Tołpa, Optimum Nature, Szampon regenerujący torfowo-ziołowy (włosy suche i zniszczone)

Szampon posiada doskonałe właściwości odbudowujące strukturę włosów. Zawiera kompleks witaminowy (wit. A, E, F, H, B5, B8), który utrzymuje naturalną wilgotność włosów i dodaje energii. Substancje czynne ekstraktu torfowego przyspieszają procesy regeneracji uszkodzeń. Włosy stają mocne, błyszczące i odporne na urazy mechaniczne. Szampon zwiększa objętość, elastyczność i gładkość włosów, dzięki czemu stajš się one mniej łamliwe i jednocześnie łatwiejsze do modelowania.

Zawiera:

- ekstrakt torfowy (przyspiesza proces regeneracji uszkodzeń włosów)

- kompleks witaminowy (wit. A, E, F, H, B5, B8) - witamina A wspomaga tworzenie się keratyny w skórze głowy;, witamina E aktywuje przepływ płynów, wzmaga cyrkulację; witamina F nadaje połysk włosom; witaminy H, witaminy H`, prowitami-ny B5, witaminy B8 działają na stany zapalne skóry, regulują pracę sebum;

- ekstrakt z kasztanowca.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidoproryl betaine, peg-15 cocopolyamine, propylene glycol (an) peg-55 propylene glycol oleate, sodium chloride, water (and) polysorbate 20 (and) alcohol denat., (and) aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract (and) retinyl palmitate (and) tocopherol (and) paba (and) inositol (and) panthenol (and) linoleic acid (and) biotin, hydrolyzed collagen, parfum, peg-20 glyceryl oleate, peat extract, tretrasodium edta, methylparaben, 2-bromo 2-nitropropane 1,3 diol

Cena: ok. 10zł / 200ml

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 7

Kocham go

Trochę sie bałam przy zakupie tego szamponu ale od pierwszego użycia jestem zdecydowanie na tak! Moje włosy są po nim błyszczące, a skóra głowy jakby zrelaksowana. Lubię też jego ziołowy zapach. Co do konsystencji szamponu w trakcie mycia moge powiedzieć, że w moim przypadku zdecydowanie się pieni, a włosy mam dość długie. Z drugiej strony na szamponach nigdy nie oszczędzam. Jednym słowem jest to kolejny świetny produkt Tołpy!

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[249471].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 264

Napisanych recenzji: 479

a gdzie odżywka?

No cóż, złapałam się na ładne opakowanie :D oszczędny i wysmakowany design buteleczki bardzo w moim guście jest ..
Ale zawartość ... to już inna historia; jedyne co dobrego mogę powiedzieć o tym szamponie to że jest bardzo łagodny (czyt. prawie nie pachnie i słabo się pieni, albo trzeba go użyć więcej niż innych szamponów). Działanie ma podobne do szamponów oczyszczających - włosy robią się po nim takie ... szorstkie; po wypłukaniu wprost trudno wbić palce - po prostu bez odżywki nie ma mowy o rozczesaniu.
Mimo to podjęłam próbę (raz :D ) i wysuszyłam nie nakładając odżywki, bo myślałam że może jakiś trick technologiczny to będzie
- na pewno tego nie powtórzę, bo włosy wyglądały tragicznie - niesforne, częściowo napuszone, po prostu bezkształtna masa nie do opanowania :(
Jeśli to ma być szampon do suchych i zniszczonych włosów, to ja nie wiem o co tu chodzi ...

ilość zużytych opakowań: niecałe jedno ... może go kiedyś skończę, zanim się przeterminuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[80440].usefull || 0 }}% pomocna.