Floslek, Perfekt New, Krem pod oczy, na powieki i na szyję 40+

Floslek, Perfekt New, Krem pod oczy, na powieki i na szyję 40+

Krem pod oczy, na powieki i szyję to preparat stworzony specjalnie do pielęgnacji najbardziej wrażliwych oraz podatnych na tworzenie się zmarszczek partii skóry. Krem skutecznie łagodzi podrażnienia, zmniejsza cienie i obrzęki wokół oczu oraz likwiduje nadmierną szorstkość skóry wokół szyi. Jego rola polega również na spłyceniu istniejących już zmarszczek i tzw. "kurzych łapek" oraz opóźnieniu procesu starzenia się skóry. Preparat jest doskonale tolerowany nawet przez osoby ze skłonnością do podrażnień spojówek.
Najważniejsze aktywne składniki kremu:
-hydraprotectol SM, odpowiedzialny za głębokie, dwukierunkowe i trwałe nawilżenie skóry. Za bezpośrednie nawilżenie powierzchniowej warstwy epidermy odpowiedzialny jest kwas mlekowy i biopeptydy, za głębokie - kwas trójhydroksyplamitynowy (THPA
-Aosaine, czyli roślinna elastyna, która poprawia strukturę skóry narażonej na stres, spłyca i wygładza zmarszczki, a także chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem
-olej bawełniany, bogaty w NNKT, fitosterole i naturalne tokoferole, zapobiega utracie wody oraz wzmacnia płaszcz wodno-lipidowy naskórka,
-Extrapon Augentrost, który łagodzi podrażnienia spowodowane makijażem i demakijażem, usuwa objawy zmęczenia skóry
-prowitamina B5 aktywizuje podział komórek, ma właściwości regenerujące i odżywcze.

Znakomity

Krem działał na mnie znakomicie. Wiem że blizny to co innego niż zmarszczki ale pani dermatolog poleciła mi ten krem, na małe blizny po trądziku młodzieńczym. Krem po 4 opakowaniach zdziałam cuda. Blizny stały się mniej głębokie i widoczne. Także polecam w 100 %

Ilość zużytych opakowań: 5 i 6 w użyciu

Bardzo dobry

Nie mam jeszcze 40 lat, ale szukałam fajnego kremu pod oczy i trafiłam na ten produkt i wcale nie żałuję.

:) fajna konsystencja
:) dobrze się rozsmarowuje na powiece
:) wygładza skórę
:) rozjaśnia cienie, pomaga przy obrzękach
:) pozostawia lekki film (ja to akurat lubię), który jednak nie przeszkadza w makijażu
:) nie klei się

Nie mam zmarszczek, więc nie mogę ocenić jak na nie działa, stąd 4 gwiazdki.

Godny polecenia

Moim zdaniem krem działa znakomicie. Używam go już dłuższy czas i jestem z niego naprawdę zadowolona. Bardzo dobrze się rozprowadza i dość szybko wchłania. Pozostawia na skórze delikatny film, ale nie ma problemu z późniejszym nałożeniem makijażu. Doskonale radzi sobie z cieniami i workami pod oczami, a "kurze łapki" są naprawdę mniej widoczne. Mam dość wrażliwe na kosmetyki oczy - ten krem ich nie podrażnia. Działa delikatnie, ale bardzo skutecznie.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja jak się przygotować

mila konsystencja

Krem posiada mila konsystencje. Jest tresciwy, a to lubie, jednak przy dluzszym uzywaniu czegos mi w nim brakowalo. Malych zmarszczek nie wygkadzal, chodz skora na dekolcie wygladala dobrze. Krem cúdow nie uczynil, co tez nie bylo dla mnie zaskoczeniem, jednak wspominam go dobrze. Rozprowadzal sie dobrze, wchlanial sie dobrze, natluszczal moje skora pod oczami wystarczajaco, nic sie nie sciagalo. Jednak od kremow pod oczy wymagam wiecej.

