Solutions, Multi-Boost SPF 15 (Kompleks witaminowy w kremie SPF 15)

Solutions, Multi-Boost SPF 15 (Kompleks witaminowy w kremie SPF 15)

Krem odżywczy na dzień z zestawem witamin: A, C, E, H, B complex, z pierwiastkami śladowymi (cynk, magnez, potas) i kwasem foliowym. Zapewnia skórze właściwy poziom nawilżenia, odbudowuje jej strukturę, pobudza naturalną zdolność skóry do reprodukcji komórek. Do każdego typu cery, szczególnie do suchej. Posiada filtr SPF 15.

Skład: Aqua, Octyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Petrolatum, Behenyl Alcohol, Glyceryl Distearate, PEG-40 Stearate, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Benzyl Alcohol, Cera Alba, Phenoxyethanol, Carbomer, Dimethicone, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Trimethylsiloxysilicate, PArfum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Lecithin, Acrylate/Carbamate Copolymer, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Saccharomyces Calcium Ferment, Hydrolyzed Collagen, Pantothenic Acid Polypeptide, Niacinamide Polypeptide, Proline, Sodium PCA, BHT, BHA, Riboflavin Polypeptide, Biotin Polypeptide, Pyridoxine Polypeptide, Quaternium-15, Plankton, Thiamine Polypeptide, Folic Acid Polypeptide, Saccharomyces Copper Ferment, Cyanobalamin Polypeptide, Tocopherol, Saccharomyces Potassium Ferment, Propylparaben, Ascorbyl Palmitate, Saccharomyces Magnesium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Beta-carotene, Butylparaben, Ethylparaben, Helianthus Annuus, Isobutylparaben, Saccharomyses Manganese Ferment, Saccharomyses Silicon Ferment, Saccharomyces Iron Ferment.
Zawiera Oxybenzon.

Cena: 29,90zł / 50ml

nie dla mnie

kupiłam niedawno spoza katalgu razem z milk comfort, który mnie zachwycił
ten z kolei w ogóle mi nie przypadł do gustu
pomyślałam - przydałby się jakiś krem na przedwiośnie, na poszarzałą po zimie skórę, lekko rozświetlający
ale dla cery mieszanej nie nadaje sie w ogóle
rozświetlenie? - efekt jak skóra posmarowana olejem,wchłania się szybko ale zostawia śliską, tłustą warstwę
krem zapycha, podkreśla wszystkie niedoskonałości - widoczne robią się krostki, zaskórniki, popękane naczynka - rzucają się w oczy z daleka, nie wiem jak on to zrobił
resztkę oddałam mamie - ona przy jej suchej skórze się po nim nie świeci, więc pewnie dla suchej byłby w sam raz

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

ŚWIETNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kremik po prostu niesamowity, tworzy REWELACYJNY duet z Milk Comfort, którego niestety juz nie ma BUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-(

Fajna konsystencja, choć nie można zaliczyć jej do lekkich, ale jest OK, nie zatyka porów, fajnie się nosi, zwłaszcza jesienią i wiosną :-) Buzia się po nim nie świeci, ładnie rozświetla i wyrównuje koloryt. Dobrze się wchłania.
Cena taka sobie, może być.

NIESTETY FAKTEM JEST, ŻE POPRZEDNIA WERSJA TEGO KREMU BYŁA LEPSZA, U MNIE TAMTA WERSJA MIAŁABY 5 *****

Używam tego produktu od: 2 LATA
Ilość zużytych opakowań: oj, nie policzę

mieszane uczucia

Kremik nawitaminozowany, z filtrem 15, konsustecja wydaje się lżejsza niż jego brat Milk Comfort, z którym zreszta twarzy idealna duet :) Dobrze się go stosuje, nadaje ładny koloryt cery.
Jednak dla cery mieszanej, tłustej jest trochę za cieżki.
Jak dla mnie własnie - to używam go pod makijaż i obecnie odkryłam, że na zimę - ze wzgl na tęgawość - się nadaje.

Mimo tego, uważam go za dobry krem.

Używam tego produktu od: dawna

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

..diametralna zmiana zdania..

Po jakimś czasie postoju w łazienkowej szafeczce magazynowej siegnęłam po ten krem ponownie, nie ukrywam, że z ogromna niechęcią, jednak doznałam miłego zaskoczenia.

-jest lekki, w sam raz dla mojej mieszanej skóry, lekka, ale tak kremowo lekka, a nie żelowo :)
-pięknie się wchłania
-makijaż na nim ładnie wygląda
-nadaje skórze ładny, zdrowy kolor
-a przede wszystkim SKÓRA POZOSTAJE PO NIM DŁUGO MATOWA!!! ...
-posiada filtr SPF15

Ogólnie polecam :)

Aha! No i o dziwo - przestąl uczulać moją mamę, która mi go od czasu do czasu podkrada ;p

