ReACT!, Krem - maska na szyję i dekolt

ReACT!, Krem - maska na szyję i dekolt

Proces optymalizacji nawilżenia: Hydrokompleks ATPTM wyjątkowo skutecznie pomaga obniżyć transepidermalną utratę wody (TEWL) oraz pobudzić energię życiową komórek.

Proces regeneracji anti-aging:

· Białe Fitoestrogeny™ – aktywnie pobudzają produkcję młodego kolagenu, odbudowujący kolagenowy „szkielet” skóry. Wewnętrzny proces odnowy pomaga wyraźnie zmniejszyć zmarszczki oraz poprawić elastyczność i jędrność delikatnej skóry szyi i dekoltu.

· Olej ryżowy i Canola – przyspieszają odnowę komórek, opóźniają procesy starzenia oraz wzmacniają jej naturalną barierę ochronną.

Efekt odmładzający:

Zmysłowo piękna i bardziej jędrna skóra, lepiej przygotowana do ochrony przed czynnikami przyspieszającymi starzenie.

Preparat polecany do codziennej intensywnej pielęgnacji skóry szyi i dekoltu, na dzień i/lub na noc. Niewielką ilość preparatu rozprowadzić jak krem i pozostawić do całkowitego wchłonięcia.

Produkt godny polecenia

Jest to najlepszy produkt jakiego używałam do wygładzenia zmarszczek na dekolcie. Używam go na noc, by rano nie mieć widocznych bruzd na skórze. I krem działa!
Moim zdaniem maska ma przyjemny zapach, tylko cena..., mogłaby być niższa.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 3 całe opakowania

NIC NIE ROBI ZE SKÓRĄ !!!!!!!!

Kolejny produkt tej firmy który zakupiłam i znowu rozczarowanie.Wchłania się tak sobie ,zapach jakiś taki?
Stosowałam przez miesiąc ,nie zauważyłam żadnych zadowalających efektów wręcz moja skóra mam takie wrażenie jest bardziej pomarszczona !!!!!!!!
Po kolejnym użytym produkcie tej firmy mam wrażenie
że wymyśla chwytliwe nazwy i obiecuje gruszki na wierzbie i my wierzymy i płacimy !!!!!
Wracam do mojego kremu za 8 zł ,naprawdę robi więcej niż to mazidło !!!!!!!!!

będę szukać dalej

ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Dekolt i szyja odżywiona, ale spodziewałam się czegoś więcej, w końcu mam już 37 lat i moja skóra nie jest już taka sprężysta jak kiedyś, oczekiwałam jakiegoś wygładzenia drobnych zmarszczek, ale nic takiego na razie się nie stało.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Nic specjalnego

Nie wiem co ten krem robi w kategorii " kremów na noc"- powinien być raczej w " kremach do szyi i dekoltu". Ale do rzeczy:) Dostałam go w prezencie, bo sama raczej nie pokusiłabym się o kupno kosmetyku do szyi za tak dużą kwotę. Krem ma bardzo rzadką konsystencję, pachnie jak cała seria Revi Act- owocowo. Bardzo szybko sie wchłania, nie pozostawiając żadnej warstewki. Nie zauważyłam żadnych oszałamiających efektów po jego stosowaniu. Ani nie nawilżył, ani nie wygładził- nic:( Po zużyciu tubki wracam pokornie do kremu AA za 11 zł.