Herbapol Pruszków, Fitoterapia, Maseczka żeńszeniowa

Herbapol Pruszków, Fitoterapia, Maseczka żeńszeniowa

Maseczka przeznaczona jest dla każdej cery, szczególnie mieszanej. Dzięki specjalnie dobranym składnikom, delikatnie ściąga pory powodując wygładzenie i odpowiednie nawilżenie skóry. Systematycznie stosowana wyrażnie poprawia jędrnośc i wygląd skóry. Cera staje się zadbana i nabiera zdrowego kolorytu.

Skład: Aqua, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Carbomer, Panax Ginseng, Triethanoloamine, Methylparben, Propylparben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.

Cena: 10 zł / 75 ml

Swędzi, ale można przeżyć

Jeśli chodzi o tę maseczkę, to nie mogę się jednoznacznie wypowiedzieć, gdyż regularnie nie stosuję jej. Ale to, co zauważyłam, to że nadaje się do aplikacji bezpośrednio przed nałożeniem podkładu, albo dzień wcześniej, gdyż zapobiega skórkom, które po jego aplikacji mają w zwyczaju uwidaczniać się. Co do porów to nie zauważyłam, by zmniejszały się, jak to jest obiecane, ponieważ moje pory są ogromne:( przy b.tłustej skórze. Skórę mam tłustą, a jednak się przesusza miejscami, dlatego podkład nie wygląda estetycznie. Maseczka ratuje mnie właśnie w takich momentach, gdy nie mam czasu na peeling, a ją mogę szybko i sprawnie położyć na twarz i w miedzy czasie robić coś innego. Mankamentem jak dla mnie jest krótkotrwałe swędzenie skóry w niektórych miejscach, przypuszczam, że tam, gdzie osadziły się te grudki, których w maseczce dużo nie ma. Nauczyłam się już powstrzymywać przed podrapaniem się, by nie zmazać warstwy, ale przez chwilę swędzi mocno, tak mocno, że za wszelka cenę chce się człowiek podrapać. Po zmyciu cera jest odświeżona, nie tak gładka jak po peelingu, ale zawsze trochę gładsza. Nie powoduje zaczerwienień. Szybko się wchłania i łatwo zmywa wodą.

Ilość zużytych opakowań: 1 nadal w użyciu, została 1/2

dobry produkt

Lubię maseczki z tej serii.
Żeńszeniowa nie jest jednak moim hitem głównie z powodu konsystencji.

+ nawilża i łagodzi
+ skóra jest po niej bardziej napięta
+ neutralny zapach
+ dobra cena
+ pewność naturalnych składników

- fatalna konsystencja, która spływa i takie jakby roślinne kłaczki w niej pływające, które mnie denerwowałyUżywam tego produktu od: pół roku

Dobry produkt.

Bardzo fajna maseczka. Ma trochę dziwny zapach, ale nie śmierdzi. Jest wydajna. Po nałożeniu widać zmniejszone pory (przynajmniej u mnie). Delikatna, nie powoduje zaczerwień, ani podrażnień. Wydajna. Chłodzi twarz.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Smokey eyes H&M

Podoba mi się

Niedługo skończę całą tubkę, bardzo wydajna, stosowana 2 razy w tygodniu naprawdę poprawia wygląd skóry. Zapach nienachalny, lekka konsystencja, maseczka zawiera jakieś grudki ale to nie przeszkadza, bardzo ładnie nawilża i spełnia też funkcję oczyszczającą. Niewielka ilośc maseczki nałożona na twarz wchłania się prawie całkowicie i po zmyciu nadaje zdrowy i świeży wygląd skóry. Tubka wygodna i praktyczna, łatwo wydosta ostatki maseczki, no i przystepna cena.