ReACT! Actikrem na dzień Hydrokompleks D + Błękitny Retinol UVB 18/UVA 1,8

ReACT! Actikrem na dzień Hydrokompleks D + Błękitny Retinol UVB 18/UVA 1,8

Technologia Hydrokompleks DTM (ekstrakty z bambusa, lilii i lotosu): reguluje nawilżenie komórkowe na różnych poziomach epidermy przeciwdziałając przesuszaniu się skóry w ciągu dnia.
Proces regeneracji anti-aging: optymalnie nawilżone komórki efektywnie wykorzystują energię substancji stymulujących, redukując zewnętrze objawy starzenia.
-Błękitny Retinol™ pomaga zwiększyć ilość młodych komórek w skórze. Strukturalnie młodsza skóra aktywnie odbudowuje wewnętrzne uszkodzenia, spłycając zmarszczki.
-Wyjątkowo aktywna, odmładzająca witamina C (1%) nowej generacji pobudza odnowę naskórka oraz mikrokrążenie, poprawiając koloryt zmęczonej cery.
Wysoka aktywność antyrodnikowa witaminy C oraz wysokie filtry UVA i UVB (SPF UVB18/UVA1,8) tworzą barierę przeciwstarzeniową w agresywnym środowisku współczesnej cywilizacji. Efekt odmładzający: zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz świeży wygląd cery + bariera przeciwstarzeniowa w ciągu dnia, kiedy najintensywniej działają czynniki przyspieszające starzenie.

mój

Do niedawna jeszcze używałam tego kremu i kocham go miłościa pierwszą. Świetnie nawilża, natłuszcza, buzia mieciutka i elestyczna, filtry ma i to całkiem spore. Uwielbiam kosmetyki Erisu, odejmuję gwiazdkę za zapach, który akurat średnio mi podchodzi. Super, że zawiera wit. C, która jak wiadomo jest genialnym antyoksydantem. Czego chcieć więcej od kremu na dzień?

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Jednak rozczarowanie :-(

Najpierw używałam próbek, i wydawało mi się że znalazłam super krem.
Skusiłam się na zakup i się rozczarowałam.
Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, specyficzny zapach, który nie każdemu będzie odpowiadał, ale dla mnie akurat jest ok.
Wrażenie bezpośrednio po nałożeniu kremu jest baaardzo przyjemne. Czułam, że skóra jest nawilżona, odprężona, że dostała wszystko czego jej trzeba.
Jest jeden problem - ten efekt jest krótkotrwały i po wchłonięciu kremu znika... Rano skóra wygląda tak samo jak po nałożeniu kremu za 10zł, żadnego specjalnego nawilżenia, poprawy kolorytu, moim zdaniem nie warto, na pewno nie za taką cenę.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Średnie, bo polskie

Krem z początku wydawał mi się być idealny. Filtry, fajne opakowanie, konsystencja, zapach, właściwości pielęgnacyjne. Cud, miód orzeszki.

W praktyce nie byłam zachwycona.

Krem nie wchłania się dobrze i pozostawia woskowa warstwę. Czytałam poprzednie opinie recenzentek i liczyłam na efekt kołderki na twarzy na okres jesienno-zimowy. A doczekałam się tylko nawoskowania skóry.

Nie jestem w stanie ocenic jego właściwości przeciwzmarszczkowych, czy kondycjonujących skórę. Po 5 dniach nabawiłam się od tego kremu takiego wysypu pryszczy, że musiałam polecieć po podkład by zacząć maskowac twarz (normalnie nie używam podkładów). Ropne, wielkie, bolące gule i mnóstwo małych zaskórników. Porażka. Leczę się teraz kwasami :(

Jestem niezadowolona i rozczarowana tym kremem.
Używam tego produktu od: dałam sobie spokój po 5 dniach
Ilość zużytych opakowań: odrobinka 1-go opakowania, reszta poszła dla mamy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Mnie się bardzo podoba:)

Kupiłam z czystej ciekawości i jako,że lubię produkty Erisu. Na tym kremie też się nie zawiodłam. Ma zwartą, zbitą i dość gęstą konsystencję, jednak pomimo tego rozprowadza się bardzo łatwo. Wchłania się przyzwoicie, no może pozostawia delikatny film na skórze, ale aboslutnie nie powoduje jej błyszczenia. Buzia jest miękka, dobrze nawilżona. Duży plus za śliczny lekko owocowy zapach, dzięki któremu co rano sięgam do słoiczka z prawdziwą przyjemnością :) Opakowanie też ładne, szklany słoiczek z perłowo-szarą nakrętką dobrze się prezentuje na łazienkowej półce :)