Lancome, Photogenic Foundation

Lancome, Photogenic Foundation

Według mnie jest on niesamowity! Ma lekką konsystencję, a mimo to bardzo dobrze kryje nawet duże zaczerwienienia. Twarz rzeczywiście promienieje blaskiem!

polecam!!

-bardzo fajna konsystencja(wydajny)
-dosc dobre krycie
-ladnie stapia sie ze skora(narzyczony przywiozl mi go z paryza,niestety niedobral koloru:(,balam sie ze bedzie za jasny,ale super dopasowal sie do odcienia mojej skory!

-swietny dla skory suchej,niestety przy skorze mieszanej dosc szybko schodzi,ale nie super szybko:)
-trzeba uwazac z iloscia,ale jak nalozy sie uwaznie i ladnie rozetrze,jest niewidoczy
-buzia wyglada swierzo,promieniscie.

Dostaje cztery gwiazki dlatego ze moim faworytem jest inny podklad HR color clone,chociaz dalej szukam tego naj,naj

phogenic wedlug mnie jest dobry na lato,jest b.lekki

bardzo dobry

Dostalam probke 15 ml. w skrocie: to najlepszy podklad jakiego w zyciu uzywalam. Robi dokladnie to co ma robic - wyrownuje koloryt skory i slicznie ja rozswietla, jednoczesnie nawilza (co dla niektorych byc moze bedzie problemem, bo niezbyt matuje - ale to nie jego rola). Ladnie sie rozprowadza na kremie ( bez kremu nigdy nie probowalam) i idealnie sie zlewa z kolorem skory.
Po zatym jest niesamowicie wydajny. Tej probki dlugo nie moglam wykonczyc, W zasadzie to az szkoda mi kupowac cale opakowanie, bo podkladu uzywam tylko na 'wyjscia' a na co dzien samego pudru. wiec moglabym miec tylko probke. Ale jesli mi sie nie uda dostac nastepnej to napewno kupie calosc.
pieciu gwiazdek nie ma bo moglby sie troszeczke mniej blyszczec ale i tak jest super :)

gorąco polecam

super, genialny nawet w zimie, do tej pory słyszałam że lepszy jest na lato niż na zimę, ale dementuję te pogłoski. Lekki, przyjemny , nie obciąża skóry twarzy, po kilku godzinach , nie podkreśla zmarszczek, nawet mimicznych, nie uwidacznia porów, ładnie rozświetla, wygładza i nadaje blasku, twarz jest promienna przez kilka godzin. Lepszy efekt przy dobrze nawilżonej kremem skórze,zwłaszcza przy bardzo suchej.
Kupię następny napewno i osobiście bardzo polecam.

jedyną wadą jest cena, niestety dosyć wysoka...chociaż po efekcie jaki daje zarówno widocznym gołym okiem jak i świadomość kalsy produktu... zdecydowanie poprwaia samopoczucie, i rozprasza dolegliwości związane z wydatkiem ;P
Używam tego kosmetyku od 2 tygodni
ilość zużytych opakowań: ...trochę pierwszego, ale będa nastepne

depilacja brwi

fajny

podkład ma ładne odcienie i łatwo dobrać taki, który będzie pasował do karnacji.
leciutko matuje
pieknie rozświetla - do tego stopnia że nie widac zmarszczek,linii, i rozszerzonych porów.
nie jest zbyt trwały . moim zdaniem nie wydajny.

solidny

Mam cere mieszana, ale pani doradzila mi dla cery suchej (mam okresy kiedy bardziej doskwiera mi suchosc policzkow niz nosek) i bardzo mi sie spodobal.Policzki byly zadowolone, a nosek tez wcale mozno nie dawal sie we znaki. nastepnym razem wezme jednak inna wersje, jak bedzie jeszcze lepszy - doloze gwiazdke.Bardzo ladnie wyrownuje koloryt skory, stapia sie z nia, nie tworzy efektu maski. Wyglada bardzo naturalnieUtrzymuje sie caly dzien. Doskonale wiaze sie z pudrem. Nawet po dniu pelnym zajec nie tworza sie smugi, ani brzydkie przetarcia.Nie wysusza, nie sciaga buzi.Lekko rozjasnia, ale nie jest to agresywne rozswietlanie zlotymi drobinkami (czego nienawidze)Wart poleceniaIlość zużytych opakowań: narazie 1, ale kupie jeszcze (tylko inna wersje moze)

jest ok

dość dobry podkład jednak widoczny w porach nawet przy dobrze dobranym kolorku. nie wysusza to fakt ale za tą cenę spodziewam się cudów

bardzo dobry

Bardzo dobry w wersji do cery tłustej/mieszanej.Ładnie rozświetla twarz, średnio kryje, długo utrzymuje się na buzi.Matowić - owszem, matuje, choć nie na długo. :(Polecam zwłaszcza do lekkiego makijażu, powinien poradzić sobie z błyszczeniem nawet latem.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH

Uzywam go od miesiaca (razem z dostawa Meteorytkow)Oba bardzo ladnie wspolgraja:* bardzo delikatna konsystencja* ladnie kryje, pieknie rozswietla* dobrze sie rozprowadza* utrzymuje sie dlugo ale slynna Divinorka pod tym wzgledem jest troche lepsza* mam odcien BISOUE nr 0 (W)- sredni bez* przed odbiorem - nie mialam pojecia jak wyglada kolorek "na zywo" i co zaskoczy - odcien uzgadnialam telefonicznie ! Kolor dopasowany zostal idealnie !!!Zaznaczam podklad mam w buteleczce (przeznaczony do mieszanej i normalnej cery) nie jak na zdjeciu w tubce !!!Szkoda ze nie ma dozownika :( troche nieporeczne to wylewanie.PS: swietnie tez wspolgra z kremem do mieszanej cery Diora IOD Fluide Matt

mi sie bardzo podoba

Bylam ostatnio w centrum handlowym i pani dobrala mi kolor tego podkladu... bylam zaskoczona, ze tak ladnie wyglada na buzi. Dostalam probke, dosc spora buteleczke, juz mialam go na sobie trzy razy a jeszcze buteleczka prawie pelna. Buzia wyglada bardzo naturalnie. Niestety nie jest on bardzo kryjacy i trzeba stosowac korektor ale dodaje buzi blasku.Polecam. Bedzie to moj nastepny zakup jak wykorzystam Chanel Double Perfection Fluide.<BR>W ocenie, nie dalam najwyzszej oceny, bo jeszcze tyle kosmetykow do wyprobowania i moze kiedys znajde jeszcze cos lepszego.

NIE!

Tworzy smugi na twarzy, jest widoczny, rozprowadza się po prostu źle. Beznadziejny.

rozświetlający podkład

Super podkład, ale raczej dla cery bez problemów. Podklad ten nie ma właściwości extra kryjących, ma tylko wyrównać kolor cery i nadać jej blasku. W moim wypadku to się sprawdza. Przy tym odpowiada mi odcień i łatwość aplikacji, wystarczy rozsmarować jak krem bez zbędnego rzciągania cery w celu równego rozprowadzenia - dzięki gładziutkiej, miękkiej konsystencji. To wszystko sprawia że cera wydaje się być nieskazitelnie gładka a sama nie czuję się jak w masce.

Oceniam na 3.00

Nie polecam do cery tluste. troche za bardzo widac go na twarzy