Odbudowa i pielęgnacja, Krem pielęgnujący na dzien do włosów zniszczonych modelowaniem i suszeniem

Krem po wmasowaniu we włosy zapewniam im całodniowy komfort, dobry wygląd i piękny zapach. Jednocześnie odbudowuje je i odżywia. Ma wygodne, oryginalne opakowanie. Najlepiej stosować jednocześnie z innymi produktami tej serii.

całkiem całkiem ;)

Miałam go kiedys razem z szaponem z tej seri calkiem niezle sie spisywał ale w niewielkich ilosciach bo inaczej obciazal. teraz nie wiem gdzie go mozna dostac bo sansil juz prawie jest ciezko dostepny czemu nie wiem, ale jak za taka cene to jest niezle dobrze nawilzal i wlosy byly mile w dotyku po nim ;)

Używam tego produktu od:....

Średni ;)

Kupiłam go bo moje włosy potrzebowały ratunku. Co drugi dzień są suszone, codzienie prostowane, a więc szukałam czegoś naprawdę dobrego, a ponieważ lubie sunsilka postanowiłam kupić ten produkt.
Prawdę mówiąc- jakiś wielkich rewelacji nie widze. Nie stosuje go regularnie tak mniej więcej co weekend, ale za to z mniej więcej rok, więc jakieś większe efekty być powinny.
Kondycja włosów sie troche poprawiła, nie są już tak sianowate, ogólnie poprostu zdrowsze.

Wydaje mi się że obciąża włosy... trzeba uważac ile sie nakłada bo jak za dużo to ohydnie zlepia wlosy które wyglądają jakby ich nie myto z dwa tygodnie. Zapach ma troche dziwny. I na drugi dzień musze koniecznie umyć głowe bo wydaje mi się że są tłuste.
Jest baaardzo wydajny, mam jedno opakowanie z rok a została mi jeszcze połowa!

Jednym słowem- nie powala, ale zły też nie jest.
Używam tego produktu od: strasznie długo :o
Ilość zużytych opakowań: z 3/4 opakowania

nieskuteczny

Niestety, ten produkt, to totalny niewypał - po prostu nie działa :/
Kupiłam go, bo liczyłam,że pomoże moim "zmęczonym suszeniem i modelowaniem" włosom. Nie pomógł. A efekt na głowie po zastosowaniu tego kremu? Posklejane włosy i ich nieświeży wygląd...
Plusem może być dla niektórych zapach i wydajność: ja (nie stosując codziennie ma się rozumieć) męczę się z nim już rok. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze...

Manicure - klasyczny

Tylko na końcówki

Mam włosy farbowane i na końcach lubiące się przesuszać, puszyć, elektryzować i z rozdwajającymi się końcówkami, więc kupiłam ten krem żeby właśnie te końcówki ujarzmić :ehem:
I tu nawet sprawdza się nienajgorzej - mimo gęstej i tłustawej konsystencji nie obciąża i nie skleja włosów(czego się obawiałam) ani też nie powoduje, że są lepkie. Za to duży plus, bo włosy się lepiej rozczesują, ładnie pachną i końcówki rzeczywiście wyglądają lepiej.
Do stosowania na całą długość jednak się ten kosmetyk nie nadaje, bo przy skórze głowy włosy następnego dnia są tłuste i bez mycia się nie obejdzie.
Minusem jest też dla mnie opakowanie - wolałabym tradycyjny dozownik z pompką, bo pod koniec cieżko się wyciska resztki(opakowanie jest miękkie, ale mimo to wyciskanie jest do kitu :rolleyes: ).

Podsumowując - do suchych końcówek ten krem jak najbardziej się nadaje, choc nie jest to KWC ;) Nie kupię raczej go ponownie, bo wolę poszukać czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: pół 1. opakowania

Przeciętność

Początkowo używałam razem z odżywką z tej samej linii, od kiedy się skończyła, używam samego kremu. Tak naprawdę nie widzę jakiś konkretnych efektów. Miałam wrażenie, że tamta odżywka chociaż "spłukiwana" działała lepiej, ale może wynika to tego, że generalnie wolę odżywki właśnie do spłukiwania.
Krem ma ładny zapach, pomaga rozczesać włosy po umyciu, łatwo się go rozprowadza, nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania włosów. Jest niewiarygodnie wprost wydajny: używam go od 4 miesięcy i jestem dopiero w połowie! :eek:
Ostatnio widziałam go na wyprzedaży w Rossmannie i jakoś im nie schodził - ewidentnie w innych też nie obudził zachwytu. :p:

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: połowa

niewiem czy jeszcze kupię

Produkt jest taki sobie uzywam całej serii tzn.: szampon, maseczka, i "to".........ale nie jestem z "tego" za bardzo zadowolona. Włosy wprawdzie się fajnie rozczesują są gładkie, ładnie pachną i fajnie się układają ale na drugi dzień sĄ brzydkie, zaczynaja sie przetłuszczać(nigdy nie miałam z tym problemu) i jakos tak dziwnie wykrecać. Zawiodłam sie nieco bo reszta produktów jest super. No szkoda!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

i tak i nie

produkt gorszy od szamponu. liczyłam, że bedzie lepiej rozplątywał włosy, choć pomaga w rozczesywaniu to nie tak do końca. Dobrze że nie zauwazylam przetluszczenia, ale nie zauwazylam tez mocnego wygladzenia- choc napewno wlosy sa lepsze i w wyladzie i w dotyku i przy ukladaniu. Spróbowac mozna, efekt zależy od włosów.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

moje włoski uratował

ja stosowałam tą odżywkę przez jakiś rok, co dzień, bo co dzień myłam włosy i je modelowałam. Były strasznie zniszczone po zdjęciu warkoczyków, po prostu siano! Włosy zaczęły mi rosnąć bardzo szybko i kondycja się bardzo poprawiła. Świeciły się ślicznie i jest to kosmetyk, którego poszukuję teraz. Wiem, że mi znów pomoże, tym razem po przedłużaniu włosów-gdyż również mam spory problem z wymodelowaniem siana i "nakarmieniem" ich żeby nie były biedne tak suche. Dla mnie bomba, ale to zależy od włosów

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:nie liczyłam. Sporo bo używałam jej każdego dnia

Zwyczajny!

Kremik jest bardzo wydajny, nadaje puszystość włosom,po jego użyciu ładnie sie układają i są odżywione, ale trochę szybciej sie przetłuszczają.Działa jednak tylko z szamponem Sunsilk z tej serii, wiec chyba jest to bardziej zasługa szamponu niż kremu.Taki balsam dla balsamu:):)

Używam tego produktu od: 1 rok temu miałam

***

Mleczko to ładnie wygładza moje suche kręciołki, cała fryzura dzięki temu nie jest nastroszona. Dużym plusem jest to iż nie skleja włosów. Nie zauważyłam jakiś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych tego mleczka a już tym bardziej efektów odżywienia jak obiecuje producent :P Kosmetyk ten jest całkiem wydajny. Zapach ma przeciętny. Za tak niewielką cenę moża wypróbować :)

ilość zużytych opakowań: 1

Niestety nie

Pomysł jest super, opakowanie też całkiem całkiem i śliczny zapach, ale na tym koniec plusów. Niestety nie pomógł moim zniszczonym włosom, a pomimo, że kładłam go mało przetłuszczał je. Trzeba by popracowac nad wykonaniem.