Arnika, Krem nawilżający SPF 15

Arnika, Krem nawilżający SPF 15

Krem nawilżający Arnika przeznaczony jest dla cery wrażliwej, z problemami naczynkowymi. Krem obkurcza, wzmacnia naczynka i zapobiega ich rozszerzaniu się. Związki flawonowe, zawarte w ekstraktach roślinnych, w połączeniu z witaminą C mają doskonałe właściwości uszczelniające naczynka, dodatkowo hamują szkodliwe działanie wolnych rodników i poprawiają koloryt skóry. Krem skutecznie nawilża, odnawia naturalny hydrolipidowy płaszcz skóry. Krem eliminuje uczucie napięcia skóry suchej. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV (SPF 15).

polecam

Mam najnowsza wersje tego kremu kupiłam u kosmetyczki za 38 zł. musze powiedziec jest jest świetny. mam tłusta cere i jest na dzien dla mnie odealny. nic mi sie nowego nie pojawia, skora jest dobrze nawilżona, zawiera filtr 15!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

rozczarowanie

Kupiłam ten krem, bo jego skład wydał mi się bardzo dobry, tzn. wszystko co potrzebne cerze naczynkowej jest w nim na pierwszych pozycjach, a po za tym tonik z tej serii był bardzo ok. Zużyłam tylko pół słoiczka i na tym się skończyło, dalej to nie na maje nerwy. Krem jest niby nawilżający, ale ja klasyfikuję go jako tłuściocha, bo ciężko się wchłaniał i buzia świeciła się po nim tak długo, aż kremu nie starłam. Początkowo pocieszałam się, że to przez filtry, ale na forum Basi szybko uświadomiono mnie że krem ma te filtry kiepskie. Nie ukoił rumienia na twarzy, nawet po 2 tygodniach stosowania dostawałam wypieków, a wiem z doswiadczenia że np. przy kremach Avene już po kilku dniach stosowania naczynka się wyciszają. Kremu więcej nie kupię i nie polecam, chociaż firmę Norel bardzo lubię.