Dreamer EDT

Dreamer EDT

Dreamer został wylansowany w 1996 roku; jest to zapach określany jako zawieszony pomiędzy zmysłowością a przejrzystością, świeżością a intensywnością. Zapach marzeń. Gwieździste niebo otacza pudełko, buteleczkę zdobią dwa klasyczne motywy Versace: meduza i grecki liść. Dla tych, których nic nie ogranicza.

Mieszanka: skórzano-tytoniowa o zdecydowanej nucie ambrowo drzewnej.
Nuty: jałowiec, estragon, ambra, lilia, irys, zapach tytoniu, nuty żywiczne.
Styl: bez ograniczeń.

Syrop tytoniowy

Nudny linearny zapach oparty właściwie na trzech akordach - tytoniu, lawendy i fasoli tonka.

W moim odczuciu - duszący, szorstki i nieprzyjemny zapewne z uwagi na marną jakość składników.

Może przyprawiać o mdłości i ból głowy, a nawet alergizować (katar, pokrzywka).

Niestety, bardzo trudno zmyć zapach ze skóry.

Plus: zabawna kiczowata butelka.

Używam tego produktu od: testy globalne.
Ilość zużytych opakowań: zero.

niezły z niego bandyta

Wszystkie Versace znam. Nie jest ich wiele i za bardzo ich nie cenię. Z wyjątkiem Dreamera. Świetny syntetyczny zapach. Laboratorium chemiczne, fabryka penicyliny, gabinet dentystyczny plus coś dla osłody. Czytałem skład i nic mi z tego nie wyszło. Na mój nos nic się szczególnie nie wybija, jakby idealna harmonia...Tego zapachu nie da się opisać. Pisanie o perfumach to jak tańczenie o architekturze (zasłyszane inaczej ale też pasuje).
Jest piękny, subtelny i odważny zarazem, trudny, może nawet wredny dla niektórych:)
Chłodny i wyrafinowany. Wybitna indywidualność. W mojej pierwszej trójce do medalu !!!
Mógłby być trwalszy.

Powinien być na receptę...

Nie jestem typem faceta, który, kiedy dostanie od żony wodę Old Spice pod choinkę roku 1990, będzie jej używał do śmierci. Eksperymentuję całe życie. Dlatego, moja kolekcja zapachów sięga już prawie setki flakonów. Większość kupuję w ciemno, czytając recenzje. Bozia mnie chyba lubi, bo jak dotąd, sparzyłem się zaledwie parę razy. Jednym z tych poparzeń był właśnie Dreamer. Przez pierwszą godzinę po spryskaniu, staram się nie wychodzić z domu, bo po tym zapachu wali ode mnie, jakbym nacierał się jakimiś maściami na bóle mięśni. Potem jest już troszkę lepiej, ale nic specjalnego. Miało być oryginalnie i jest. Jeśli zamiast czapki założymy plaster wołowiny na bitki, też będzie oryginalnie. Ale chyba nie o to chodziło. No chyba, że lubimy pachnieć, jak macho z apteki. Uwielbiam za to oryginalność Versace pour Homme, który pachnie, jak owocowa guma do żucia i wprawia mnie w radosny nastrój. Otoczenie przeważnie też.

Ilość zużytych opakowań: 0,4

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Trochę inny...wyjątkowy?

Czuć tytoń, raczej słodki, zapach sprawia też wrażenie lekko twardego, pewenie za sprawą połączenia lilii i irysu.Też tytoń jak w D&G Homme. Dreamer sprawia wrażenie bardziej przestrzennego i ułożonego. To taki inny D&G Homme. Trzyma się całkiem przyzwoicie.
Mógłby być to fajny zapach gdyby nie pewna nuta, to chyba połączenie tych lilii, która przypomina jakby zapach wódki. Nie samego czystego alkoholu ale wrażenia alkoholu. To czyni go dla mnie ciężkim do noszenia i mało przyjemnym jako osobie noszącej. Dla otoczenia zapewne nie będzie robił takiego wrażenia.

P.S. Jednak można się przyzwyczaić do tej nuty i do zapachu, który wydaje się nienajgorszym.

