Duo Flash, Błyszczyk

Duo Flash, Błyszczyk

Wyjątkowo praktyczny kosmetyk - 'dwa w jednym'. Pomadka nadaje ustom kolor, a transparentny błyszczyk z refleksami piękny blask. Opakowanie tego produktu stanowi zgrabny dwupak ze srebrną matową nakrętką.

Cena: 5 zł / 6 g

beznadzieja

Dostałam go w ramach niezbyt wyszukanego prezentu... Nie używałam długo bo to totalne badziewie. Błyszczyk bezbarwny jest gęsty, klejący i się waży, a pomadka kryjąca to również nieporozumienie- wygląda sztucznie i tandetnie.

Używam tego produktu od: parę razy

przekonalam sie do niego

Kupiam dla kolorku:z jednej strony bezbarwny ze zlotymi drobinkami z drugiej taki jasny cielisty. Do blyszczyka z drobinkami nic nie mam bo na moich ustach wyglada swietnie i dlatego zawsze nosze go w torebce na wszelki wypadek. Na poczatku bylam bardzo ale to bardzo niemile zaskoczona pomadka nablyszczajaca, bo zle wygladala na ustach nalozona sama, podkreslala suche skorki(i to masakryczne) i po jakims czasie robila sie biala kreska.
ALE ostatnio potrzebny byl mi taki kolor blyszczyka wiec najpierw nalozylam balsam na usta potem pomadke i blyszczyk i musze przyznac ze moje usta przez cala impreze(biorac pod uwage poprawki) wygladaly swietnie!!
W grunice rzeczy za taka cene moge polecic...zly nie jest.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1/3

O jeden błyszczyk za dużo

Jedynym minusem tego produktu jest ten bezbarwny błyszczyk - klei się i jest zdecydowanie za gęsty. Natomiast po drugiej stronie mamy całkiem dobrej jakości pomadkę kryjącą, która nadaje ładny odcień i równomiernie się nakłada. Jednak po co kupować dwa błyszczyki w jednym, gdy będziemy korzystać tylko z pomadki?

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze (i ostatnie)

Wibo na wiosnę 2015

Jest okej :)

Połączenie dwóch błyszczyków w jednym opakowaniu jest doskonałym pomysłem. Sam błyszczyk ma bardzo ładny zapach (kojarzy mi sie z owocowa gumą do żucia) oraz ładnie nabłyszcza usta. Niestety, nie utrzymuje sie zbyt dlugo na ustach. Ogolnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie, tym bardziej, że jest wyjatkowo tani.

Ble...

Nie wysusza ust. To jego jedyna zaleta, bo tak to jest lapki, brzydki i nic wiecej od siebie nie daje:P Opakowanie to dobry pomysl - zgapiony od innych firm, ale jakosc kosmetyku to jakas pomylka - nawet za ta cene!!

śliczny kolor.

Mam kolorek numer 9 i jak dla mnie jest cudowny! Nawet bez nałożenia tego bezbarwnego błyszczyka ślicznie mieni się na ustach, kolor też jest bardzo ładny. Nie ma smaku, więc przynajmniej nie zjadam go cały czas :) Ogólnie, jak kilka innych produktów Wibo, za tą cenę, super :)

niezły

nienajgorszy, taki średniak. średnio trwały, bezbarwny trochę się lepi, ale pięknie błyszczy, kolorowy trzeba umiejętniie nakładać. za taką cenę można go kupić. aha, nie wysusza ust.