Helena Rubinstein, Silky Eyes Contour Pencil (Konturówka do oczu)

Helena Rubinstein, Silky Eyes Contour Pencil (Konturówka do oczu)

Luksusowa, trwała i miękka konturówka do podkreślania konturu oka. Efekt zależy od naszej fantazji, wystarczy rozetrzeć linię by uzyskać wygląd "oka przydymionego" lub stworzyć mocną, zdecydowaną kreskę jak po użyciu eyelinera.
Dostępna w 5 odcieniach, a także w wersji wodoodpornej (3 odcienie).

Cena: 23USD / 1, 05g

Perfetto

Jak dla mnie jest to KWC. Nie ściera się, jest bardzo trwała, bardzo przyjemnie się prowadzi, od razu mam skojarzenia z jedwabiem. Czerń nie jest tak smolista, jak niektórzy by chcieli, jednak do mojego codziennego makijażu w odcieniach złota i brązu pasuje idealnie! Dodatkowe połyskujące drobinki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest to w tym momencie najlepsza znana mi kredka na rynku.

Plusy:
- trwałość
- miękkość
- jedwabista konsystencja
- drobinki
- łatwość temperowania

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie napoczęte

kiepska

Zaletą tej kredki jest to,że jest miękka i nie podrażnia oczu,łatwo się ją zmywa.
Niestety ma więcej minusów:
-słabo pokrywa powiekę kolorem ja mam brąz niestety nie tak intensywny na powiece jak w graficie kredki
- kolor bardzo szybko bleknie na oku w ciągu dnia :-((, trzeba ja poprawiać po południu by była widoczna
- nie chce się rozprowadzać na cieniu,dlatego można ją stosować tylko na nieumalowaną powiekę( nigdy nie miałam kredki o tak "dziwnych" właściwościach, nawet tańszych marek)
Spodziewała się po tej arce czegoś więcej niestety zawiodła się i będę szukała dalej.

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Warto:)

Uważam,że kredka ta jest godna polecenia.Jej zaletą jest miękkość co ułatwia perfekcyjne roztarcie zbyt ostrej kreski na powiece.Jest również trwała-jednak nie potrafię ocenić szczegółowo(do ilu godz.) jej trwałość.Co do ostrości czy głębi koloru mam jednak mieszane uczucia.Zdecydowany "+"jeśli chodzi o demakijaż.Kredka "spłukuje"się bez problemowo co dla mnie jest bardzo ważne,gdyż często moim problemem są plamy po kredkach/eyelinerach na ręczniku. Posiadam odcień: 01 Silky Black.Używam tego produktu od:dość długo

Manicure - glitter nails

Rewelacja

Kredka posiada wszystkie zalety jakich się oczekuje i żadnych wad. Łatwo się ją rozprowadza, jest mięciutka, nie podrażnia oka, nie rozmazuje się i nawet po kilkunastu godzinach nie odbija się na górnej powiece. Po mojej dotychczasowej kredce (Avon) niesamowita odmiana. Polecam.

Najlepsza jaką miałam

Jestem szczęśliwą posiadaczka standardowego koloru nr 01 (czarny)

i jest to moja ulubiona kredka, ponieważ:
- kolor jest bardzo wyraźny i trwały
- miękki rysik nie powoduje podrażnień oka
- chcąc zrobić dokładny obrys oka, wystarczy jedno pociagniecie i efekt jest super
- w miarę łatwo się ostrzy

- po pewnym czasie zaczyna się lekko rozmazywać, naprawde troszeczkę , jednak nie jest to jakiś wielki problem, bo oczy nadal wygladają wyraziście
- trwałość- 3, 4 h i jej prawie nie ma, ale moze dlatego, ze mam tendencje do częstego przecierania oczu.

Jednak jest najtrwalsza jaką miałam za to duzy plus.

Używam tego produktu od: prawie rok

miękka i trwała

Bardzo miękka a przy tym trwała. Rysuje ładną kreskę, ale faktycznie dosyć delikatnie, trzeba pociągnąć linię dwukrotne żeby efekt był wyrazisty. Nie rozmazuje się, wytrzymuje jakiś czas nawet na wewnętrznej linii oka. Nie ma problemów z jej temperowaniem.

subtelny efekt

Mam pare wymagan odnosnie kredek do oczu- musi byc miekka, kolor nie moze sie utleniac, oczywiscie lagodna dla oczu i trwala.Ta kredka spelnia to wszystko.. tyle , ze- daje dosc naturlany efekt - trudno zrobic nia taka jednolita mocna kreske- efekt jest bardziej porownywalny do zastosowania dobrego cienia do powiek z tym ze bardzo trwalego.Efekt moge porownac do.. farb akwarelowych- takie polprzejrzysty...Moze dlatego , ze mam wersje wodoodporna( ktora dosc dobrze wytrzymuje spotkanie nawet z woda morska)