Ziaja, Antyoksydacja, Krem na dzień ochronno-łagodzący SPF 10 ochrona niska 'Jagody acai'

Krem Acai jest emulsją nawilżającą złożoną z kompleksu naturalnych substancji aktywnych. Najważniejsze z nich to jagody acai – bogate źródło polifenoli, antocyjanów, resweratrolu, witamin, tanin, które neutralizują wolne rodniki i chronią skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. W rozumieniu pielęgnacji skóry, przeciwdziałanie procesom oksydacyjnym zapewnia skórze profilaktykę powstawania zmarszczek, ujędrnienie, wzmocnienie skóry, łagodzenie podrażnień, promienny i zdrowy wygląd. Tech Neck czyli technologiczna szyja to zmarszczki na szyi powstałe w wyniku ciągłego pochylania głowy podczas korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Krem Acai zawiera: jagody Acai – silny antyoksydant, poprawia mikrokrążenie i odświeża koloryt skóry, pochodną hesperydyny – bioflawonoid pozyskiwany z cytrusów, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych oraz zmniejsza ich przepuszczalność, beta-glukan – polisacharyd z ziaren owsa, zapewnia skórze optymalne nawilżenie, wygładza zmarszczki, masło shea – zmiękcza i uelastycznia skórę witaminę E – chroni przed wolnymi rodnikami, prowitaminę B5 – łagodzi podrażnienia, przyspiesza procesy regeneracji naskórka, kwas hialuronowy – intensywnie nawilża i ogranicza transepidermalną utratę wody. Krem Acai działa: przywraca cerze zdrowy, promienny wygląd, dba o nawilżenie, elastyczność i gładkość skóry, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, łagodzi podrażnienia przynosząc ulgę zaczerwienionej skórze. Zapewnia efekt odświeżonej, wypoczętej skóry. pH naturalne. Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie.

sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna, dojrzała
na zaczerwienienia, regenerujące, ujędrniające, łagodzące, przeciwzmarszczkowe
w tubce
Filtry
SPF <15
na dzień

Spełnia obietnice i łagodzi skórę nawet 40+

Mam cerę wrażliwą, mieszaną, reagującą zaczerwienieniem na wiele czynników. Niestety także na wiele kosmetyków. Za to niewiele kosmetyków działa na nią naprawdę łagodząco. Ten krem Ziaji zaliczam do kremów ratunkowych, używanych w seriach kilkudniowych, kiedy potrzebuję uspokojenia skory. Wtedy nakładam kilka warstw tego samego kremu lub wraz z innym uspokojaczem. Ten krem był mega tani, w promocji chyba za ok.10zł. Po podrażnionej skórze mogę wszystkiego się spodziewać, a ten krem jest przemiłym zaskoczeniem. Krem spełnia obietnice!!
Krem jest zapakowany w dobrej jakości, higieniczną tubkę, z której łatwo wydobyć produkt. Krem ma bardzo delikatny zapach, wchłania się szybko, nie zostawia tłustej warstwy. Nadaje się idealnie pod makijaż lub pod inny krem. Wychodząc na zewnątrz zimą nakładam dodatkowo warstwę kremu ochronnego i fluidu (kosmetyczka rekomenduje mi na zimę, jesień i trudne warunki pogodowe kilka warstw kosmetyków jako zabezpieczenie delikatnej skóry). Co więcej, nawilża bardzo przyzwoicie, a co do zmarszczek, nie oczekuję cudów. Na ładne zmarszczki trzeba sobie zapracować uśmiechem.
Krem ma dość chemiczny skład (parabeny itp.) i stosuję go jako krem ratunkowy i muszę powiedzieć, że sprawia się bardzo dobrze. Jest jedynie odrobinę słabszy od Cold marine Thalgo. Nie będę go używać codziennie że względu na tę chemię w składzie. Potem pewnie przetestuję Ziaję med łagodzącą.
W każdym razie gorąco polecam dla wrażliwej skóry, aby skóra nie była gorąca, ale się uspokoiła.

dobry pod makijaż

Jako krem na dzień sprawdza się przyzwoicie. Nie zapycha, delikatnie nawilża, można swobodnie położyć na niego podkład i jak do tej pory jeszcze nie zdarzyła się żadna wpadka w tym temacie.
Jednak w dni bez makijażu raczej go nie używam - efekt przez pierwszą godzinkę jest fajny i naturalny, ale po jakimś czasie cera zaczyna się nieestetycznie błyszczeć.

