ReACT!, Optikrem pod oczy na dzień

ReACT!, Optikrem pod oczy na dzień

Optikrem pod oczy na dzień: rozświetl młodością spojrzenie. Proces optymalizacji nawilżenia:
Technologia Hydrokompleks D™ (ekstrakty z bambusa, lilii i lotosu) reguluje nawilżenie komórkowe na różnych poziomach epidermy przeciwdziałając przesuszaniu się skóry w ciągu dnia.
Proces regeneracji anti-aging:
Optymalnie nawilżone komórki efektywnie wykorzystują energię substancji stymulujących, zauważalnie redukując zewnętrze objawy starzenia.
· Białe Fitoestrogeny™ – pomagają odbudować kolagenowy „szkielet” skóry, w efekcie poprawiając elastyczność i spłycając zmarszczki.
· Hesperidion™ – redukuje cienie i opuchnięcia wokół oczu,
· Cenny olej bawełniany i wosk z młodych oliwek przywracają delikatnej skórze naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawiając jej gładkość.
· Wysokie filtry UVA i UVB (SPF UVB18/UVA1,8) stanowią skuteczną ochronę przed promieniami UV.

Bardzo dobry krem

Jeden z niewielu kremów pod oczy na polskim rynku posiadający filtry UVA i UVB. Rozsmarowuje się go dobrze nie naciągając skóry, nie podrażnia oczu, nawilża i uelastycznia. Nie wiem czy redukuje cienie i opuchnięcia bo nie mam z tym problemu ale drobne zmarszczki wygładza. W sumie dobry, polski krem, śmiało konkurujący z zagranicznymi z górnej półki. Nie daję mu max oceny bo szukam kremu dającego bardziej spektakularne efekty. Jednak ten śmiało mogę polecić babeczkom o trochę "młodszym spojrzeniu". Dla nich może być idealny.

Używam tego produktu od:używałam 1 m-c