Używam tego produktu od:czerwca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

średni

bardzo średni. nie mogę powiedzieć, że jest fatalny. Fajną ma konsystencję, dobrze się wchłania, ale średnio nawilża i średnio odżywia, pod koniec dnia jeszcze raz muszę się nim smarować. Ze średniej półki cenowej - sredni. Nie kupię go raczej więcej.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

nie spełnił oczekiwań

Nawilża, lekko natłuszcza, dobrze się wchłania. Stosuję na dzień i na noc, żadnych problemów z makijażem, nie podrażnia. Ale z tą poprawą elastyczności i eliminowaniem zmarszczek....ehhhh.
Mam 29 lat, kremuję się pod oczami od hoho-temu, mimo tego siateczka pod oczami powstała i jest coraz bardziej widoczna... Za dużo się śmieję?? ;) Ten krem - jak wiele innych - nie poradził sobie, co by było przy starszej skórze, w gorszej kondycji?? Co do cieni pod oczami - nie wiem, nie posiadam.
Reasumując: dobry do codziennej pielęgnacji, ale nie spłyci zmarszczek mimicznych i żadnych innych, jak sądzę.

uzywam choc mam 20pare

Tylko i wylacznie w dzien uzywam bo mam ku temu dwa powody.
otóż pierwszy powód: Nie podraznia wrazliwych oczu i oczy sie po nim w dzien nie mecza wiec szkoda mi go uzywac na noc -bo jak spie to moge wklepac cos innego nawet gdy drazni oko:P bo jak spie to nie czuje :P Ale w dzien musze sie czuc komfortowo i ten krem mi to gwarantuje. Napisali ze przeznaczony jest do skóry dojrzalej- ale przesledzilam sklad i nie ma w nim nic co mogloby zaszkodzic mlodej skórze- żadnych liftingujacych skladnikow tylko regenerujace ekstrakty roslinne :)
Powód drugi: Mysle ze warstewka kremu lepiej chroni skóre od żeli pod oczy wiec gdy wiatr wieje mocno i wysusza itp itd to z tym kremem czuje sie po prostu bezpieczniejsza niz z żelem :)
Ladnie pachnie, ladnie sie wchlania- nie trzeba dlugo masowac ani wogole wmasowywac tylko delikatnie przejechac palcem. Nie napina, mocno nawilza, dlugo dziala, regeneruje, jestem zadowolona :D Dzieki temu ze ma odzywcze wlasciwosci to wystarcza mi tyci tyci ilosc aby skora ładnie wygladala- dlatego jest niezmiernie wydajny na maxa

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1/6 opakowania

Wspaniały

Pomimo tego, że mam 27 lat już od dłuższego czasu zmagam się z drobnymi zmarszczkami pod oczami :( Używałam już naprawdę wiele kremów , różnym firm nawet tych z górnej półki , co to człowiek zrobi żeby zachować młodość ;) Ponieważ już wcześniej używałam kremu pod oczy firmy Flos -lek ale z innej serii nie przeciwzmarszczkowej i bardzo byłam z niego zadowolona, postanowiłam wypróbować ten kremik. Po paru dniach stosowania stwierdzilam ze to kolejne zwykły krem który tylko w nazwie jest przeciwzmarszczkowy , ale po 2 tygodniach mogę tylko powiedzieć CUDO nie krem. Mam inną skórę, wygładzoną, zmarszczki stały sie naprawde mniej widoczne , i cienie które też były moją zmorą są jaśniejsze. Pomimo tego że nie daje efektów odrazu to przy systematycznym stosowaniu okazuje się rewelacyjny. Poza tym jest bardzo delikatny, nie piecze , nie drażni można stosować go pod makijaż bo szybko się wchłania , świetnie nawilża i ta cena- 20 zł warte jest wydania i sprawdzenia na własnej skórze tego naprawdę dobrego kremu.:D

