Beauty Milky, Koktajl mleczny pod prysznic

Beauty Milky, Koktajl mleczny pod prysznic

Delikatny niczym mleko koktajl pod prysznic, to skuteczna pielęgnacja suchej skóry i niezapomniane doznanie dla zmysłów. Tworzy na skórze kremową pianę, która łagodnie myje, zmiękcza naskórek i nasyca go na długo zniewalającym zapachem migdałów.
Zapewnia piękną gładką skórę oraz przyjemną, pełną relaksu i odprężenia kąpiel.
Zawiera:
- mleko kozie - naturalny srodek odmładzający, odżywia i nawilża skórę, nadaje jej delikatność, gładkość i miękkość;
opóźnia procesy starzenia się skóry, zwiększa elastyczność i utrzymuje jej naturalne pH;
- zawiera wapń, fosfor, magnez, cynk oraz witaminy A, C i D.

bubel

Mieszkając za granicą zawsze "rzucam się" na kosmetyki polskich firm, tak było i z tym "koktajlem". Oczami wyobraźni już czułam mleczny aromat, siebie otuloną mleczną pianą...tere fere..Pierwsze wrażenie-kosmetyk paskudnie śmierdzi. Dla mnie to niewyobrażalny chemiczny zapach, zero przyjemości używania...Po drugie-bardzo marnie się pieni, średnio myje czyli jego najważniejsze zadanie wg mnie...O pielęgnacji już nawet nie wspomnę. Pieniądze wyrzucone w błoto, bubel jakich mało. A wielka szkda, bo niemalże uzależniłam się od jego brata-kremu do ciała..

Używam tego produktu od:3 tygodni

bubel

Niesamowity kosmetyk. Można jeść go oczami, ale już chwilę po użyciu ma się ochotę wyrzucić go do kosza! Do kupna skusiło mnie opakowanie (takie błogie, waniliowe, jak z wiersza "Dyzio Marzyciel"). Liczyłam, że i wnętrze tego koktajlu (hyhy) będzie tak obiecujące. I tutaj właśnie pojawił się problem, bo produkt ten, ani dobrze nie myje, ani nie pachnie, ani się nie pieni, ani nie jest wydajny (dzięki Bogu), i generalnie wszystko jest ani ani. Więc ani trochę nie żałuję że się skończył :)Używam tego produktu od: 2008

słaby

Nie kupię tegoż produktu poraz drugi, ponieważ:
1. Najważniejszy cel żelów pod prysznic, to oczyszczanie, mycie - w przypadku tego produktu jest po prostu bardzo kiepskie
2. Działanie nawilżające, łągodzące podrażnienia również nie istnieje (wręcz bym powiedziała, że podrażnia...)
3. konsystencja zupełnie się nie pieni, źle się rozprowadza

Czy ma jakieś plusy? Tak, zachęcającą nazwę, ładny zapach i bardzo estetyczne opakowanie.
Generalnie nie polecam :( A szkoda, bo wygląda kusząco i na początku używania myślałam, że wystawię mu dobrą recenzję. Jednak robiąc to, zaprzeczyłabym sobie :(

Quality Missala Jak dobierać perfumy

nie

nie,nie.. zaczne od zapachu -jakis taki sztuczny,chemiczny, az nie chce sie wierzyc w skladniki ktore niby ten zel posiada. Coz, od zelu wiele nie wymagam, chcialabymchociaz by ladnie pachnial,ten nie spelnia nawet tych wymogow. z litosci daje 2 gwiazdki,za niepodraznianie,dobra piane i to tyle.