Bardzo fajny i EDIT

Bardzo fajny łagodny krem.Lekki,nawilża i lekko matowi,bardzo szybko się wchłania, skórę pozostawia bez lepkiego filmu -satynowa w dotyku.Nadaje się pod makijaż.Lubi się z moją cera mieszana i wrażliwą. Zostanie ze mną na dłużej na dalsze testy. W cuda ( żadne)na zmarszczki nie wierzę,więc nie oceniam pod tym kontem.Jak narazie nie uczulil,ale zawsze wszystko może się zmienić.

Edit: Niestety, nie nadaje się pod wszystkie kosmetyki, roluje je, ciasteczko piękne wychodzi.Po czasie stosowania, skóra lekko poszczypuje. Więc moje zdanie zostało zmienione.Jednak oceny nie będę edytować, gdyż uważam, że może to pomóc przyszłym kupującym.

Ciekawa propozycja

Krem ma bogatą i gęstą konsystencję. Otula skórę i od razu daje uczucie nawilżenia. Skóra wchłania go dość szybko. Krem rozprowadza się w porządku, lecz trochę tępo. W dodatku trzeba go użyć nieco więcej, by pokryć twarz w całości. Finalnie konsystencja mogłaby być nieco bardziej kremowa.
Krem ma ładny zapach. Delikatny, ale wyczuwalny, lecz przy tym nieutrzymujący się nadmiernie długo. Nie drażni oczu czy nosa.
Produkt dobrze nawilża skórę, pozostawia ją miękką i widocznie rozświetloną (oczywiście bez drobinek!). Krem sprawdza się zarówno do dziennej, jak i wieczornej pielęgnacji. W zimniejszych miesiącach jako krem na dzień jest w porządku, natomiast w cieplejsze dni zdecydowanie mniej mi się podobał jako baza, szczególnie pod makijaż. Bogata konsystencja trochę „przeszkadza” w satysfakcjonującym mnie utrzymywaniu się makijażu, dlatego też lubię nim rotować.

Piękny zapach!

Krem ochronno-łagodzący Ziaja zakupiłam ze względu na to, że w składzie ma SPF10. Do tego skusiła mnie niska cena. Ładne, wygodne opakowanie - tubka zapakowane w prosty kartonik. Pierwszą rzeczą, która mnie zachwyciła był piękny zapach tego kremu, czuć delikatne jagody acai, nie jest to zapach mocny, a bardzo przyjemny.
Krem jest lekki, szybko się wchłania i ładnie nawilża skórę. Świetnie nadaje się pod makijaż.
Przy regularnym stosowaniu widzę u siebie pozytywne zmiany - znikły zaczerwienienia, które miałam gdzieniegdzie na twarzy, do tego skóra jest odżywiona i wyraźnie jędrniejsza.

Całkiem fajny

Ziaja jest marką, która ma w swojej ofercie kilka naprawdę dobrych produktów w zaskakująco niskich cenach. Jednak ten krem, który początkowo pomyliłam z kremem do rąk , należy według mnie do średniej półki. Głównym plusem tego produktu jest zapach, który naprawdę przypadł mi do gustu i zachęcił do kupna tego kremu. Niestety na tym kończą się wysokie noty. Nie odczułam by nawilżył skórę, a jedynie lekko zwilżył. Mimo zapewnienia, że nadaje się pod makijaż nie potrafiłam nałożyć na niego podkładu. Mimo kilku miesięcy nadal używam jednej tubki

