Soraya, Złocista Pielęgnacja, Krem pod oczy rozświetlająco-łagodzący z drobinkami złota

Rozświetlająco-łagodzący krem pod oczy z drobinkami złota przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu. Krem natychmiastowo rozświetla i nadaje złocistego blasku spojrzeniu oraz zapewnia intensywne nawilżenie. Zapobiega wiotczeniu skóry wokół oczu, likwiduje oznaki zmęczenia oraz wygładza drobne zmarszczki.

Cena: ok. 10 zł / 15 ml

Super

Kremik jest świetny. Rozświetla i zostawia delikatną poświatę. Znakomicie się nadaje pod podład lub korektor pod oczy, idealnie z nimi wspólgra.

Szybko się wchłania i dobrze nawilża :)

Używam tego produktu od:2 lata

Dla mnie naprawde dobry...

naprawde polecam.moze nie jest to KWC...ale ja jestem zadowolona:-)cudownie rozswietla drobinkami zlota, poprawia wyglad zmeczonych oczu,nawilza i ma bardzo poreczne opakowanie:-)

Używam tego produktu od:2 mies.

b.dobry

Bardzo dobry kosmetyk. Super efekt rozświetlenia, nawilża, wygładza,nie uczula, nadaje się pod makijaż, pozostawia efekt wypoczętych oczu. Drobinki złota są ok.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Manicure - kolorowy french

może być

Nic nadzwyczajnego, ale mnie do codziennej pielęgnacji wystarcza (mam 22 lata). Nawilża i delikatnie wygładza. Ma w sobie maleńkie złote drobinki. Liczyłam na to, że rozjaśni trochę cienie pod oczami, ale z tym słabo sobie radzi.
Nie ma w sobie żadnych intensywnie działających składników przeciwzmarszczkowych jak większość kremów pod oczy, co dla mnie jest plusem (wcale nie tak łatwo znaleźć taki kremik w przyzwoitej cenie).

Edit: Jakie to człowiek czasem głupie rzeczy pisze nawet tego nieświadomy. Chodzi mi oczywiście o tę część ze składnikami przeciwzmarszczkowymi ;) Ale zostawiam recenzję niezmienioną, bo w chwili jej pisania tak właśnie myślałam, a że głupio to już inna sprawa ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trzy

Normalny

Żadna rewelacja. Ot, taki sobie kremik pod oczy. Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Szybko się wchłania, nie wysusza skóry pod oczami, ale raczej nic poza tym. Za te cenę można spróbować.

Może być

Nie pozostawia po sobie żadnego śladu, oprócz złotych drobinek ;-) Konsystencja w porządku. Nie zauważyłam, by łagodził, a rozświetla tylko do momentu wchłonięcia :-) Można wypróbować.

P.S. Nie potrafiłam się zdecydować, ile gwiazdek dać - 2 czy 3 :P Daję 3, bo mam do niego sentyment :-)

Ilość zużytych opakowań: jedno.

bardzo przyzwoity

Nawilza srednio, i na noc zdecydowanie funduje moim oczom cos mocniejszego. Natomiast na dzien jest ok, rozbudza moje zaspane slipia, ladnie rozswietla skore wokol oczu, mieni sie kilkoma takimi malutenkimi drobineczkami, ale nie wyglada to glupio, wrecz przeciwnie - efekt jest subtelny i delikatny. Naklada sie go pod oczy oraz na powieki, w zwiazku z czym jest efekt rozswietlenia calego spojrzenia. Bardzo mi sie ten bajer spodobal.
Choc do doskonalosci mu brakuje, jest bardzo przyzwoity, delikatnie rozjasnia tez cienie pod oczami - bardzo delikatnie, ale efekt jest. Wiadomo, ze po nieprzespanej nocy trzeba i tak nalozyc korektor... Nie uczula, nie podraznia, a to juz podstawa. Nadaje sie pod makijaz (czego nie mozna powiedziec o wiekszosci kremow pod oczy), trzeba tylko troche odczekac miedzy jedna a druga czynnoscia.
Ogolnie podoba mi sie pomysl czegos co jednoczesnie ma dzialanie odzywcze i naprawde rozswietlajace spojrzenie (z tymi drobinkami). Wydaje mi sie, ze swietnie sprawdzi sie do mlodej, niewymagajacej wiele skory, ktora chce sie profilaktycznie odzywiac, i delikatnie rozswietlic.

Całkiem całkiem...

Lubię treściwe kremy pod oczy a ten taki właśnie jest. Nie tłusty ale nie ściąga skóry, delikatne drobinki lekko rozświetlają. Używam go rano razem z rozświetlającym podkładem i wydaje się, że moja twarz jest bardziej promienna i wypoczęta. Dobry krem, choć raczej na dzień. Na noc wolę coś mocniej nawilżającego.

dobry

Krem ma delikatna konsystencje koloru złotego z drobinkami malutkiego brokatu. Nawilża srednio, rozswietla dobrze i starcza na długo. Dobry krtemik choc do doskonalosci mu jeszcze wiele brakuje.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

przyjemniaczek

Czasami robiac zakupy spozywczo-chemiczne zdarza mi sie wrzucic cos poza balsamem do koszyka- i taka droga trafil do mnie ten kremik.
Nie wymagam od kremu pod oczy rewelacji- powinien tylko troszke koic i nawilzac.Ten doskonale sie spisuje w tej roli.Jednak musze zaznaczyc ze nie mam problemow z nawilzeniem skory, i pewnie dla skory suchej bedzie za slaby.
Szybko sie wchlania, tylko.. no wlasnie te drobinki - po co to komu? pozniej swieci mi sie pod okiem jakis pojedynczy brokat- bo wlasnie tak wygladaja te drobinki rozwietlajace- drobinki zlotego bardzo drobnego brokatu.Koszmar - czegos takiego nie widzialam jeszcze w kremach.
Kremik wydajny- mecze juz drugi miesiac.Cena przyjemna - w sumie krem dla kogos kto lubi posmarowac okolice oczu czyms- dla przyzwoitosci skoro twarz tyle dostaje specyfikow to dlaczego oczy maja byc gorsze;)i nie odczuc , ze kupil kosmetyk w portfelu.

happy!

Naprawdę fajny kosmetyk, zdecydowanie sprawdza się rozjaśnianie, co do drobinek to chyba nie ma ich za dużo, fajnie nawilża:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 op
Recenzja: ...