Les Plaisirs Nature, Cukrowy peeling do ciała

Les Plaisirs Nature, Cukrowy peeling do ciała

Jest to przepysznie pachnący i wyglądający peeling do ciała, którego głównym składnikiem jest cukier, a także złuszczające mikrogranulki, które usuwają martwy, złuszczony naskórek, a przy tym wygładzają skórę.
Dostępny w dwóch zapachach: truskawka i brzoskwinia.

bardzo dobry!!!!

Peeling dobrze złuszcza martwy naskórek oraz nawilża skórę. Po zastosowaniu skóra jest miękka i odżywiona. Plus za naturalne składniki!

Muszę jednak odjąć pół gwiazdki za wydajność (mnie wystarczył jedynie na ok 3 tyg., ponieważ jest on dość skawalony tj masło w kostce i ciężko odmierzyć odpowiednią ilość, a potem rozetrzeć ją na ciele.)

Kochany

Co najbardziej urzekło mnie w tym produkcie? Zapach! :-)
Jest naprawdę fantastyczny, taki słodziutki :-)
Mam obydwie wersje (tak dobrze czytacie, tak się zaopatrzyłam, że pomimo tego, że go wycofali ze sprzedaży mam jeszcze dwa słoiczki).
Nie ma co prawda jakiś nadzwyczajnych efektów jeżeli chodzi o usuwanie martwego naskórka (za to odjęłam jedną gwiazdkę) ale myślę, że warto go kupić ze względu na:
+ świetny zapach
+ idealną konsystencję
+ delikatne ścieranie
+ poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duużo :-)

Istna rozkosz dla zmysłów

Mój ideał!Peeling jest delikatny jednakże doskonale spełnia swoją funkcję, a do tego ten zapach!Mmmm, brzoskwinia:) Pachnie nieziemsko, mam ochotę wziąć łyżkę i wyjadać go ze słoiczka:)Już wiem, że będe zawsze do niego wracać. Mój KWC

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Salon fryzjerski

Peeling? Gadżet raczej:/

Szumnie zwany peelingiem, wcale nim nie jest.
W kosmetyku o żelowej konsystencji zawieszona nawet spora ilość mikrodrobinek o zerowych właściwościach ścierających.
Piękny zapach, utrzymujący się potem cały dzień w łazience, łatwość używania (wygodny, estetyczny słoik) nic nie zmienia - to nadal nie jest peeling:(

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i ostatnie

Warto kupić

Właśnie skończyłam wersję brzoskwiniową.
Przed zakupem, peeling wydawał mi się dość drogi, ponieważ często je stosuję i momentalnie się kończą. W tym przypadku było zupełnie inaczej, słoiczek okazał się bardzo wydajny, a jego zawartość jest po prostu fantastyczna.
+ bez problemu bierzesz ile chcesz
+dobrze peelinguje, nie za mocno-nie za słabo
+ślicznie pachnie

Miałam go na tyle długo, że trochę mi się już "przejadł", więc stosowałam na przemian z innymi peelingami. Na pewno do niego wrócę i spróbuję inne zapachy.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Miłe zaskoczenie

Proste, ale wygodne opakowanie.
Zapach - wanilia - ładny, intensywny.
Konsystencja mnie trochę zaskoczyła, ale oczywiście pozytywnie, bardzo przyjemnie się go stosuje, nie drapie zbyt mocno.
Nie wysusza i jest wydajny.

Jedyne, co mogę dodać: przed kupnem należy zastanowić się nad zapachem, ponieważ może się znudzić jego intensywność i niezwykła trwałość.

Polecam.

Używam tego produktu od: planuję zakup następnego

smakowity

Miałam ten peeling w wersji brzoskwiniowej i waniliowej.
Oba zapachy bardzo przyjemne, smakowite, używanie tego kosmetyku to prawdziwa przyjemnośc.
Dużo drobnych granulek, gęsta piankowo-żelowa konsystencja,
Skóra była ładnie, delikatnie wygładzona i wypolerowana, a nie podrapana i podrażniona.
Za to wielki plus.
Peeling najlepiej sprawdzi się na lekko wilgotnej, a nie totalnie mokrej skórze, bo po prostu drobinki się rozpuszczają.
Wygodny, ładny słoik.
Mogę z czystym sumieniem polecic, bo miałam wiele przygód z innymi peelingami i zawsze wracałam do tego.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

