniu tego oleju , mogłam w końcu zapuścić moje lamliwe paznokcie na mega długie . Bardzo polecam. Ja swoje rybki przelewam do buteleczki z pędzelkiem po innej odzywce, używam bardzo długo i jeszcze na długo mi starczy.

Plusy:
+ działa
+ ładnie pachnie
+ ekonomiczne
+ tanie

Minusow nie widzę

Świetny do paznokci

Po nieumiejętnie zdjętym z paznokci żelu moje paznokcie były w opłakanym stanie: rozdwajały się, pękały, były cienkie jak papier... wszystko złe, co można sobie wyobrazić. Rybki ocaliły moje paznokcie, które - choć nie zauważyłam by rosły szybciej - są teraz twarde, nie pękają, a skórki są gładkie i odżywione jak nigdy.
Polecam - moim zdaniem świetny zapach (mi kojarzy się z zapachem sauny z aromaterapią), konsystencja i wydajność bardzo na plus (jedna rybka starcza na dwa użycia).

Wszechstronne :)

Smaruje nimi paznokcie by je wzmocnić, skórki żeby były bardziej nawilżone, rzęsy i brwi żeby były gęstsze i nie wypadały. Są po prostu idealne do wszystkiego. Największy efekt widzę na paznokciach, staram się je aplikować codziennie na noc i czasami w dzień kiedy mam czas. Dzięki nim efekty są widoczne gołym okiem, pazurki szybciej rosną a skórki nie są takie grube i łatwiej je rozpuścić. Kapsułkę lubię tez dodać do maski na włosy, wtedy są jeszcze bardziej sypkie i sztywne ale w dobrym sensie.

Cellulit adipocyty

Świetne

Bardzo dobry produkt.
Przede wszystkim jest to olejek wiec wchłania się w paznokcie odzywiając je. Bogaty skład .
Umnie w mieście dostępny w zielarni za 12 zł.
Paznokcie po niej są nawilżone, nie rozdwajaja się, skórki są miekkie. Uzywam jej codziennie wieczorem, awet jak mam pomalowane paznokcie. wcieram je w skórki.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2

Dodawana do masek super

Keratynową odżywkę stosowałam tylko w pielęgnacji włosów i w tej kwestii się wypowiem. Dokładana do maseczki bądź odżywki wzmacniała ich działanie i sprawiała, że włosy bardzo dobrze się miały, były miękkie, błyszczące i nawilżone. Stosowanie rybek na końcówki nie przypadło mi do gustu, sama aplikacja była uciążliwa przez konsystencję. Włosy po nałożeniu preparatu stawały się twarde, sztywne, sklejone i nie przyjemne w dotyku, ich wygląd też nie był najlepszy. Po tygodniu nakładania odżywki na końcówki zrezygnowałam bo wyglądały coraz gorzej.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko

Ulubione

Po nieszczęśliwej przygodzie z odżywką Eveline moje paznokcie były w opłakanym stanie. Można je było dosłownie zdrapywać, łamały się w połowie długości itp. Istny dramat. Rybki jakoś tak ciągle się przewijały w obserwowanych blogach w otoczeniu ochów i achów ale jakoś nie dowierzałam, że coś tak niepozornego może pomóc. W końcu jednak z desperacji postanowiłam zaryzykować i całkowicie się to opłaciło. Za niewielką cenę otrzymujemy kosmetyk, który nie dość, że daje niewiarygodne efekty to jeszcze dostarcza mnóstwo zabawy. Mój luby i siostra wręcz się biją kto tym razem będzie mógł ukręcić rybce ogonek ;)

Pierwsze co zachwyca w kapsułkach to zapach, na początku wydawał mi się ostry i męczący (co pewnie było winą ratowania paznokci przy makabrycznych upałach) ale z czasem stał się przedmiotem uwielbienia nie tylko mojego ale i wszystkich osób znajdujących się w pobliżu kiedy akurat go używam.

Dłonie po nim cudownie pachną i są świetnie nawilżone. Kiedy już wmasuję odżywkę w paznokcie, nadmiar wcieram w dłonie.

