Barwa, Talia Fitness, Peeling masaż pod prysznic antycellulitowy

Barwa, Talia Fitness, Peeling masaż pod prysznic antycellulitowy

Do mycia i pielegnacji każdego rodzaju skóry. Szczególnie polecany do masażu ciała w miejscach narażonych na powstawanie cellulitu, takich jak: ramiona, brzuch, pośladki, uda. Zawarte w peelingu ekstrakty roślinne z nostrzyka, bluszczu, guarany, arniki, imbiru i słodkich traw wspomagają redukcję cellulitu. Obecność mikrodrobinek peelingujących zapewnia delikatny masaż ciała, pobudza naturalny metabolizm skóry i oczyszcza ją z martwych komórek naskórka, a naturalny aromaterapeutyczny olejek działa tonizująco i odprężająco. Regularne stosowanie peelingu zmniejsza objawy cellulitu, poprawia kondyncję i wygląd skóry. Przywraca jędrność, sprężystość i elastyczność ciału, relaksuje i odpręża.
Dostępny w dwóch wersjach zapachowych - z olejkiem grejpfrutowym i pomarańczowym.

Cena: 10 zł / 200 ml

jako żel

zapach - bardzo fajny.
butelka tradycyjna, jak w większości zeli.

działania jak to przy zelach i peelingach nie ma co oczekiwać, do ujedrnienia/celulitu to trzeba mocnych masaży i ruchu, a nie cudownych preparatów ...

tani i łatwo dostęny
polska firma, wspieramy!!

wole kupic ten niz z avonu, który tez nic nie robi i jest droższy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

taki sobie

zadna rewelacja, jako peeling sprawdza sie srednio a co do dzialania antycellulitowego to tez zwyczajnie bez wiekszych efektow. zapewnienia producenta raczej sie nie sprawdzają wiec nie polecam;] są lepsze produkty a ten jest po prostu nijaki......

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

To nie jest piling :(

Miałam wersję pomarańczową
Chciałam kupić piling a nabyłam żel pod prysznic ???!!!
Nie ściera nic a nic :(
Jedynie zapach jest przyjemny :)
więcej nie kupię - strata kasy

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno ale jako żel a nie piling

WŁOSY lokówka objętość

ohydztwo

Mialam wersje zielona. To, co mnie odrzucilo juz po pierwszym uzyciu to wstretny, ohydny smrod dawnego Ludwika do mycia naczyn albo i jeszcze gorszy! Dyskwalifikacja totalna. Peeling z tego zaden, bo drobinki za male. Konsystencja sliska. Opakowanie brzydkie. Fuj!

Strata pieniędzy!

Strata pienieędzy (dałam za niego 12zł!!) Peeling tylko z nazwy. Drobinki są megamikroskopijnej wielkości!! Kompletnie ich nie czuć. Używam go jako żelu, i daję go b. dużo, żeby jak najszybciej zużyć.
Nie polecam, absolutnie.

Jedyna zaletą tego peelingu jest przyjemny zapach. Nic poza tym. Gdyby na opakowaniu nie było napisane "peeling", to pewnie sama bym się nie zorientowała. Drobinki peelingujące sa tak mikroskopijne, że w ogóle ich nie czułam. Dla mnie to raczej był żel pod prysznic.

Peeling to nie jest

Polecam używać bo ma bardzo greafruitowy zapach, chyba rzeczywiście na bazie jakiegoś olejku ;) ale z peelingiem to on ma mało do czynienia te drobinki sa poprostu śmieszne nie dość ze małe to prawie nic tam nie ma