Beauty Milky, Śmietankowy krem intensywnie nawilżający

Beauty Milky, Śmietankowy krem intensywnie nawilżający

Lekki krem o konsystencji bitej śmietany intensywnie nawilża nawet bardzo wysuszoną skórę, koi i łagodzi podrażnienia. Skóra staje się aksamitna i miękka. Zapach wanilii poprawia nastrój. Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Zawiera proteiny z mleka koziego, mleczko bawełniane i koktajl z olejków roślinnych. Do skóry normalnej i suchej.

Nie dla mnie

Niestety, kosmetyk mimo iż ma obłędny zapach kompletnie nie spełnił moich oczekiwań. Wysuszył moją cere, zapchał pory przez co na drugi dzień na twarzy wyskoczyło mi mnóstwo krostek :(

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świetny

Jeden z kilku moich ulubionych kremów. Jestem zakochana w nim, jak i w całej serii Beauty Milky .

Plusy:
- cudowny zapach,
- bardzo dobrze nawilża
- skóra zostaje bardzo miękka, delikatna i rewelacyjna w dotyku
- szybka się wchłania
- cena

Jedyny minus? Mała pojemność

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Kilka

super

śliczny zapach, bardzo przyjemnie się go używa, dobrze nawilża :) fajna konsystencja, nie zostawia tłustego filmu.
niestety jest mało wydajny, albo ja po prostu go tak używałam i lubiłam, że szybko mi zszedł.
na pewno kupię ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2

Świąteczny makijaż

Dobry

Opakowanie jest ładne i po serii widać wspaniałe efekty. Co do efektów pielęgnacyjnych nie można powiedzieć, że są rewelacyjne ale nie są też koszmarne. Ładnie pachnie:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2

Miłe wspomnienia

Mleczna seria chyba najbardziej udała się bielendzie, fajna szata graficzna (przypadkiem bardzo podobna do mlecznej serii Pupy z krówką), niska cena i niezła jakość. Krem pięknie pachnie i jest delikatny. Co do walorów pielęgnacyjnych szału nie ma, ale też bez tragedii. Podobnie jak mus z tej serii, jeden z lepszych jakie można kupić w drogerii. Ja już się nie skuszę, ale tym, które jeszcze eksperymentują polecam.

Bielenda górą :)

Lubię kosmetyki firmy Bielenda, za ich ekologiczność oraz wydajność. Krem starczył mi na bardzo długo przy częstym stosowaniu. Plus za świetny zapach. A jeżeli chodzi o nawilżenie to nie mogę ocenić poprawnie, bo stosowałam go dosyć dawno, kiedy nie byłam jeszcze świadoma potrzeb mojej cery :)

Używam tego produktu od: ok roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Raj dla skóry i zmysłów

Odkąd spróbowałam kremu z tej serii, zakochałam się! Największym jego atutem to chyba przecudowny śmietankowo-korzenny zapach, choć sam krem również całkiem nieźle nawilża i odżywia skórę. Może nie jest zbyt dobry pod makijaż (chyba że nałoży się bardzo cieniutka warstewkę), ale poza tym jest świetny.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie pamiętam;)

super produkt!!

krem świetny!! używam go codziennie i doskonale nadaje się zarówno na dzień jak i na noc :) pod makijaż jest idealny, gdyż nie jest to krem o tłustej konsystencji także twarz się nie świeci co jest bardzo istotne :) z 10 pkt ja dale 10:) stosując krem przez tyle czasu nie wyszukałam w nim ani jednej wady, a wprost przeciwnie same zalety:)krem idealnie się wchłania i łatwo się rozsmarowuje, dodatkowo jego zapach jest baaardzo przyjemny.tych zalet jest mnóstwo!! naprawdę gorąco polecam:):):)

Używam tego produktu od:około 3 lat
Ilość zużytych opakowań:nie zlicze:)

Skuteczny i przyjemny

Uniwersalny, używam go na dzień i na noc. Przy mojej mieszanej cerze spisuje się świetnie - optymalnie nawilża i wygładza partie suche, nie zapychając strefy T.
Konsystencja gęsta i zbita, na skórze aksamitna, zadziwiająco lekka i łatwa w rozprowadzaniu. Zapach smakowity, najlepszy z całej serii, znacznie delikatniejszy niż w musie do ciała czy kremie do rąk. Herbatniczki, biała czekolada, deser waniliowy i kilka innych kulinarnych skojarzeń ;)
Krem szybko się wchłania, praktycznie do matu, więc pod makijaż jak najbardziej. Wieczorem nakładam go grubszą warstwą - nawilża, odżywia, ale nie tłuści, zmiękcza, ale nie rozpulchnia. Skóra staje się wyjątkowo miła w dotyku. Do tego wydajny, w zasadzie ideał. Wybaczam nieco tandetne opakowanie.
Bielenda regularnie odświeża asortyment, dlatego nie wiem czy kupię ponownie, zwłaszcza że krem zniknął ze strony producenta :(

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1, będzie kolejne jeżeli jeszcze gdzieś go spotkam

Świetne nawilżenie

Na prawdę, kosmetyk godny tej niewielkiej sumy pieniędzy. ;)

+ dobre nawilżenie, utrzymuje się długo
+ szybko się wchłania
+ ma ładny zapach
+ urocze opakowanie :D

nie znalazłam żadnego minusa ;)

Świetny!

Moja skóra była bardzo przesuszona po kuracji przeciwtrądzikowej, była spękana, piekąca i spragniona nawilżenia.
Słoiczek tego kremu trafił do mnie przypadkowo, nie spodziewałam się żadnych rewelacji, ale jednem bardzo mile zaskoczona!
+ nawilża i pielęgnuje bardzo suchą skórę, wcześniej próby położenia jakiegokolwiek kremu nawilżającego, na moją ekstremalnie wysuszoną skórę kończyły się bólem i uczuciem palenia! Z tym kremem nic takiego się nie wydarzyło :)
+ nie spowodował nawrotu trądziku, nie zapycha, jest lekki
+ momentalnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu
+ ma przyjemny, słodki zapach
+ nie powoduje świecenia się skóry
+ idealny pod makijaż
+ bardzo, bardzo wydajny

Polecam, nawet największym wrażliwcom :)

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale na pewno nie ostatnie! :)

czyta przyjemnosc uzywania

Mam cere mieszana, smietankowy krem uzywalam na noc. slicznie pachnie, nawilza skore, ueastycznia ja i sprawia, ze twarz rano jest promienna i aksamitna w dotyku.
a ten zapach! cudowny.
miusem jest swiecenie sie buzi, ale producet nie zapewnia matowienia, wiec nic dziwnego;)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: