Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Pojemność 2,5 g

Cień cechuje kremowo-pudrowa konsystencja. Jest łatwy w aplikacji, przy nakładaniu nie osypuje się. Ułatwia uzyskanie zróżnicowanej intensywności barwy. Posiada stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty. Można nakładać na mokro lub sucho przy pomocy aplikatora. Uelastycznia skórę powiek, działa ochronnie. Zawiera masło shea.

Cena: 20zł / 2,5g

małe, ale jakie fajne!

Śmiało mogę przyznać, że opis jest jak najbardziej trafny! Napisali całą prawdę. I tu śmiało mogę was zapewnić, że kupując produkty tej firmy się nie zawiedziecie i możecie ufać opisom produktów.

Pierwsze co widzimy dostając produkt to opakowanie. Poręczny, kolorowy kartonik, na którego odwrocie znajdziemy opis produktu, dokładny skład. Jest to dobre rozwiązanie, zamiast umieszczania tych informacji na samym produkcie. Z kartonika wydobywamy okrągłe pudełeczko z cieniem. Przyznam, że opakowanie zrobione jest bardzo solidnie, za co już dostaje plusa. Łatwo otworzyć, ale nie otwiera się samo, w dodatku wygląda elegancko.

Przejdźmy teraz do samego cienia, który zaskoczył mnie pigmentacją koloru. Mój kolor jest ciemny, bardzo intensywny. Jest matowy jednak posiada malutkie drobinki, które nadają blasku spojrzeniu. Na oku utrzymuję się bardzo długo, nie kruszy się. Serdecznie wam go polecam!

Mój kolor jest za ciemny na codziennie go używanie, jednak przy pomocy tego cienia mogę zrobić sobie całkiem ładną kreskę! Powiem wam, że nie z każdym cieniem da się tak zrobić, a ten nadaje się do tego idealnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo dobry

Posiadam odcień brązowy, nazwany przez Gosha
"0o3 Brown". Kolor ten jest brązem neutralnym, w sensie takim, iż nie je jest to brąz zimny, ani też ciepły, chociaż, szczerze mówiąc, lekko waha się w stronę ciepłych, lubię to. Jest to ciemny brąz. Posiada nieliczne drobinki, które nie są widoczne na powiece. Nie jest to perła, lecz raczej satyna.

Cień nadaje się do malowania Zewnętrznego kącika oka, nałożony cieniutkim pędzelkiem możne być eyelinerem. Wieczorem można zaznaczyć nim załamanie powieki i zblendować dobrym pędzelkiem, efekt jest zadowalający.

Trwałość. Cień nałożony na bazę trzyma się do około 10- ciu godzin.

Jego cena wynosi, o ile pamiętam, około 24,90, ale kupiłam go w promocji (sprzedaż łączona, razem z dobrym lakierem do paznokci), wyszło zdecydowanie taniej.

Cień nie ustępuje droższym, więc na pewno kupię kolejne kolory. Ogólnie lubię Gosha, wszystkie produkty tej firmy odpowiadają mi, no może oprócz tego ich suchego szamponu.

Słów kilka na temat opakowania, otóż jest bardzo ładne, skromne i praktyczne, wykonane z gumowanego plastiku, nie wyślizguje się z rąk, nie pęka przy upadku z półeczki. Podobnej jakości opakowania mają niektóre kosmetyki Smashbox.

Dostępność Gosha jest b. dobra. Można kupić zarówno w Hebe, jak i w mniejszych, kameralnych drogeriach.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 1,7 g

Kiepściutki

Kupiłam ten cień na wyprzedaży i kosztował około 5 złotych. Posiadam odcień granatowy z błyszczącymi drobinkami. Zawsze myślałam, że wszystkie produkty Gosh są dobre, ale po użyciu tego cienia zmieniłam zdanie.... Jest to chyba najgorszy cień, jaki mam. Opakowanie jest bardzo ładne i do samego opakowania nie mam żadnych zastrzeżeń, tak jak do ilości produktu. Ale jeśli chodzi o jakość to jest kiepsko. Jest strasznie twardy, przez co bardzo ciężko jest go nabrać pędzlem, w dodatku się osypuje, a na domiar złego kolor w opakowaniu nic a nic nie przypomina tego, który już nałożymy na powiekę. Trzeba dokładać wiele warstw, żeby zaczął wyglądać tak jak w opakowaniu, a tym samym też jeszcze więcej cienia się osypuje. Po pierwszych kilku użyciach chciałam go po prostu wyrzucić, ale podoba mi się efekt, jaki ten cień pozostawia na mojej powiece po nałożeniu tych wszystkich warstw oraz oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że ten granatowy kolor wygląda cudownie przy moich brązowych oczach, tylko dlatego go nie wyrzucę, ale ogólnie to zachwytu nie ma.