P.S. 2 Zdecydowanie fajny, przyjemny, męski, lubię go. Lepszy niż D&G. Nie nudzi się tak szybko.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań:100ml

Ciakawy i niebanalny

Kiedy używał ich mój luby, bardzo często zdarzało mi się łapać go za szyję i wąchać-tak byłam spragniona tego zapachu, uwielbiałam zasypiać przy poduszce na której uprzednio leżał, kiedy lekki, ledwo, ale jeszcze wyczuwalny aromat drażnił mój nos...
Dreamer to z pewnością perfumy nie dla każdego, a na pewno nie dla miłośnika typowych świeżaków. Dreamer to kwintesencja męskości- zapach jego skórzanej kurtki, męskich dłoni, tytoniu, drewna, niesamowicie ciepły jak męski uścisk, w którym zamyka kobietę... Przywodzi na myśl bezpieczeństwo, sprawia, że kobieta staje się krucha i bezwolna, byle tylko jeszcze raz to poczuć...;)

Używam tego produktu od:2 lat

odczekac!

Aż mnie ruszyło po przeczytaniu poprzedniej recenzji, zapach rzadko spotykany, poczatkowe nuty bardzo mocne mogą zniechęcic do kupna ale sztuką jest testowac całą kompozycje a nie tylko nuty głowy ( ktore fakt faktem niektorych dorpowadzaja do wymiotow:) ), po przeczekaniu 30min przychodzi rekompensata w postaci pieknej nuty tytoniowo drzewnej, jeden z najlepszych dry downow jakie mozna spotkac,
jezeli lubisz D&G PH, Le Male polubisz i Dreamera, nie jest to zapach dla tych ktorzy kochaja świeżaki pełna gębą jak AdG itp.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Miniaturka 5ml

O moja Matko Boska

Przyznam sie ze Dreamer stestowalam na sobie bo moj TZ nie przejawia zainteresowania w tym kierunku (zeby lazic po sklepach i testowac perfumy).
Choc mysle ze gdyby zainteresowal sie Dreamer to perspektywa realna bylby rozwod i proces o podzial majatku;)
NAJBRZYDSZY zapach z jakim mialam do czynienia. Kategoria obie plcie.
Duszaca, slodka, mdlaca wodka - otoz co ukazalo sie z Dreamera na mojej skorze. Naprawde nigdy nie mialam tak wielkiej ochoty zmycia z siebie zapachu. Przepraszam milosniczki i milosnikow, nawet gdyby moja recenzja miala posluzyc tylko jako przestroga przed ewentualnym zakupem w ciemno.Używam tego produktu od:test i basta
Ilość zużytych opakowań:nie zamierzam i mezowi nie pozwole

wspaniały

Nagrzana słońcem skóra w nowiutkim cabrio, jedziemy wzdłuż wybrzeża wiatr od ciepłego morza chłodzi rozgrzane ciało wplata się we włosy i leci dalej...Zajeżdżamy do hotelu, w barze mała kawa? może drink? tak poproszę i wiem, że się dziś coś wydarzy....

Taką mam wizję jak czuję Dreamera coś nieznanego, ekscytującego i bogatego...

Używam tego produktu od:pół roku

Wspaniałe

Piękny zapach, orginalny, słodkawy, tajemniczy. Taki męski odpowiednik Angela. Szkoda tylko, że z mojego męża szybko ulatują. Z reguły na nim zapachy długo trwają... Flakon ładny.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:jedna 50 ml

to jest to ...

to moj zdecydowany faworyt dla mezczyzn.. jest megasexy, megazmyslowy, megatajemniczy, dla prawdziwego faceta ;) dla mnie na polce obok kochanego city glam.. flakon calkiem ladny, ale o nim to sie chyba nie musze wypowiadac, nie moja dzialka ;) Używam tego produktu od: :*
Ilość zużytych opakowań: :*

ja uciekam!

Krótko. Boję się tych perfum, tego indywiduum perfumiarstwa. Nie wiem, czy to estragon, czy lilia (którą nota bene lubię w naturze) czy też tytoń. Mnie kojarzy się kaplicznie-pogrzebowo, dziwnie mdło, zwiędle... A flaszka taka ładna.Używam tego produktu od: testy

Odkrycie

Zapach na początku odrzucający, obrzydliwy i mdły. Ale drugie wejrzenie jest niezykłem, takie senne, tajkemncze. Mnie ten zapach urzekł. jest niemal tak wspaniały jak Joop Homme. Na pewno kupie Dreamera.

Używam tego produktu od: 1probka i testy
Ilość zużytych opakowań: probka