Tłuścioch

Krem jest w bardzo estetycznym opakowaniu, trochę nietypowym dla kremów do twarzy, ale jest to bardzo higieniczne rozwiązanie. Zapach ma naprawdę przyjemny, słodki, co zdecydowanie zachęca do tego stosowania. Niestety nie jest to najlżejszy krem jaki miałam. Po wchłonięciu zostawia lekko tłustą warstwę, która w przypadku cer mieszanych i tłustych zdecydowanie zmniejsza trwałość makijażu. Nawilżenie też nie jest najlepsze, przez swoją treściwą formułę jest to raczej krem odżywczy, niż nawilżający. Nie zapycha za co wielki plus, ale raczej nie kupię ponownie.

Wykorzystała: kilka próbek

mieszane uczucia

Zużyłam kilka próbek i byłam na tyle zadowolona, że miałam zamiar kupić pełnowymiarowe opakowanie. Niestety, po przestudiowaniu składu, nie jestem już taka pewna czy warto.

Nie podobają mi się zwłaszcza Ethylhexyl Methoxycinnamate, który może zaburzać gospodarkę hormonalną, a jest na początku składu czyli jest go bardzo dużo oraz Diazolidinyl Urea, który może przekształcać się w formaldehyd. Nie wiem czy warto ryzykować swoim zdowiem, ale też nie jestem specjalistą jeżeli chodzi o składy.

Żałuję, bo podobało mi się działanie kremu na moją cerę. Krem dobrze ją nawilżał
i świetnie sprawdzał się pod makijaż. Dzięki niemu matujące podkłady, których używam, nie wyglądały na twarzy tak sucho. Stosowany samodzielnie powodował niestety świecenie się skóry, bo ma dość tłustą konsystencję, a moja cera jest mieszana.
Bardzo podobał mi się zapach, który uprzyjemniał stosowanie.

Myślę, że raczej nie kupię tego kremu i innym też nie polecam.

Nie wiem

Stosowałam dwa kremy z tej serii, pierwszy ten, a drugi ten granatowy (odżywczo-regenerujący).
Moja skóra na twarzy jest dość wymagająca, bo sucha, ale nadmiernie przetłuszczająca się w strefie T. W dodatku wrażliwa, naczynkowa i skłonna do podrażnień (...no niestety).

Krem ten kupiłam specjalnie na lato, ponieważ ma ochronę SPF 10. Wiem, że to mało, szczególnie dla takich bladziochów jak ja, ale słyszałam, że kremy z ochroną przeciwsłoneczną mogą zapychać, więc wolałam nie ryzykować. Niestety jego konsystencja mi nie odpowiada. Myślę, że to właśnie przez tę ochronę, bo kremy z jej dodatkiem są zazwyczaj tłuste i dłużej się wchłaniają.

Krem ma 50 ml, higieniczne i wygodne opakowanie (tubka z zamknięciem zatrzaskowym), białą i lekko kremową konsystencję. Wszystkie produkty z tej serii mają jak dla mnie piękny zapach, ale to rzecz gustu.

Produkt ten nie sprawił mi większych problemów, ale też nie miał czy zachwycić.

Czy wygładza zmarszczki? No ciężko mi powiedzieć, bo jestem jeszcze stosunkowo młoda, ale na pewno lekko ujędrnia skórę.

Wszystko byłoby ok, gdyby nie ten skład... Ten krem może być dla co niektórych drażniący i komodogenny, także lepiej uważać.

