Odżywki szybkiego reagowania, Super połysk ochrona i zabezpieczenie (odżywka)

Odżywki szybkiego reagowania, Super połysk ochrona i zabezpieczenie (odżywka)

Preparat tworzący mocną, lustrzaną i idealnie gładką powłokę ochronną. Zabezpiecza lakier przed odpryskiwaniem, wzmacnie jego kolor, połysk i trwałość.

Cena: 7 zł / 10 ml

spełnia swoje zadanie

Odżywkę kupiłam w zestawie z lakierem do paznokci za ok 10 zł.

Plusy:
+nabłyszcza lakier
+po użyciu jej jako top coatu lakier dłużej się trzyma bez odprysków
+po użyciu jej jako bazy pod lakier w miarę dobrze zabezpiecza przez odbarwieniami płytki
+posiada wygodny pędzelek
+nałożona bezpośrednio na paznokieć schnie szybko ale nałożona na lakier jako top coat...

Minusy:
-...schnie bardzo długo a nawet mam wrażenie,że całkowicie nie zastyga nigdy, bo po kilku dniach od pomalowania nadal powstają odciski na lakierze
-opakowanie,po kilku użyciach zakrętka najpierw pękła a potem całkiem odpadła
-dostępność

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bez rewelacji?

Mam bardzo duży problem z rozdawajaniem i łamaniem się paznokci.
To prawda szybko schnie, nie odpryskuje. Ale rewelacji z moich paznokci nie zrobiła. Nie zgadzam się, że dobrze utwardza, może paznokcie nie łamały mi się.
Jak za tą cenę może być.
Ale chyba jednak zostanę oddana Sally Hansen

Używam tego produktu od: nie pamiętam

zacna :)

+ Bardzo dobry nabłyszczacz,
+ dobrze utwardza paznokcie i
+ dobrze utwardza lakier, który szybko nie odpryskuje
+ Szybko wysycha
+ długo utrzymuje się na paznokciach
+ rozsądna cena

Warto wypróbować

Używam tego produktu od:8 tygodni

depilacja bikini rodzaje

w porządku

Przypadła mi do gustu, ale wolę inne odżywki tej firmy. Plus to cena- nie jest może zbyt niska dla niektórych, ale warto wypróbować. I jak ktoś ma paznokcie w dobrej formie to nie odradzam stosowania! ;P Jeśli macie kruche paznokietki to radze stosować silniejszą odzywkę. Ta jest w miarę dobra.

dobry jako nablyszczacz

kupilam go za 10zl w sklepie natura. pieknie nablyszcza , tworzy idealne lustro na paznokciach, ale...tylko to robi dobrze. na tym by sie plusy konczyly. nie przedluza trwalosci lakieru, ba! - on ja nawet skraca, kaier szybciej odpryskuje. dlugo schnie - po 2 godzinach wciaz mozna go latwo zedrzec, np kapiac sie pod prysznicem czy dotykajac poscieli...takze zdycydowanie za dlugo to trwa. trzeba go najlepiej dlatego na noc nakladac, ale rece trzymac na poscieli. daje mu i tak wysoka ocene, powinien dostac 2,5, ale ze takiej nie ma to podciagam mu do 3 *, ale podkreslam, ze dziala jako nablyszczacz rewelacyjnie, reszta do bani! moze dla dziewczyn, ktore nie uzywaja lakieru sie nada, bo paznokcie beda wygladaly na ladniejsze.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jeden z gorszych

Faktycznie rozpuszczalnik - trzeba ardzo uważać, żeby nie przeciągnąć sobie juz wyschniętego (!!) lakieru pędzelkiem od tego pseudo nabłyszczacza. Fakt, robi bardzo ładne lustro, ale nie wiem, czy on kiedykolwiek wysycha. Wczoraj pomalowałam paznokcie o 21:00 jedną warstwa lakieru i tą odżywką i poszłam spać o 2:00. Wydawałoby się, że powinno wystarczyć na wyschnięcie, prawda? Otóż niespodzianka - obudziłam się z wzorkami od pościeli. :| Nie polecam i nie kupię więcej. Jedna gwiazdka za połysk, druga za to, że można go położyć na lekko popękany lakier i efekt pajęczynki w miare znika.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Dla mnie super!

po pierwsze: paznokcie zrobiły mi się mocniejsze w ogóle się nie rozdwajają i nie łamią.
ładnie się świecą (lakier dobry sam jako bezbarwny, i również nałożony na lakier)
świetnie utwardza, lakier nałożony pod nim tak szybko nie odpryskuję i nie ściera się.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania drugiego lakieru.

jako bezbarwny lakier

Polecila mi go pani w sklepie jako cos pod i na lakier.
I musze przyznac ze sie zawiodlam. Jako podklad absolutnie sie nie sprawdzil, zero przedluzenia trwalosci lakieru!! Tak jak wczesniej sie trzymal tak nadal sie trzyma. Ja stosuje go na lakier, bo tu musze przyznac ze o ile ochrony lakieru nie zauwazylam to nablyszcza ladnie. Sprawdzi sie jako bezbarwny lakier na pospieszne wyjscia, bo wysycha bardzo szybko. Ale co do trwalosci to 2 dni u mnie, ale na mioch paznokciach lakiery dlugo sie nie trzymaja. Jednym slowem plus za nablyszcznie i szybkie wysychanie.
Poza tym cena zawyzona w stosunku do jakosci.

Może być

Kupiłam te odżywkę, bo poleciła mi ciotka maniciurzystka. Owszem, utwardza paznokcie, ale na jakieś 2 dni. Dobry do codzienneo stosowania, wtedy paznocie rzeczywiscie sa jakby ciut mocniejsze i mniej sie łamią i rozdwajają.

Ogólnie, ok, ale mógłby być lepszy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszeo

rozpuszczalnik

Owszem powłokę lustrzaną on robi, ale na krótko. Blask utrzymuje się góra 2 dni (jeśli nie odpadnie) potem matowieje jak wszystkie inne lakiery. A na dodatek pęka na paznokciu w dużo małych kreseczek, doprowadzając tym samych do odpadania lakieru. Oprócz tego rozmazuje wzorki, lakier podkładowy też.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego (i ostatniego)

przeciętna

kolorowe kosmetyki tej firmy doceniam....
Zaś ten produkt nie spelnia mych oczekiwań.Rzeczywiście tworzy mocną,lustrzaną powłokę(za co daję trzy plusiki),ale co do idealnej gładkiej powierzchni-polemizowałabym,wrrrrr,a o to przeciez mi chodzi,żeby paznokietki były gładziutkie bez zarysów;)