fakty i mity depilacja

slabizna

Kupilam za 10 zl na przecenie i sie zawiodlam! Nie spodziewalaym sie tak niskiej jakosc po Goshu. Cien nie nadaje sie absolutnie do niczego. W ogole nie "koloruje", twardy jak skurczybyk i nie idzie go niczym rozruszac. Zaraz po zakupie wyladowal w szufladzie. Chetnie komus oddam, bo szkoda wyrzcac. Za darmo nie byl.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno - zmarnowane

Słaby

Mam wrażenie, że mówimy o innych cieniach ;p

Mam kolor 13beige.
Trzeba przyznać, że cienie są mocno napigmentowane, ale mają też dużo brokatu, który nie potrafi zostać na swoim miejscu ;p nawet przy aplikacji na mokro, brokat mam wszędzie, potem też się osypuje.

ogólnie mam dużo cieni tańszych o połowę a lepszych o 100%.

Ilość zużytych opakowań: troszeczkę jednego

17 - fajny efekt

Mam od dłuższego czasu kolor nr 17. Jest to opalizujący, niejednoznaczy kolor - niby fiolet, ale w zależności jak padnie na niego światło mieni się on też na granat i srebrną szarość. Bardzo podoba mi się ten efekt kolorystyczny więc często używam go do wykończenia makijażu, jako wielobarwną smugę dla delikatnego, dziennego smoky (kolor jakby lekko "przybrudzał powiekę", świetny też jest do cieniowania granic między ciemniejszymi kolorami a jaśniejszymi).
Cień jest suchy przez co pyli przy nakładniu pędzelem dość mocno. Stosowany na sucho kolor jest mało wyraźny, taki właśnie dymny, mi sie ten efekt podoba. Cień daje też super efekt gdy położy się go na mokro lub z durline Inglota - wtedy jest nie do zdarcia.
Osobiście, chyba głównie ze wzgledu na ten niejednoznaczny kolor, cień mi się bardzo podoba i lubię go używać, czego nie mogłam powiedzieć o Goshowych 4-ach (tych wręcz niecierpiałam, głównie za suchą konsystencję i mało wyraziste kolory, może też po części nie moje kolory).
Nie wiem czy kupię ponownie, bo pewno trochę mi jeszcze posłuży a poza tym tyle innych cudów jest jeszcze do wypróbowania :D

Odejmuję pół gwizdki za to, że kolor w opakowaniu mija się z kolorem położonym na powiekę (cień w opakowaniu jest o wiele ciemniejszy, dopiero zastosowany na mokro daje podobną intensywność) i pół gwizadki za to pylenie, które jest troszku irytujące.

super

Posiadam wiele cieni z Gosh\'a. Jak i poczwórnych,potrójnych, a także te podwójne i pojedyncze. Cienie są bardzo mocno napigmentowane, co oznacza, że wystarczy użyć naprawdę niewielką ilość żeby zobaczyć efekt. Jak na tą półkę cenową są rewelacyjne. Nie powiem znam też tańsze i dobre. Jednak tym cieniom pozostaję wierna zawsze, zwłaszcza jeśli mam dłuższe wyjścia. Plusy:
- nie osypują się
- są mocno napigmentowane
- bardzo długo utrzymują się na powiece
- nie osiadają w załamaniach
- nie zmieniają koloru po upływie czasu

Używam tego produktu od: 2-3lat
Ilość zużytych opakowań: 5 różnych rodzajów

o.k.

Cienie są w poorządku - typowa klasa średnia ;) Ładne kolory, cena przystępna, nie osypują się. Mogły by być bardziej trwałe.
Trzeba używać bazę, aby kolor był dłużej widoczny.

ok

Cień dobry, ale są i lepsze :) Dobrze sprawdza się nałożony na mokro, barwa jest intensywniejsza. Cienie dość długo utrzymują się na powiece nawet bez nałożenia wcześniej bazy. Kupiłam bo lubię firmę Gosh :P Nie wiem czy cień zakupię ponownie, raczej poszukam czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego a końca nie widać

Długodystansowiec

Miałam swego czasu wykonywany przy jego użyciu makijaż, okazał się wówczas bardzo trwały, wywiązując się z zadania. Na własne potrzeby zakupiłam kosmetyk ponad dwa lata temu i ... mam go do dziś, jest niesłychanie wydajny i trwały. Zbita, gęsta konsystencja czyni z niego produkt " nie do zdarcia".
Ładnie się aplikuje, nie podrażnia spojówek, nie wywołuje uczuleń. Bogata gama kolorystyczna pozwala na bezproblemowy dobór lubionego odcienia, a wysoka wydajność pozwala cieszyć się produktem przez długi czas. Całkiem przyzwoity :)

Ilość zużytych opakowań: wciąż to samo

Producent zachwala, że cień się nie osypuje. Osypuje się przy nakładaniu tak, że oprócz oka mozna sobie pomalowac przy okazji pół twarzy. Na powiece wygląda ładnie, ładnie się mieni. Super trwały też nie jest i lubi się wałkować. Jak dla mnie jakość kiepska a cena mocno wygórowana