Używam tego produktu od:mecze go czasem juzprzez 2 mies
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec

Są lepsze

Żel kupiłam w zestawie z kremem. Już od dawna czaiłam się na niego, ale jakoś nie było okazjii, żeby go kupić;p Ogólnie zaskoczyła mnie naprawdę mała pojemność, co się później okazało również brak wydajności (starczył mi na trzy tygodnie). Przyjemny zapach, mleczny kolor, delikatna konsystencja i ładne opakowanie to główne zalety tego produktu. Mógłby lepiej się pienić, ale jest przyjemny w użytkowaniu, dlatego wybaczam mu to. Szkoda, że żel nie ma właściwości pielęgnacyjnych, o których wspomina producent. Z reguły po innych tego typu kosmetykach nie potrzebuję balsamu, a po tym skóra nie była miękka i gładka, aczkolwiek nie odczuwałam wysuszenia. Moim zdaniem na rynku jest wiele żeli, które nie dość, że mają większą pojemność, to są tańsze. Nie zasłużył na trzy gwiazdki w moich oczach.

Zdecydowanie średni.

Ładnie pachnie i fajnie wygląda z zewnątrz, poza tym jest tani. Nie pieni się tak, jak bym chciała, a zapach na skórze nie pozostaje na długo. Generalnie żadna rewelacja. W porównaniu z tym co piszą na etykiecie jest naprawdę średni. Kupiłabym go ponownie chyba tylko z braku pomysłu lub wyboru.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Średnio

Spodziewałam się czegoś naprawdę fajnego (mam krem śmietankowy z tej serii i jestem zadowolona). Niestety, przeliczyłam się. Krem baardzo średnio się pieni (przez co jest mało wydajny), zapach ma jakiś taki... chemiczny i jak już ktoś niżej napisał bardzo daleko mu do migdałów. Plusem jest cena i ciekawa etykieta, ale to zdecydowanie za mało jak na żel pod prysznic.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie,

tak,ale

Mnie bardzo przypadł do gustu i lubiłam stosować go razem z balsamem do ciała tej serii.Świetna jest konsystencja tego koktajlu, chociaż ja bym jednak tego koktajlem nie nazwała, ale kremem na pewno.I właśnie konsystencja bardzo mi odpowiadała, gdyż wolę kremy od żeli.Delikatnie pielęgnuje,nie wysusza skóry.Zapach dla mnie milutki, w przeciwieństwie do maseczki do rąk z tej serii,która pachniała jakoś chemicznie.
Jedyny zarzut, jaki mam to to,że kończy się nie wiadomo kiedy.Ale nie dlatego już do niego nie wrócę, po prostu mam swojego faworyta.

Używam tego produktu od:nie używam

Wysusza :cry: jest taki kremowy, przyjemny w użyciu i zapach ma usypiający :) Ale co z tego kiedy bez balsamu się nie obejdzie? Bez sensu, skóra jest szorstka i widać jak zaczyna się łuszczyć. Z dobrym balsamem-ok.

Używam tego produktu od zimy
Ilość zużytych opakowań w najbliższych dniach skończę 1

dla niewymagających

Kiepski i tyle.Strasznie wodnity,słabo sie pieni,zapach słaby i nijaki zupełnie niepodobny do innych kosmetyków z tej serii.Używam go żeby zużyć ale żadna to przyjemność.

smaczny;-)

przede wszytkim kosmetyk ślicznie pachnie, jak cała zresztą seria beauty milkie:-)ma przyjemna kosystencję,nie powoduje uczucia ściagnięcia skóry, w duecie z balsamem do ciała beauty milkie sprawia że ciało jest gładziutkie i apetycznie pachnace przez długi czas:-D

Neutralny

Kosmetyk doibrze oczyszcza skórę, jego działanie nie jest przy tym agresywne. Nie wywołuje w moim przypadku żadnych podrażnień, nie przesusza skóry. Posiada półpłynną, niegęstą konsystencję, nie pieni się zbyt obficie. Zapach adekwatny do pozostałych komponetów serii, jego trwałośc pozostawia wiele do życzenia, wyjątkowo ulotny. Generanie, jeśli przypada nam do gustu seria BM, warto wypróbować- sprawdza się także w roli płynu do kąpieli, zatem w połączeniu z mlekiem w proszku, może tworzyć bardzo fajny efekt :)