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

COS NAPRAWDE EXTRA

Krem przeznaczony do skory dojrzalej, lecz nie zawiera zadnych "napinaczy" wiec moze stosowac go kazdy. po prostu ma zdecydowanie silniej skoncentrowane skladniki nawilzajace i elasyne, dlatego stosuje go choc mam ponad 25 lat. Mam dosyc innych kremow z mala dawka skladnikow pielegnacyjnych oraz tlustych,meczacych oczy:P dlatego zdecydowalam sie na ten kosmetyk, ktory jest o niebo lepszy. Naprawde silnie nawilza- a silne nawilzenie jest b.wazne aby skora nie zwiotczala. Nie migruje do oczu! Wspaniale pielegnuje, odzywia i odmladza skore wokol oczu. Juz po jednej nocy oczy nabieraja blasku, skora jest jak nowa. Polecam. Ze wzgledu na moj wiek uzywam go co 3-4 dni w pozostale dni stosuje zel arnikowy-ze wzgledu na pobudzenie mikrokrazenia i usuwania toksyn;) stosuje go w duzych ilosciach moje oczka go lubia. Zero podraznien ani szczypania. Wchlanialnosc przewspaniala. Dzieki tym dwom kosmetykom odczuwam komfort na oczach- nie obciazam oczu zadnymi tlustymi maziami. oraz odczuwam wyrazna i prawidlowa pielegnacje skory wokol oczu. Polecam:)

Używam tego produktu od:1miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 nadal

więcej niż dobry

Ja zapłaciłam 21 :-(. Oczywiście biorąc pod uwagę ilość- jest to bezcen. Krem wydaje się dość gęsty, ale rozprowadza się znakomicie. Jest lekko tłustawy i nawet po wchłonięciu (b. szybkim) wyczuwa się na skórze warstewkę, ale nie tłustą czy lepką, a raczej delikatnie lśniącą (nie mylić z błyszczeniem). Tak według mnie powinna wyglądać zadbana skóra pod oczami- rozświetlona, gładka i miękka. Używałam go pod oczy i wokół ust. Na szyję może ze dwa razy, więc nie ocenię tu jego działania. Skóra po nim wyglądała pięknie, mimo że używałam go zimą. Makijaż trzyma się na nim bez zauważalnych problemów. Jedyny niewielki minus to wylot tubki, który pod koniec zaczął "wupluwać" trochę zbyt dużo kremu. Poza tym- cudo. Dla każdej skóry, która wymaga trochę więcej niż gdy miała 20 lat ;-)
Nie dam mu 5 gwiazdek, bo może znajdę jeszcze coś, co mnie bardziej zachwyci, ale kupię na pewno.

30+ to krem dla was

Kupiłam ten krem w Esentii, gdzie w opisie produktu zaznaczono, iż przeznaczony jest dla kobiet po 30-tce. Ja 35 latka jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż nie od razu.... Zaczęłam go stosować po kremie Farmony i Pullany, które mi bardzo spasowały, ale ponieważ zawsze mam ochotę spróbować czegoś nowego, więc spróbowałam i.... z dnia na dzień miałam wrażenie że skóra pod oczami aczkolwiek nawilżona i odżywiona, jest jakaś taka... zmęczona, pojawiły się podkówki. Byłam wściekła, bo tego kremu jest aż 30 ml, więc dość dużo jak na krem pod oczy- ale ponieważ nadaje się też na szyję, to pomyślałam że jakoś go zmęczę. Jednakże po dwóch tygodniach używania zauważyłam, że skóra sie jakby przyzwyczaiła i zaczęła wyglądać coraz lepiej. Krem bardzo dogłębnie nawilża i odżywia- w tej kwestii od samego początku nie miałam mu nic do zarzucenia. Wchłania się błyskawicznie , więc zaraz można robić makijaż. I moje kochane 30-tki, powolutku, pomalutku, ale zauważalnie wygładza. Chyba tylko przez te traumatyczne dwa pierwsze tygodnie używania nie daję mu więcej gwiazdek. Polecam i zalecam cierpliwość w stosowaniu.