Bielenda, No More, Tonik pielęgnacyjny

Bielenda, No More, Tonik pielęgnacyjny

Bezalkoholowy, do młodej cery. Delikatny, bezalkoholowy tonik antybakteryjny polecany do cery młodej. Dzięki zawartości ekstraktu z hammamelisu, triclosanu i alantoiny, łączy działanie antyseptyczne i ściągające z właściwościami łagodzącymi i nawilżającymi.

Preparat usuwa nadmiar serum, działa ściągająco na rozszerzone pory oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych, przywraca skórze naturalny odczyn. Zmniejsza rozwój bakterii, powstawanie wyprysków i zaskórników.

Tonik pozostawia młodą skórę czystą, nawilżoną, świeżą, oraz odprężoną.

Nie polecam!

Muszę powiedzieć, że ten tonik bardzo rozczarowuje. Cena niby nieduża (podobnie jak buteleczka). Zapach nie za fajny, kolor też. Jak sie nim posmarowałam to ciągle miałam wrażenie, że jestem niebieska na twarzy (ale to chyba moja schiza, nie wiem). Produkt może i matuje, ale nie moją mieszaną cerę. A ostatnio coraz bardziej zaczynają mi wyskakiwać różne syfy.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

przydatny kosmetyk

Tonik wprawdzie odświeża,lekko matuje i działa antybakteryjnie,ale nie jest znów jakims super odkryciem.Zapach przypomina mi limonkę,ale niepotrzebnie ten kolor. Przede wszystkim opakowanie za małe (125ml) i starcza na tylko trochę a przeciez chcesz go używać 2 razy dziennie.Mógłby byc jeszcze lepszy i większy!

Używam tego produktu od:4 tyg.

Badziewny:)

Nie dziala na skore w zaden sposob:) Ot, taki sobie turkusowy plyn, ktorym mozna przetrzec twarz albo nie. Przestalam stosowac na buzie, bo jest zbyt delikatny. Czasem tylko stosuje na dekolt bo fajnie odswieza ale nic poza tym.

Kosmetyczka roku 2017

Mieszane uczucia...

Małe, fajne, poręczne opakowanie. Co do zapachu i koloru tonika to mi to przypomina płyn do zmywania naczyń... Sam tonik w sumie nie jest zły. Nie wysusza skóry, oczyszcza, odświeża. Czy działa antybakteryjnie, trudno stwierdzić... Dla mnie jego własciwości antybakteryjne są zdecydowanie za słabe. Taki zwykły tonik, nic specjalnego.

Ilość zużytych opakowań: około połowy opakowania