Max Fresh (Pasta do zębów)

Max Fresh (Pasta do zębów)

Colgate Max Fresh to połączenie pasty do zębów oraz płynu do płukania jamy ustnej. Zawiera ona odświeżająco-chłodzące kryształki, pozwalające na maksymalną ochronę przed przykrym zapachem i długie uczucie świeżości. Czyste, bielsze, świeży oddech. Ochrona przeciwpróchnicza.

ODŚWIEŻA

...ale nie na długo. Ogólnie jestem fanką past do zębów od Colgate, zatem próbuję, testuję, zmieniam. Ta pasta jest o konsystencji niebieskiego żelu, co jest dla mnie innowacją, bo zwykle spotykałam się ze standardowymi, białymi pastami w tubce. Jest tania, bo w promocji już za 3zł, odświeża, nie wysusza jamy ustnej, a niestety na to jestem wrażliwa. Zęby są czyste i nie są tempe w dotyku. Wrócę do niej, ale będę szukać czegoś lepszego.

Dobre odswiezenie

Mnie calkiem odpowiada przede wszystkim dlatego, ze naprawde dobrze odswieza.

:) + super mietowe odswiezenie - choc nie dla wrazliwcow, ktorzy ostrej miety sie boja
:) + dziala jak pasta do zebow i jak plyn do ust
:) + fajny, niebieski kolor przezroczystego zelu z widocznymi bialymi kwadracikami
:) + dobrze sie wyplukuje z ust
:) + wygodne, miekkie opakowanie pozwala wydobyc paste do samego konca
:) + jest wydajna, wystarczy niewielka ilosc na jedno szczotkowanie
:) + cena kilka zl tez na plus
:) + pluz takze za dodatkowy wariank zakupowy czyli dostepnosc tej pasty nie tylko w tubie ale i w plastikowej buteleczce - ladnie wyglada i wygodna w uzyciu (takze ja posiadalam kiedys)

:( - srednio sie pieni, przez co nie pokrywa calych zebow
:( - rowniez sredno czysci - nawet najlepsza soniczna szczoteczka. Mialam wrazenie mentolowego oddechu ale niedomytyh zebow

Nie wiem czy kupie ja ponownie, bo tyle jest past na rynku, ze jak lubie testowac nowosci, to chyba ni znajde czasu aby kiedykolwiek do niej wrocic.

Bardzo fajna

Pasta dobrze myje i odświeża oddech. Jest dosyć tania i ma wygodne opakowanie. Robi to co ma robić pasta. Jest wydajna a smak ma fajny, taki miętowy. Nie podrażnia dziąseł. Bardzo przyjemnie się jej używa ;)

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo fajna

Bardzo lubię pasty Colgate, głównie ze względu na smak, dostępność i cenę. Seria Max Fresh jest tym fajniejsza, że ma efekt chłodzenia i faktycznie odświeża jak żadna inna pasta.

Ma przyjemną żelową konsystencję, dobrze się pieni, ma dość mocny słodkawy miętowy smak i wygodne zamknięcie typu "klik". Łatwo wycisnąć pastę do samego końca.

Plusy:
+cena
+dostępność
+smak
+wygodne opakowanie
+super odświeża

Minusy:
-brak

Świetna.

Pastę Max Fresh kupuję bardzo często w wersji niebieskiej.
Zalety:
+ niska cena
+ wydajność
+ dobrze oczyszcza zęby
+ daje uczucie maksymalnej świeżości
+ wygodne opakowanie
+ dostępność.
Polecam :)

Dosyć dobra

Posiadam wersję acticlean. Pasta ma dość przyjemny, miętowy smak. Bardzo dobrze się pieni i oczyszcza zęby oraz język. Skutecznie odświeża oddech. Jednak mam swoja inną ulubioną pastę.

Jest ok

Oceniam wersję Colgate Max Fresh ActiClean

+ dobrze się pieni
+ wydajna
+ przyzwoicie długo odświeża oddech
+ dobrze czyści
+ Co NAJWAŻNIEJSZE: nie podrażnia mojej wrażliwej jamy ustnej tak jak niektóre pasty

+/- mogłaby mieć troszkę intensywniejszy smak

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Kocham, uwielbiam, polecam!

Ta pasta to strzał w setkę, bomba dla zębów i jamy ustnej. Ma świetny smak, długo zachowuje jamę w świeżości. Zawiera fajne kryształki, które dodatkowo chronią zęby.
Konsystencja jest w porządku. Pasta nie spływa ze szczoteczki tak jak to często zdarza się przy innych produktach tego typu. Wizualnie też fajnie wypada, bo ma ładny kolor i dodatkowo te wspaniałe \'kwadraciki\'.
Smak całkowicie mi odpowiada- mocniejszy, zdecydowany, smaczny, odświeżający.
Co z wydajnością? Pastę używam razem z mamą i bratem. Jedna tubka 100 ml. starcza na ok 3 tygodnie, wię tragedii nie ma.
Nie jest droga- oststnio trafiłam na promocję w Tesco za 4,19 zł. Może ta cena już tak zostanie, bo długo nie zmienia się.

Plusy:
- smak
- działanie
- te fajne kryształki :)
- wydajna
- cena
- kolor
- dobrze czyści.

Minusy: nie ma.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki 100 ml.

I love

Częto zmieniam pasty ponieważ lubie testować nowości. Moje zęby są nadwrażliwe i głównie stosuje pasty do takich zębów. Jednak od czasu do czasu lubie coś zmienić i kupiłam o to tą paste. Pierwsze co mi się spodobało to żelowo niebieski kolorek z białymi płatkami, na kolejnym miejscu jest mocno miętowy smak i duża ilość piany w ustach ( ja to lubie a inni nie :-) ) natomiast kluczową zaletą jest to że MEGA odświeża oddech, nawet po zjedzeniu cebuli i umyciu zębów tą pastą mogę chuchać na lewo i prawo i nikogo przy tym nie straszyć.

gorąco polecam!

Jest to pasta dla mnie. Mam zęby bardzo wrażliwe i często bolą mnie po takich mocne miętowych pastach do zębów. Z tą było inaczej. świeżość utrzymuje się dłuuugo.
Na zębach nie zostaje żaden osad jak to się zdażało przy użyciu innych past. Cena przyzwoita ok. 6 złotych w biedronce. Oczywiście nie ma efektu wybielania, ale nie tego oczekuję od pasty :)

świetna

Uwielbiam ją! :) mam wersję niebieską.

Rewelacyjna pasta do zębów, świetnie myjąca i bardzo silnie odświeżająca.

KONSYSTENCJA:
żelowa, bardzo ją lubię, jest gęsta, nie spada ze szczoteczki

ZAPACH I SMAK:
mocno miętowy, idealnie odświeżający, jest to na chwilę obecną mój numer 1 jeśli chodzi o walory smakowo-aromatyczne

DZIAŁANIE:
pasta świetnie myje, czyści, odświeża na długo;
nie brudzi szczoteczki;
po użyciu tej pasty człowiek czuje, że ma "czyste" zęby, nie wysusza ust i jamy ustnej;
świeży oddech utrzymuje się długo, jest świetna na lato;
pasuje tez mojemu Mężowi :)
dodatkowo pasta ma prześliczny wygląd i przystępną cenę.

POLECAM!

Bardzo fajna

Bardzo lubię tą pastą umyć ząbki na noc :) Daje poczucie mega świeżości na całą noc :) Dobrze smakuje, ładnie się pieni, nie podrażniła.
Super, wydajna i tania ;)

Ilość zużytych opakowań: Trzy