Colgate-Palmolive, Colgate Max Fresh (Pasta do zębów w płynie)

Colgate-Palmolive, Colgate Max Fresh (Pasta do zębów w płynie)

Colgate-Palmolive Polska wprowadził na rynek nowa linię past do zębów Colgate Max Fresh, które jako jedyne zostały nasycone orzeźwiającymi kryształkami. Max Fresh to również unikalne na rynku pasty do zębów w płynie, które łączą pastę do zębów z mocą płukanki do jamy ustnej. Pasta posiada działanie bakteriobójcze, przeciwdziała próchnicy, pozwala na maksymalnie długie poczucie świeżości.

Cena: 8,50 zł

taka sobie

Jakoś rewelacyjne wynalazki mi nie pasują, super świeżość, owszem, jest, ale na krótko. Dobrze myje, dobrze się pieni, i to chyba koniec plusów. Nawet ciekawa forma płynu i opakowania mnie zainteresowały, ale płyn i tak ścieka ze szczoteczki, więc trzeba uważać.

Odejmuję gwiazki za "maksymalnie długie poczucie świeżości".

Używam tego produktu od: rok temu

fajna pasta

Miałam już zieloną i niebieską wersję tej pasty - obie bardzo udane. Niewielka ilość na szczoteczce dokładnie myje zęby i odświeża jamę ustną. Drobne krysztalki widoczne w żelu rozpuszczają się pod wpływem tarcia i tyle je widać. Nie wiem czy one same jakoś działają czy też maja być po prostu widowiskowe.
Pasta jest dość wydajna, nie spływa ze szczoteczki, nie ma problemów z dawkowaniem, można bez problemu opakowanie postawić na głowie i zużyć pastę do samego końca.

Odświeżenie bomba!

Bardzo lubię tę pastę za mocno odświeżające działanie. Używam wersji niebieskiej, która jest z pewnością jedną z lepszych past odświeżających.
Postać płynna mi odpowiada, choć przez to pasta jest zdecydowanie mniej wydajna od tradycyjnej.

Cooling crystals - :D - same wiecie, reklamowy pic ;), ale nie zmnienia to faktu, że pomysł z płynem i opakowaniem jest fajny i ciekawy.

Nie mam kłopotów z zębami, ale jeśli idzie o działanie anty-ubytkowe polegam na mojej ulubionej bled-a-med complete.

Polecam jako powiew świeżości :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

depilacja opóźnianie porostu włosów

Zaprojektowana by cieszyc ;)

Ja nie widzialam reklamy, zauwazylam ja po prostu na polce z w sklepie. I pomyslalam : Nareszcie!! Cos bedzie stalo, a nie przewracalo sie i tazalo na umywalce w wodzie i ktora rano trzeba obslizgla zakretke odkrecac.. Opakowanie jest super! Pasta jak pasta - Colgate ufam, wiekszych wlasciwosci odswiezajacych niz inne nie zauwazylam, a te 'wycinki z papieru' to taki swiecacy dodatek ;) Niemniej jednak pomysl z tym higienicznym opakowaniem to dla mnie po prostu bomba!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jestem niezadowolona

Produkt bardzo mnie rozczarował.
- mała wydajność, często spływała ze szczoteczki
- miałam wrażenie, ze słabo czysci zęby (w czasie jej stosowania zęby były bardziej żołte niż podczas stosowania innych past)
- te drobinki odświeżające to żadna rewelacja
Ogólnie jestem z niej bardzo niezadowolona. Nie polecam. Po zużyciu polowy opakowania, zrezygnowałam i kupiłam tradycyjną pastę.

Ilość zużytych opakowań:połowa

Przeciętne

Jednocześnie miałam normalny colgate max fresh i w płynie. Muszę przyznać, że byłam bardzo zdziwiona różnicą. Ta w płynie jest dużo gorsza, mniej odświeża, pasta w żelu jest za to świetna używam jej od kiedy wprowadzono ją na rynek.

fatalne zauroczenie :(

Biegnąc pospiesznie do kasy w jednym ze sklepów typu "Cash&Carry" przypomniałam sobie o braku pasty do zębów i wtedy zauważyłam JĄ, kuszącą atrakcyjnym wyglądem, nietypowym opakowaniem, apetycznie żółtym kolorkiem i obietnicą cytrusowego smaku (nie znoszę mięty!!!).
Kupiłam, była pakowana po 3 sztuki, niestety :(
W domu rzuciłam się na nią chcąc wypróbować a tu- skręcający megasilny smak miętowy, bez śladu limonki, czy chociażby poczciwej cytryny- to było rozczarowanie nr 1, no ale cóż, zaczęłam używać skoro miałam aż 3 sztuki....
Po mniej więcej połowie pierwszego opakowania, mąż coś zaczął przebąkiwać że coś dziwnego dzieje się z jego zębami !!! z moimi też- pokryły się jakimś dziwnym osadem, bardzo nieprzyjemne uczucie.
Odstawiliśmy tę pastę i wszystko wraca do normy, ale po markowym produkcie nie spodziewałam się tego.
A miało być tak pięknie....

Używam tego produktu od:nie używam już!!!
Ilość zużytych opakowań:jedno

odświeżająca torpeda :)

WOW! Po pierwszym użyciu zareagowałam mniej więcej jak ten pan w reklamie :) Naprawdę odświeża, wprost niesamowicie. Cóż za komfort, jami-jami ;) Chyba pozostanę jej wierna, tego mi było trzeba :) Wady? Kiepskie zamknięcie opakowania (po pewnym czasie się nie domyka) i konsystencja samej pasty. Forma płynu ciekawa, ale lepiej by było, żeby gęstość była ciut większa. Pasta po prostu wylewa się z opakowania, zbyt dużo się jej zużywa, a przez to nie należy do najwydajniejszych. Za to odejmuję gwiazdkę. Mimo wszystko - warto!

dobry pomysł.

Najbardziej w tym wszystkim podoba mi się konsystencja i smak, który jest nie tak intensywny jak w przypadku większości miętowych past do zębów. Te kryształki fajnie wyglądają, ale tak naprawdę, nie czuję ich działania. No i opakowanie, wreszcie nie przewraca mi się cały czas na półce (;

łagodna

Mam wersję łagodną i jestem zadowolona. Smak ma delikatny, jest wodnista, ale nie spływa ze szczoteczki. Ma przyjemny słodki smak i daje odpowiednią pianę choć nie tak obfitą jak pasta.
Dla mnie niewątpliwie najważniejsze jest to, że nie podrażnia mi dziąseł, nic nie szczypie.

Te kryształki to lipa, jakiejś większej świeżości niż po innych pastach nie odnotowuję. Kryształków w trakcie szczotkowania nie czuć.
Jest wydajna, wypływa cienką strużką. Opakowanie fajne - taka odmiana. Ogólnie może być.