Lumene, Eye Graphics, Eye Liner Pencil

Lumene, Eye Graphics, Eye Liner Pencil

Pojemność 1,1 g

Kredka odporna na wilgoć. Nie rozmazuje się. Odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Dostępna w 12 kolorach.

Cena: 25zł / 1,1g

Świetna.

Mam niebieską (11), ale na pewno kupię też w innych kolorach. Kredka jest super, bardzo łatwo się ją nakłada (nie trzeba trzeć oka w jednym miejscu 10 razy), intensywny kolor i długo się utrzymuje. Naprawdę bomba. :)

bosska - jedna z najlepszych

używam nr 8 currant - intensywny , żywy zimny fiolet. Kontórówka jest miękka, bardzo łatwo narysować nią linię bez rozciągania skóry. Ma w sobie dużo pigmentu , lekka kreska daje bardzo wyraźną linię i bardzo intensywny kolor. OPrawka z drewna bardzo łatwa do zatemperowania. Twardość kredki w sam raz, ani za twarda ani za miękka, nawet w upale sie nie rozpływa. I najwazniejsze - kreska narysowana rano utrzymuje się na powiekach calutki dzień bez poprawek. Super produkt jak dla mnie i super kolor- zimny fiolet ,żadko spotykany u innych producentów. Bardzo wydajna - jedna starcza mi na 6 miesięcy używania.
Mankamentem jest obecna trudna dostępność - we Wrocławiu juz nie spotykam w drogeriach kosmetyków Lumene i kupuję jedynie przez internet.

Używam tego produktu od:ze 3 lata
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 6

do szybkiego makijażu

Naprawdę porządna kredka.

Mam kolor granatowy (Cornflower), dający nieco chabrowy poblask, bardzo ładny zresztą, tylko troszkę za jasny. Kredka nie jest bardzo miękka, dzięki czemu można łatwo, szybko i sprawnie obrysować nią oko. Daje bardzo intensywną kreskę, którą łatwo można cieniować. Łatwo manipulować nią pomiędzy rzęsami, nie zbija się w grudki. Dobra do temperowania.

Nieco odbija się na górnej powiece, dla tego nie daję 5 gwiazdek. Ale nie blaknie, a jeśli już to minimalnie.

Nie bardzo chce się łączyć z cieniami.

Kupiłam ją w promocji za ok. 9 zł, kończył się jej termin ważności. Teraz już jest po, ale używam nadal - żadnych podrażnień nie zauważyłam.

Nie wykluczam, że dokupię inny odcień.

Używam tego produktu od: wrzesień 06

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

rozmazuje się

Jestem stałą użytkowniczką kredek do oczu. Uzywam ich codziennie i wiele juz przetestowałam. Kredke tą kupiłam mając jeszcze w pamieci jej twardszą, starszą wersję, z której byłam ogromnie zadowolona, bo jako jedyna nie rozmazywała się. Nowa wersja produktu nieco mnie rozczarowała, bo jest miękka (choc przyznaję - ułatwia to malowanie i pozwala na robienie cieńszych kresek) i przez to rozmazuje się. Jest to zresztą mój stały problem z kosmetykami tego tyou. Nawet jeśli dla trwałości przypruszę ja cieniem do powiek i tak się rozmazuje. Sądzę zresztą, że przy miękkich kredkach jest to nieuniknione. Średnio wydajna. Ogólnie bez szczególnych zachwytów.

Używam tego produktu od:2 mies

doskonała!!!

W końcu znalazłam mój wymarzony kolor: oliwka. Kredka jest bardzo miękka, dobrze sie rozciera a do tego trzyma sie cały dzień nawet w największym upale (ostatnio sprawdziłam na weselu). Normalna cena trochę za wysoka - ja kupiłam za 13,99 w promocji. Za tę cenę i kolor :D KWC!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Świetna !!!

Ta kredka jest bardzo, bardzo dobra. Nigdy nie lubiłam używać konturówek do oczu, ale odkąd ją mam stan ten diamertralnie się zmienił. Bardzo łatwo się nią obrysowuje kontur oka a przy tym nie rozmazuje się i makijaż oka trwa w stanie właściwie niezmienionym do końca dnia (nawet po drzemce). Można ją łatwo rozetrzeć na powiece, co czynię, by makijaż był bardziej naturalny. Nie podrażnia oczu. Wieczorem łatwo ją zmyć bez mocnego tarcia oka. Jak dla mnie to kosmetyk bez wad. Uwielbiam także za kolor grey/brown. Ze mną już na zawsze.

warto

Świetna kredka. Raczej miękka. Łatwo nią narysować cienką kreskę. Łatwo ją rozmazać. Nie drapie skóry powiek. Wystarczy raz przejechać i daje intensywny kolor. Nie rozmazuje się samoczynnie.