Scholl, Krem intensywnie pielęgnujący do stóp na noc ze skarpetkami

Scholl, Krem intensywnie pielęgnujący do stóp na noc ze skarpetkami

Scholl - ekspert w dziedzinie pielęgnacji stóp stworzył unikalny krem, który:

-Wnika głęboko w skórę, nawilża i przywraca skórze stóp jej naturalną gładkość.

-Zaopatruje skórę w niezbędne witaminy i hydrolipidy.

-Odżywia skórę stóp bardzo intensywnie dzięki temu, że jest używany nocą, gdy komórki skóry pracują najintensywniej dodatkowo z użyciem skarpetek.

-Skarpetki zostały tak zaprojektowane, aby pomóc w absorpcji kremu.

-Produkt testowany dermatologicznie.

Opakowanie zawiera jedną parę skarpetek.

Cena: ok. 32 zł / 50 ml

ok

za 15 zł w promocji moge sie pokusic dla niego o 4 gwiazdki:)faktycznie kremik przy systematycznym stosowaniu przynajmniej 1 dziennie sprawdza sie bardzo dobrze,po kilku tygodniach stosowania stopy sa wyraznie gładsze,bardziej zadbane i dobrze nawilzone.co do sakrpetek to chyba nie najlepszy pomysł,jak juz ktos wspomniał sa ze sztucznego tworzywa ,no ale nie wiem moze sie nie znam(tak sobie pomyslałam czytajac skald owych skarpetek)mi sie wydaje,ze bawełniane byly by lepsze:).ogolnie na plusik jednak cena wydaje mi sie za wysoka jak na taki krem:)choc faktyczni jest dosc wydajny.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

the best

poprostu rewelacja. ladnie pachnie, swietnie nawilza, choc jest bardzo gesty szybko sie wchlania.
inne kremy wysychaja, a ten rzeczywiscie nawilza.
odkad go kupilam dwa lata temu, nie chce patrzec na zaden inny.
nie ma sobie rownego!!! i bardzo wydajny!Używam tego produktu od: 2 lata

ciekawy

Hmmmmm.....pierwsze dni bylam wsciekla na siebie, ze dalam sie , ze kupilam ten krem gdyz wogole nie zauwazylam zadnych zmian.Ale w czwartej dobie bylo juz widac jak pieknie nozki sa nawilzone i gladziutenkie.Skarpetki na mnie sa dobre mam mala stopke.Krem ten pieknie pachnie naprawde jest taki subtelny o tresciwej konsystencji.Polubilam go ale czu kupie ponownie nie wiem wydaje sie byc dosc drogi 36 zl to mysle ze za duzo mozna nogi nawlizyc tanszymi poroduktami.

Używam tego produktu od:1tydz
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Peeling do ciała

nic nowego

Jako krem jest gesty , tresciwy, dobrze natluszcza, nawilza mniej...ale te skarpetki- ha ha wolne zarty- kompletnie nie nadaja sie do uzycia zgadzam sie z poprzedniczka.U mnie wystapil inny problem- sa za male- abym nie sciagnela ich poczas wieczornego zasypiania i wedrowek po lozku z boku na bok.Zreszta manewr ze skarpetkami sprawdzialam juz wielokrotnie- tyle ze do tego uzywam wielkich frotowych skarpet(to przekomicznie wyglada ale coz...;)
W sumie lepiej kupic kremik z lnem za 10 zl- poswiecic pare skarpetek- i cieszyc sie po tygodniu super gladkimi stopkami.

Działa skrycie ;)

Powiem tylko na wstępie, że wygląd stóp jest moją małą estetyczną obsesją i zawsze mam na stanie dużo kosmetyków do ich pielęgnacji. Obsesja ta też sprawia, że moje stopy nigdy nie wymagają jakiejś drastycznej reanimacji, bo utrzymuję je w dobrym stanie, więc specyfiki do zadań specjalnych kupuję i stosuję raczej z ciekawości. Jakiś czas temu dołączył do mojej kolekcji ten krem.

A więc, first things first. Jest to w zamyśle specyfik mocno odżywczy, a producent dołączył do opakowania malusie skarpeteczki, które należy założyć na posmarowane stópki na noc. Niestety, wykonane są one (skarpetki, nie stópki :D) ze sztucznego włókna i nie spełniają się w wyznaczonej roli - po pierwszej nocy je wyrzuciłam. Po pierwszym zastosowaniu byłam też zawiedziona samym kremem. Nie zauważyłam nie tylko odżywienia, ale nawet względnego nawilżenia. Za drugim i trzecim razem to samo. Już chciałam się na niego obrazić, gdy nagle któregoś dnia zauważyłam, że skóra zrobiła się miękka i gładka jak po niektórych innych kremach, tyle że efekt ten utrzymuje się znacznie dłużej niż do pierwszego mycia. Teraz nie muszę tak często stosować innych, lżejszych specyfików - wystarczy co drugi, nawet trzeci dzień. Tak więc kosmetyk ten działa cichaczem, ale dogłębnie. Taki z niego tajniak :) Trzeba do niego trochę wytrwałości. No i wspomagania w postaci jakichś "złuszczaczy", ale to dość oczywiste.

Poza tym krem bardzo miło i nienachalnie pachnie, ma gęstą, naprawdę gęstą konsystencję - trzeba trochę czasu i samozaparcia, żeby go wsmarować. Odradzam eksperymenty w postaci stosowania na dzień - jest za tłusty. Wydajny, wystarczy niewielka ilość, by namaścić całe stopy - na początku nawet nakładałam go za dużo. Podoba mi się wygodne opakowanie z pompką (podobną jak ta przy kremie Skrzypowita). Generalnie jestem bardzo zadowolona, jednak nie mam pewności, jak poradziłby sobie ten krem ze stopami wymagającymi prawdziwego ratunku.