Po miesiącu stosowania odzyskałam długie, twarde paznokcie. Rzeczywiście lakiery dłużej się trzymają, nawet te najbardziej badziewne wytrzymują około tygodnia. Jest to dla mnie całkowitą nowością, że po tygodniu zmywam lakier bo zwyczajnie mi się znudził a nie dlatego, że paznokcie wyglądają strasznie. Aktualnie przez 6 dni w tygodniu mam lakier na paznokciach a jeden poświęcam na wcieranie rybki - paznokcie mają naturalny, nie odbarwiony kolor, skórki są miękkie i zadbane i zniknął problem rozdwajających się, kruchych paznokci.

Świetnie działa też na włosy, zarówno nakładany samodzielnie na włosy jak i zmieszany z czymś jako dodatek, w moim przypadku mieszam trochę jantaru albo kozieradki z kilkoma rybkami i wcieram we włosy na kilka godzin. Nie mam problemu ze zmyciem mieszanki jak przy olejach a efekt jest wspaniały.

Za 10zł, przy niemal fanatycznym stosowaniu, mam wciąż mnóstwo rybek i powinno starczyć ich do końca roku więc zakup jak najbardziej opłacalny :)

Jedynym minusem jest dostępność ale wystarczyło zamówić u pani w doz opakowanie i było już następnego dnia do odbioru więc to naprawdę niewielki minusik.

Używam tego produktu od: Pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Wykańczam drugi listek

Genialna!

Zacznę od tego,ze moje paznokcie wolały o pomstę do nieba-mimo uciążliwych prób wzmocnienia ich różnorodnymi preparatami,wyglądaly jakbym pracowała w kamieniołomach. Dodatkowo jestem chora na Hashimoto,przez co były one jeszcze bardziej łamliwe i delikatne. O długich mogłam tylko pomarzyć.Wtem natrafiłam na te odżywkę,głownie zachęcona ceną. Okazało sie jednak,ze był to strzał w dziesiątke! Paznokcie nagle odżyły,w niecałe 2 tygodnie urosły mi szpony jak u kocicy.;) Nie sa juz tak łamliwe.
Odzywka ma fajny skład,ładnie pachnie i jest wydajna.
Z pewnością zostanie ze mną na dluuuugo.:)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Dobry produkt, ale bez przesady!

muszę trochę ostudzić wszechobecne tu pochwały. Ten kosmetyk sprawdzil się u mnie ale...może najpierw przeanalizujmy skład:
1. OLEJ RYCYNOWY- jak wiadomo jest bardzo zachwalany jako produkt do wlosow, paznokci,rzes itd. On tu stanowi bazę i to dzięki niemu sa te pozytywne recenzje. Opakowanie rybek kosztuje 13 zł a opakowanie olejku rycynowego od 2 do 8 zł (zaleznie od pojemności). Czysty olejek może trochę wysuszać ale wystarczy dodac krem
2. ŻELATYNA- to oczywiście samo opakowanie kapsułek
3. GLICERYNA- eh, standardowy tani nawilżacz, zmiękczacz obecny w prawie każdym kremie, daje uczucie nawilżenia, ale to tylko wrazenie, w rzeczywistości zatrzymuje tylko wode w skorze
4. OLEJ Z WIESIOŁKA- swietny olejek nawilzajacy
5. OLEJ Z OGÓRECZNIKA LEKARSKIEGO- także swietny olejek
6. OLEJEK HERBACIANY- antybakteryjny, swietny olejek
dalej zapach, a po zapachu w sladowych ilościach m.in wit.A i wit.E
Ale halooo, gdzie tu ta obiecana keratyna?! otóż jej NIE MA, no ładne oszustwo, ładne.....

