2-fazowy olejek przyspieszający opalanie

2-fazowy olejek przyspieszający opalanie

Unikalna dwufazowa receptura. Dzięki zawartości delikatnych olejków i witamin przyspiesza opalanie, jednocześnie dba o skórę nawiląając ją i chroniąc przed poparzeniami słonecznymi. Olejek jest doskonały na plażę jak i do solarium.

Cena: ok. 9 zł / 90 ml

średniak :|

Do kupna olejku zachęciły mnie oceny na wiżażu, i jego nietypowa dwufazowa formuła.
Od razu daję wielki plus za cenę i efektowny wygląd. Reszta prezentuje się nieco słabiej. Opakowanie mało poręczne, olejek średnio wydajny. Jego zapach niezbyt mi odpowiada. Kosmetyk przyspiesza proces opalania (testowałam w solarium), tylko odrobinkę. Oprócz tego zbyt wolno się wchłania, po sesji na łóżku solaryjnym musiałam wytrzeć swoje ciało, łóżko i podłogę kabiny z tej tłustej mazi :P

Używam tego produktu od:2 miesiecy

działa!

Skusił mnie bo był tani i chciałam cos do przyspieszenia opalania w solarium i na plaze.Olejek nie pozostawia tłustej warstwy jak sie go nałozy z umiarem,i szybko sie wchłania.Posmarowałam sie nim przed wyjsciem na słonce to widac było czerwone efekty:]i to tylko w tych miejscach co były posmarowane..Pachnie cytrynka.polecam za taka cene...