ten zapach:)

ja mam akurat o zapachu wanillii, swietnie pachnie nawet na nastepny dzien, od razu mam przez to lepsze samopoczucie, nie wspominajac juz o zasypianiu po wieczornym peelingu...
Sloik jest fajny dlatego ze moge bez problemu wyciagnac odpowiednia ilosc rekawiczka. Jest tez wytrzymaly bo spadł mi raz z polki i nic mu sie nie stało.
Nie wysusza skory a wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze jest bardziej nawilzona niz po zwyklym umyciu zelem. Aby lepiej wmasowac peeling czesto lacze go z odrobina zelu pod prysznic.

Używam tego produktu od: 3miesiecy

Trudno się oprzeć, by nie jeść

Peeling jest wspaniały, szczególnie dla tych, którzy nie lubią kaleczyć skóry zbyt grubym ścieraniem. Zaletą jest słoik, z którego wybiera się do końca (owszem, trzeba trochę uważać na wodę, która się tam dostaje, ale mnie nigdy sie nie zepsuł przez to, że wlało sie tam trochę czystej wody z ręki). Zapach brzoskwiniowego jest tak sugestywny, że ma sie ochotę go skosztować. Skóra jest bardzo miła w dotyku, a pozostający zapach delikatny - nie gryzie się z perfumami.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

mile wspominam

Peeling ma przyjemną konsystencję, taką budyniową, dzięki czemu rzeczywiście rozkosznie się go używa, jak napisała jedna z moich poprzedniczek. Miałam wersję brzoskwiniową i zapach jest naprawdę cudowny. Nie nachalny, nie sztuczny, jakby się jadło brzoskwinię :-)
Poza tym po jego użyciu skóra jest też trochę nawilżona.
Peeling jest średnio wydajny, ale jego największym minusem jest to, że trochę za słabo ściera. Drobinek jest dość sporo, ale jak na peeling do ciała są one za delikatne.
Jest jednak dość prawdopodobne, że kiedyś do niego wrócę, jest naprawdę przyjemny.

Używam tego produktu od: jakieś 4 lata temu miałam jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: i tylko to jedno zużyłam

Ten zapach to...zatracenie

Oczywiście,że kupię. I to niejedno opakowanie. Uwielbiam swoją brzoskwinię :)
OPAKOWANIE: W formie słoiczka. I dobrze.Jednak czasem nalewa się do niego wody,ale można go zużyć do samego końca,to fajnie.
ZAPACH:Nie da się opisać. Moja brzoskwiniowa wersja pachnie bardzo prawdziwie.A ten zapach bardzo długo towarzyszy naszej skórze.
EFEKT I DZIAŁANIE: Promienna,wygładzona,czysta skóra.
OCENA OGÓLNA: Świetny kosmetyk znakomitej firmy,jeszcze się skuszę. Polecam!!!

Używam tego produktu od:? Jesieni chyba,2008

Słabo ściera

Przyjemny w użyciu, choć niezbyt skuteczny. Kryształki są naprawdę drobniutkie, ścierają bardzo delikatnie, a właściwie jedynie przyjemnie głaszczą skórę (czy to na pewno cukier?). Szczerze powiedziawszy nawet mój peeling do twarzy ma większe drobinki :) Fankom cukrówek Daxa i Bielendy raczej nie przypadnie do gustu. Plusem jest gęsta, treściwa konsystencja. Dzięki temu peeling jest dość wydajny, choć wcale na taki nie wygląda. Zaznaczam jednak, że używam go wyłącznie do złuszczania delikatniejszych partii ciała, typu dekolt, brzuch, ramiona. Wtedy przynajmniej czuję, że działa. Na uda i pośladki zdecydowanie za słaby. Gdyby nie apetyczny zapach, bez chemicznych naleciałości, moja ocena z pewnością byłaby niższa. Jako wielbicielka słodkości sięgam po niego z przyjemnością, bardziej dla poprawy nastroju niż efektów. Czekam na nowe warianty zapachowe i nie wykluczam, że jeszcze kiedyś go kupię.

Używam tego produktu od: Pierwsze opakowanie w 2005 r, drugie od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Truskawka w przeszłości, wanilia na świeżo