Być może jeszcze kiedyś się z nim spotkam :) o ile go nie wycofają :(

Ostatecznie, może byc

Krem stososwałam wczesną wiosną i niedawno skończyłam. Uważam ,że nie należy do rewelacji, ale też bardzo zły nie jest. Ot, taki średniaczek.
Po pierwsze śmierdzi koszmarnie chemiczną pomarańczą. Ma dosyc gęstą konsystencję i nadaje się raczej na zimne miesiące.
Z początku trochę zatykał pory, lecz gdy skóra przywykła nie było problemu. Kilka lat temu też go kupiłam i zaobserwowałam podobne efekty. Sądziłam, że zmienili coś na lepsze, ale niestety.
Co do tych witaminek to sama nie wiem. Już tak się przyzwyczaiłam do własnego odbicia w lustrze, że nie zawsze widzę różnicę. Jedyne co mogę powiedziec to to, że skóra jest gładka, o jednolitym kolorze. Zauważyłam niedostateczne nawilzenie w okolicy czoła, gdzie mam tłustawą strefę T. Mógłby lepiej nawilżac.
Krem dobrze znosi podkład.

Używam tego produktu od:3m-cy

mazidło i tyle

Dla mnie beznadzieja- wysypalo mnie po nim jak nic, wcale nie nawilaza ani nie odzywia... to tluste mazidlo zuzylam do... smarowania stop (szkoda bylo do kosza wyrzucac) :)

chemia

kupilam bo kilka osob go polecilo- jest tlusty uzywalam przez zime.kosystencja straszna biala i gesta, zapach okropny nie do zniesienia. boze jaka jestem krytyczna ;P moze jak ktos ma skore sucha to moze go uzywac . do innych nie polecam.

NAJGORSZY Z MOICH KREMóW

Kupilam go bo akurat byl w promocji, mial niezly opis dzialania i zawieral witamine C-okazal sie totalnym niewypalem.
1.ma irytujący zapach, pachnie jak leki witaminowe, albo rozpuszczanyw wodzie plusz/wapno.
2.silnie uczula- chyba właśnie przez te substancje zapachowe- w kazdym badz razie wyskakują po nim potówki a skóra lekko piecze.
To mnie denerwuje tym bardziej, ze w katalogu byl opisany jako odpowiedni tez dla cery wrazliwej-BZDURA.
3.STRASZNIE SIę WAłKUJE- NIE MA MOWY O UżWANIU GO POD PODKłAD!
to jest chyba jego największa wada.

ILOść ZUZYTYCH OPAKOWAń- pół jednego

nie wzbudza zachwytow

Krem naprawde nie nawilza jakos rewelacyjnie, wiec do skor suchych sie nie nadaje. Czytajac opinie wizazanek doszlam do wniosku, ze do tlustych rowniez; najlepiej wiec bedzie on sluzyl tym normalnym (tylko ile z nas taka cere ma?!). Odzywia (albo to sugestie tych wszystkich skladnikow wypisanych na opakowaniu), zawiera filtry (plusik za uchem), skora sie po nim przez chwile swieci (to ma byc chyba to rozswietlenie), ale dosc szybko sie wchlania, jest poprawny pod makijaz. Irytuje mnie ten cytrusowy zapach (ogolnie nie lubie cytrusow, ale tu jest on po prostu zbyt intensywny), oraz zbyt lekka jak dla mnie konsystencja. Nie wyrownuje kolorytu skory, a przy cerze z rozszerzoymi naczynkami mam wrazenie, ze jeszcze bardziej ja podraznial (jakies kwasy owocowe?). Ogolnie osobiscie jestem na nie, wyprobowalam i nie powroce do niego wiecej; Ale jak widac po mnogosci licznych roznorodnych opinii na jego temat, niektorym przypada do gustu, wiec szczegolnie mlode dziewczyny o cerze normalnej oraz zwolenniczki cytrusow moga wyprobowac.

dobry

używam go już jakieś 4 miesiące i mogę stwierdzic że moja skóra go lubi. bardzo dobrze nawilża, zwłaszcza tzw. strefę 'T'. Ma sympatyczną konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia na skórze filmu.
Jedyny minus za to, że wydaje mi się, że na lato bedzie za 'ciężki', ale zobaczymy:)
dodam że jeszcze nie mam 25 lat

witamninki dla buzi :)

Po pierwsze - super zapach! Cytrusowy chyba :)
Po drugie - delikatna konsystencja, dzieki której krem łatwo sie wchłania. Po trzecie - zauważalne poprawienie sie kondycji mojej cery! Krem bardzo widocznie zmnijesza zaczerwienienia np. po pryszczach :) Poza tym wydaje mi sie, ze moja buzka stała sie promienniejsza :)
Baaaardzo mi odpowiada ten kremik i na pewno kupię go jeszcze nie raz :D

UWIELBIAM !!!!!!!!!

Uwilelbiam ten krem! Jest najlepszy na świecie :) Choc mam tłustą cere, krem nie pozostawia na niej tłustego filmu, skóra po nim jest dobrze nawilzona i nie przetłuszcza sie, a pryszcze i zaczerwienienia szybko sie goją i sa mniej widoczne po użyciu tego kremiku :)
Mam dopiero 1. opakowanie ale juz wiem na 100000% ze zamówie kolejne :) i kolejne :) i kolejne :) :) :)

PS. no i ten zapach.....cudowny, taki witaminkowy :)