PAZNOKCIE- ladnie mi nawilzyl, razem z masażem sprawil ze rosly szybciej, były troszkę twardsze. Jednak ani nie pogrubił ani nie utwardzil wystarczająco ich ( odzywka diamnetowa z golden rose sobie z tym poradzila)

WŁOSY- hm mam nisko/srednioporowate wlosy wiec nie ma tu za bardzo czego nawilżać. Ale koncowki były gładsze i ladnie dociążone

RZĘSY- uzywalam z dwa tygodnie, później przerzuciłam się na czysty olej rycynowy który wspaniale wydluzyl i zagescil mi rzesy.

mysle ze ta odzywka będzie w porządku jeśli chodzi o paznokcie. można przekluc kilka(naście) rybek i wlac do buteleczki po jakims olejku/lakierze. Tu stosunek jakość(działanie) a cena jest jak najbardziej OK jednak jeśli chodzi o wlosy czy rzesy gdzie aby efekt był zauważalny trzeba więcej czasu to się nie oplaca. Znacznie lepiej jest w tym celu kupic czysty olej rycynowy (w aptekach) lub np. olejek alterra papaya i migdal (rossmann)16 zł za 100 ml (w składzie dużo olejkow, na początku rycynowy) które dadza taki sam efekt a będą o wiele bardziej wydajne

w celu olejowania paznokci na pewno jeszcze kupie, jak skończy mi się olejek alterry i rycynowy :p

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 48 kapsulek

R*E*W*E*L*A*C*J*A <3

Na włosy genialna. Dodaję jedną rybkę do odżywki, maski bądź olejku na wlosy. Zawsze ten sam efekt, włosy są ->
*** blyszczące
*** wygladzone
*** gladkie
*** ujarzmione
;)
Na paznokcie również genialna. Raz w tygodniu zmywam wszystko z paznokci i nakładam po troszku. Tak co godzinę dokładam ;) aż wykończe całą rybkę. Efekt na paznokciach->
*** twarde
*** nie rozdwajają się
*** nie łamią
*** płytka głaciutka

Także POLECAM wszem i wobec każdej Wizażance ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Nie zamieniłabym na żadną inną w świecie!

Uwielbiam testowac różne kosmetyki i nie przywiązuję sie zbytnio do konkretnych produktów, jednak odżywka Gal to jedyna perełka (nomen omen :) ), która na stałe gości w mojej kosmetyczce już od kilku lat.

Zaczęłam przygodę z Galem, kiedy po całym dzieciństwie obgryzania paznokci i ściągnięciu paznokci akrylowych chcialam czyms zregenerować strzępki, którymi stały się moje pazurki. Dzięki tej odżywce przestałam mieć kompleksy. Co więcej, zamieniłam kompleksy na powód do dumy. Stałam sie posiadaczką paznokci, które są wielokrotnie chwalone i mylone ze sztucznymi. regularne stosowanie pomogło mi wydlużyć baaardzo skróconą obgryzaniem różową część płytki paznokcia. Dodatkowo paznokcie stały się twarde, odporne na uszkodzenia. niestraszne im prace domowe, uderzenia.

Podsumowując:

+ spektakularne efekty nawet na miękkich z natury, obgryzanych, zniszczonych akrylem paznokciach
+ stosunek ceny do wydajności
+ łatwa aplikacja
+ leśny zapach
+ przenośna, higieniczna forma kosmetyku
+ forma kapsułek to sama radość dla oczu
+ komfort stosowania
+ piękny skład
+ polska firma

+ przy okazji znika problem skórek

Minusów nie stwierdzono :D

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

To był strzał w dziesiątkę

Odżywkę keratynową Gal pokochały moje włosy i paznokcie.

Może najpierw o włosach: jedną rybkę dodaję do jakiejkolwiek maski, nakładam ją różnie - przed myciem, czasem po, nie ma to znaczenia, efekty są zawsze rewelacyjne!
+włosy błyszczące
+prościutkie (naturalnie mam prawie afro)
+odbite od nasady
+sypkie
+lejące
+zero puchu

Teraz może o paznokciach. Jestem posiadaczką bardzo słabych paznokci, jednak ta odżywka czyni cuda. ponieważ moje paznokcie:
+błyszczą
+mniej się łamią i rozdwajają
+są mega twarde

Jest jeden malutki minus (nic nie jest idealne):
-zapach

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pół &quot;opakowania&quot;

Odżywka świetnie sprawdziła się do włosów i paznokci. Nie zauważyłam jednak działania na brwiach i rzęsach, zamiast stać się mocniejsze, sprawiają wrażenie bardziej delikatnych, kruchych. Paznokcie za to zostały wzmocnione, a włosy wygładzone.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania