Nivea Beaute, Colour Shine (pomadka)

Nivea Beaute, Colour Shine (pomadka)

Pojemność 3,5 g

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Szminkę zamknięto w srebrnym opakowaniu opatrzonym granatowym logiem Nivea Beaute. Jej głównym zadaniem jest pokrycie ust bogatym kolorem, a co za tym idzie delikatne ich powiększenie. Dostępna jest w dwóch wariantach: dających albo satynowe, albo perłowe wykończenie.

Cena: 8,80 euro / 3,5 g

uwielbiam

Uzywam tej szminki od jakiś 10 lat. I tylko tej. Nigdy nie kupiłam innej marki, nawet kolorowi jestem wierna. A kolor to brown rose, dyskretny, nie rzucający się w oczy, ale za to znakomicie podkreślający usta w codziennym makijażu. Pomadka, oprócz tego, że ma cudowny kolor, to świetnie nawilża usta, jest trwała i cenowo przystępna. Jedyny mankament tej pomadki, z którym użeram sie cały czas, to jej dostepność. Kurcze, nie mogę zrozumieć, czemu kolorowej nivei nie ma w Polsce, zatem zostaje internet (na którym rzadko bywa), albo uczynni znajomi ( i to głownie dziewczyny, bo chłopacy zauważyłam mają dziwny lęk przed kupowaniem pomadek)Ale gwiazdki nie odejmę. Dla mnie to KWC wśród pomadek. Kroniec, kropka.

Używam tego produktu od:10 lat

****

Wreszcie udało mi się trafić idealnie z odcieniem pomadki - piękny, satynowy, blady róż. Idealny do przydymionych oczu. Nie mogłam jej nie nabyć w drogerii :)
Kupiłam tę szminkę ponieważ zachwycił mnie jej kolor - delikatny, jaśniusieńki róż (nr 67 Cosy Rose). Pachnie ona identycznie jak pielęgnacyjne pomadki Nivei - delikatnie i przyjemnie.
Pomadka wygodnie nakłada się na usta, gładko się po nich ślizga, pozostawiając równomierne wykończenie.
Nie waży się, mika się nie zbiera w załamaniach ust.
Sztyft jest twardy, ale pomadka sama w sobie bardzo kremowa. Całkiem przyzwoita jakość, za niewygórowaną cenę :)

Użyłam tego kosmetyku parokrotnie