Za taką cenę, całkiem fajny

Krem kupiłam bo po prostu jestem fanką kosmetyków firmy Ziaja, może nie wszystkich, ale większość kosmetyków, które używałam bardzo dobrze na mnie działały.
Co do samego opakowania, jest to zwykła plastikowa tubka o pojemności 50ml z zamknięciem na klik. W moim odczuciu tubka może się wydawać na małą, ale kosmetyk jest bardzo wydajny. Codziennie rano nakładam kropki wielkości ziarnka grochu na policzki, nos, brodę i czoło i to jest zdecydowanie wystarczająca ilość. Im więcej kosmetyku nałożymy tym dłużej będzie się on wchłaniał, a skóra będzie po prostu tłusta.
Z przodu opakowania jest ładnie, estetycznie napisane co to za kosmetyk i do jakiego rodzaju skory powinno się go stosować, natomiast z tyłu mamy już mniejsza czcionką opisane działanie kremu i sposób użycia.
Opakowanie jak każdego kosmetyku Ziaji, czytelne i po prostu ładne.
Sam kosmetyk jest koloru białego i ma bardzo przyjemny delikatny zapach, który utrzymuje się jakiś czas na skórze, nie jest on drażniący, przynajmniej dla mnie.
Samo działanie kosmetyku, według mnie bardzo dobre. Producent obiecuje zdrowy i promienny wygląd skory z czym się zgodzę, po wchłonięciu się kremu buzia wygląda na zdrową i zadbaną. Jest też odpowiednio nawilżona, ale na tyle, że nie przeszkadza to w aplikacji makijażu na krem, więc mamy pewność, że nie spłynie Nam to wszystko po jakimś czasie. Zauwazyłam rownież, że stosując krem systematycznie codziennie rano, moja skóra jest gladka i miła w dotyku. Nie zauważyłam uczucia ściągnięcia, nie zauwazyłam żeby krem był bardzo tłusty i nie doświadczyłam swędzenia skóry po zastosowaniu kosmetyku, gdzie przy niektórych kremach, skóra bardzo swędziała.
Według mnie jest to przyjemny krem na dzień, za tak niska cenę, który na pewno nie zaszkodzi, ale też nie ma co się spodziewać nie wiadomo jakich spektakularnych efektów po nim. Po prostu dostajemy zdrowo wyglądającą skórę.
Co do niespodzianek, nie zauważyłam żeby po nim wyskakiwało mi ich jakoś mniej czy więcej, na pewno nie czuje żeby zapychał skóry.

Odpowiedni pod makijaż

Uwielbiam kosmetyki firmy Ziaja, używam toniku z jagodami acai, dlatego jak zobaczyłam krem to chętni się skusiłam.
Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i ładnie pachnie. Nie zostawia na skórze lekkiej warstwy. Wygodne opakowanie. Niestety ma trochę niski filtr przeciwsłoneczny.
U mnie się sprawdza.

Nawilża, szybko się wchłania,dobry pod makijaż.

Krem może nie przywraca blasku, ale za to ładnie nawilża, utrzymuje skórę w dobrym stanie, bez przesuszeń. Sprawdza się również pod makijaż. Do dostania w każdym firmowym sklepie jak i w zwykłych drogeriach.

Konsystencja: dość lekka, dzięki czemu krem nadaje się pod makijaż, wchłania się szybko.

Działanie: po wchłonięciu skóra lekko się świeci, może to ma być ten promienny blask? ;) Codzienne stosowanie kremu zapewniło mi nawilżenie, nie miałam suchych skórek przy ustach, gdzie zazwyczaj się z tym borykam. Krem nadaje się pod makijaż, podkład nie roluje się a ładnie przylega. Fajny dla młodej cery (o ile nie ma skłonności do zapychania), nieproblematycznej, jak i dojrzałej, która potrzebuje lekkiego nawilżenia w rozsądnej cenie. Jest to kosmetyk do którego powróciłabym, ponieważ byłam z niego zadowolona.

Zapach: jak to zazwyczaj bywa, każda seria Ziai ma konkretny zapach powtarzający się w każdym kosmetyku, tutaj jest tak samo. Krem pachnie jak inne produkty Ziaja Acai

Opakowanie: dla jednych minus, że nie słoiczek, ale dla mnie jak najbardziej okej. Pod koniec używania przecięłam go i starczył mi jeszcze na wiele aplikacji.