Avon, Color Trend, Chill Out Cream Eye Colour (Wyluzowany cień na oko)

Avon, Color Trend, Chill Out Cream Eye Colour (Wyluzowany cień na oko)

Cień do powiek w tubce dostępny w odcieniach beżu, złota i brązu:
- Bronze Sunset,
- Driftwood,
- Golden Pearl.

Cena: 19,90 zł / 7 ml

Trwały

Miałam bodajże złotą wersję. Szczerze mówiąc nie jestem zwolenniczką cieni w kremie, gdyż nie umiem ich nakładać. W tym cieniu bardzo podobał mi się intensywny, złoty kolor. Ku mojemu zaskoczeniu długo utrzymywał się na powiekach.
Niestety miałam spore problemy z jego nałożeniem.
Ogólne wrażenie całkiem pozytywne. Używam tego produktu od: używałam jak tylko pojawił się w katalogu

Nic specjalnego...

Kupiłam go kiedyś w promocji.
Cień jest z gęsty ,ciężko sie go nakłada i trzeba to robic sprawnie i szybko bo zasycha na powiece i nie można go poprawić. Po jakimś czasie roluje sie i kruszy. Jedyny plus to ładny kolor.

Używam tego produktu od:używałam jakis rok temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Niezbyt dobry

Kupiłam naiwnie wierząc, że będzie podobny do Cool Effect Maybellina.
Niestety, cień jest za gęsty, ciężko go się wydobywa z tubeczki, a jeszcze ciężej aplikuje na powiekę.
Na powiece wysycha, kruszy się, roluję, powstają zagniecenia...
Ogólnie kiepski.
Po jakimś czasie zgubiłam nakrętke, więc stał się już totalnie okropny, bez żalu wyrzuciłam.

Używałam tego produktu jakiś rok temu, przez niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: powiedzmy, że 1

Avon Mark - relacja

jest OK :D

Mam odcień Bronze Sunset i przyznaje, że jak na color trend ten cień jest bardzo dobry. Długo się trzyma, wydajny, ładnie błyszczy, niska cena. Jedynym minusem jest to, że przy nakladaniu większość cienia zostaje na palcu :P

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

super

kupilam w promocji skuszona ceną 7 zl. myslalam ze to kolejny smiec z color trendu, a tu rosze okazal sie byc to swietny rodukt. posiadam odcien bronze sunset(najciemniejszy z ofery ale i tak jasny jak dla mnie) to taki jasny bez, sliczny. swietnie rozswietla oko, trzyma sie narawde dlugo.ieknie polyskuje w swietle.dlugo sie trzyma.choc nigdy nie lubilam perlowych cieni ten jest dla mnie idealny, z perlowych KWC

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ładnie się zapowiadał

Zdaje się że odcień "golden pearl" jest rzeczywiście jakis lewy w porównaniu do innych odcieni. W zasadzie mogę się podpisać z przedmówczynią. Dodam jeszcze że konsystencja jest wodnista i tępa-spodziewałam się aksamitnego kremu.Sam cień jest słabo widoczny.Nie zaznaczę że go więcej nie kupię bo innego odcienia bym jeszcze spróbowała.

beznadzieja

Mialam odcień Golden Pearl.Oddałam go mojej konsultantce po pierwszym użyciu.Po nałożeniu na powiekę...zaschnął.Gdybym chciała poprawić go palcem-tak jak jest to możliwe w przypadku kredki do oczu albo pędzelkiem w przypadku cieni w kamieniu-to tu, jest to niemozliwe.Nie da sie zrobić żadnych poprawek. Kolejna wada jak dla mnie to fakt, że jest półprzejrzysty. Nie pokrywa skóry w całości tylko miejscami co tworzy nieestetyczny wygląd.Do tego kosmetyk ma malutką i twardą tubkę z której trudno coś wycisnąć.Ech...do bani ...

Szałowy ;)

Doprawdy nigdy nie pomyslalabym ze Avon jest w stanie wyprodukowac wreszcie cos co nie tylko swietnie wyglada w katalogu (wlasnie dlatego mam okropna slabosc do ich kosmetykow ;)) ale i na sobie. Kupilam w promocji za namowa kolezanki (jeszcze wiekszej maniaczki odemnie) i musze przyzac ze bardzo mi sie podoba. Cien trzyma sie bardzo dlugo jak na cien w kremie (kolo 5 godzin), bardzo podoba mi sie kolor (mam Sunset Bronze) - lade, niewielkie, opalizujace drobinki beda swietnie wspolgraly z letnia opalenizna. Jesli chodzi o jego "chlodzace" wlasciwosci to raczej traktuje je z dystansem - owszem, czuje lekki chlod przy nakladaniu, ale jakiejs specjalnej sensacji to nie wzbudza.
Sumujac - tani i niespodziewanie dobry kosmetyk ;)