Bio Spécific Ré-hydratation, Mgiełka orzeźwiająca

Bio Spécific Ré-hydratation, Mgiełka orzeźwiająca

Nawilżająca mgiełka w sprayu odświeża i tonizuje skóre. Przydatna szczegolnie latem.

Można bez niej żyć

Orzeźwiająca, idealnie chłodząca po opalaniu, wydajna... I to wszystko, co można napisać o tej mgiełce. Tonikiem do twarzy nie jest i go nie zastąpi, można ją kupić, ale nie trzeba. Wolałabym sprawić sobie wodę termalną

Bubel

W skrócie mówiąc:
-nawilżenie żadne,
-orzezwienie? raczej średnie,
-no i ten nieznośny lepki film który pozostawał na twarzy jeszcze długi czas...
Jedna gwiazdka za całkiem miły zapach.
Nigdy więcej!
Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno minimalnie użyte

naprawde polecam

plusy:
bardzo wydajna
swietnie nawilza
nie pozostawia uczucia lepkosci
niezbedna w lecie i w klimatyzowanych pomieszczeniach
przyzwoita cena
nie uczula - jestem alergiczka
koi skore
minusy:
brak

Eris film 1

fajny

fajnie tonizuje i odswieza. ma ladny zapach i jest wygodny w uzyciu. niestety odswiezenie jest wyczuwalne tylko przez chwile. podsumowujac, jest to bardziej gadżet niz cos czego naprawde potrzebujemy. niemniej jednak przydaje sie i napewno pomaga naszej cerze troche odpoczac od letniego upalu.

Nie jest niezbędna i daje nieznośne uczucie kleistości na twarzy

Jakiś czas temu byłam fanką kosmetyków YR, potem - nie wiem właściwie dlaczego - odeszłam od tej marki a teraz powoli ponownie wracam.
W ramach powrotu kupiłam tę wodę, jako dodatek do większych zakupów, bo we wczesnych latach dwudziestych (swoich :) ) bardzo ją lubiłam - i nie wiem właściwie za co, po prostu nie wiem do czego teraz miałby mi ten kosmetyk służyć.

Owszem, przyjemnie pachnie.
Owszem, ma genialny psikacz (używam do zraszania ubrań przed prasowaniem, świetnie się sprawdza).
W promocji akceptowalna cena.

Ale nie zastępuje toniku, ani micela, ani wody termalnej.
Dla mnie obecnie nie do zniesienia jest to, że zostawia na skórze taką kleistą warstewkę, na dodatek lśniącą - przez to nie można się w tym w ciągu dnia odświeżyć na makijaż, bo diabli go biorą i spływa, a i jako tonik wieczorny czy poranny też nie posłuży, bo mam potrzebę zmyć z siebie ten kleik.

No i nie wiem co dalej. Zostanie chyba jako odświeżacz do prasowania.

Używam tego produktu od: teraz od kilku miesięcy, parę lat temu przez 3 lata

Ilość całych opakowań: w sumie z 5, teraz jedno napoczęte

taka sobie

Nie wiem co o niej powiedzieć..... taka sobie pachnąca woda. Plusy to :
- efekt odświeżenia
- ładny zapach
- wygodana aplikacja.
Minusy:
- alkohol na drugim miejscu w składzie
- pozostawia taką, lepką warstewkę na twarzy
- krótki efekt odswieżenia
- podrażnia oczy
- brak poprawy kondycji cery.
Podsumowując jest to przyjemne psikadełko, przydatne zwłaszcza latem, ale jak dla mnie całkowicie zbędne.

WYSUSZAJĄCA mgiełka do twarzy

po kilkukrotnym użyciu tej mgiełki (która ma świetny rozpylacz, to fakt) miałam przesuszoną skórę, nie tylko twarzy, ale i ust, bo jak się okazuje i tam musiał wylądować specyfik podczas jego aplikacji.
potem sprawdzałam jego działanie na skórze przedramion i po jednorazowej aplikacji (2-3 psiknięcia), nawet po delikatnym osuszeniu chusteczką, z rąk sypał się naskórek.
moim zdanie tragedia!, jeśli chodzi o działanie. moja skóra z pewnością nie jest sucha, więc zachodzę w głowę, jakie spustoszenie musi czynić ta mgiełka na twarzach osób ze skórą odwodnioną, którym producent szczególnie ją poleca.

poza tym:
-bardzo się lepi
-jak dla mnie zapach jest nieprzyjemny

Żałuje wydanych pieniędzy!

Używam tego produktu od: kilka aplikacji
Ilość zużytych opakowań:~1/8 pierwszego i ostatniego

Ok

+ łatwy w aplikacji
+ dobrze tonizuje
+ odświeża twarz
+ pięknie pachnie, zapach utrzymuje się długo

- działanie tego kosmetyku jest chwilowe
- raczej zbędny

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Na lato super, świetnie nawilża, orzeźwia, przy tym pięknie pachnie. Bardzo wygodny atomizer.
Z łatwością można zabrać ze sobą buteleczkę do torebki i w razie potrzeby spryskać twarz i dekolt, nawet na makijaż.
Jedna buteleczka starcza mi na całe lato.

Bardzo przyjemna

Używam tej mgiełki w charakterze toniku i bardzo dobrze się w tej roli sprawdza.Odświeża,koi i "uspokaja" skórę(byłam wielce zdziwiona gdy znalazłam w składzie alkohol i to wysoko bo żadnego wysuszenia skóry nie odczówam po użyciu,wręcz przeciwnie).Ładnie pachnie,dozownik jest świetny-rozpyla na twarz delikatną mgiełkę(swoją drogą żałuję,że więcej firm nie posiada w swojej ofercie toników w sprayu bo to na prawdę dobry pomysł).Będzie idelany na lato,zamierzam zabrać buteleczkę na wakacje.
Bardzo ładna buteleczka.Jedyne do czego mogę się przyczepić to cena,30zł za tonik to sporo ale na szczęście YR częst ma ten produkt w promocji.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetne orzeźwienie

Ta mgiełka jest naprawdę dobra. Idealnie odświeża, tonizuje i nawilża. Wielki plus za butelkę z atomizerem - nie zacina się i rozpyla mgiełkę bardzo równomiernie. Wchłania się bardzo szybko, pozostawiając skórę świeżą i nawilżoną. :) Jest wydajna i ma przyjemny, subtelny zapach. Na początku używania kilka razy psiknęłam w okolice oczu i baaaardzo szczypały :(, trzeba uważać.
Nie mam skóry odwodnionej i nie wiem jak by działał na takiej skórze, ale dla mnie nawilżenie jest wystarczające.
Cena też nie jest wygórowana w porównaniu do innych kosmetyków YR, tym bardziej w promocji.

Nawilża i orzeźwia

Kiedyś dostałam ją w promocji dla stałych klientów. Na pewno do niej wrócę.
OPAKOWANIE: Dobre,świetnie psika i się nie zacina,jak to czasem bywa.
ZAPACH:Deliktany,prawie niewyczuwalny,
EFEKT I DZIAŁANIE:Nawilża i orzeźwia.
OCENA OGÓLNA:Warto kupić i nie tylko latem.

Używam tego produktu od:Lata 2007