Fusswohl, Eisgel (Żel chłodzący do pielęgnacji zmęczonych i przegrzanych stóp)

Fusswohl, Eisgel (Żel chłodzący do pielęgnacji zmęczonych i przegrzanych stóp)

Sprawdź ceny produktu

Chłodzący żel do stóp wypływa odświeżająco na zmęczone i przegrzane stopy dzięki właściwościom mentolu, kamfory i olejku miętowego. Alantoina i pantenol koja podrażnioną skórę i sprawiają, że staje się ona delikatna i aksamitnie gładka.

Tylko odświeża, nic więcej

Bardzo lubię żele chłodzące - są dla mnie ogromną ulgą po całym dniu na szpilkach w pracy. Każdego roku, latem, zużywam min. 1 tubkę, dlatego najczęściej sięgam po najtańszą wersję BeBeauty z Biedronki. Tym razem nabrałam ochoty na coś innego i kupiłam Rossmannowy Fusswohl, który lubię za inne produkty z tej serii.
Jeśli macie bardzo zadbane stopy, a od żelu oczekujecie tylko i wyłącznie szybkiej bomby odświeżenia, to jest to produkt dla Was. Nie polecam go silnie zmęczonym, zniszczonym stopom, bo tylko pogorszy ich stan.

Ochładza stópki

Żel kupiłam ze względu na to iz mąż narzekał na piekące stopy i ten żel zwalcza ten problem, ochładza stopy zapach mentolowy który szczypie w oczy trzeba troszkę uważać, tubka jest wygodna w użyciu. Żel szybko się wchłania, jest wydajny napewno kupię ponownie

Czasami go lubię - czasami nienawidzę

Trudno mi jednoznacznie ocenić ten produkt.
Miałam kilka jego tubek ale jednak do końca nigdy mi coś w nim nie pasuje.
Na duży plus zasługuje fakt że jest to produkt dość tani, ma przyjemny chociaż dość intensywny mentolowy zapach, który jest bardzo orzeźwiający ale czasami potrafi podrażnić oczy więc najlepiej po jego użyciu od razu umyć dłonie.
Po nałożeniu lekko się klei ale to uczucie na szczęście szybko znika.
Ma też bardzo fajne chociaż nie tak mocno wyraziste działanie chłodzące na stopy. Może nie tyle je ochładza, co mocno odświeża i przywraca im komfort.
Ma również fajną formułę niebieskiego żelu, która co prawda mi się podoba
ale ... - i właśnie co do tego żelu mam bardzo mieszane odczucia i najwięcej uwag.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje - bo zawsze nakładam na stopy niewielką, podobną jego ilość - raz błyskawicznie się wchłania pozostawiając gładką skórę a innym razem bardzo się ściera tworząc takie kuleczki, które nie chcą się rozprowadzić i im bardziej staram się ten produkt wmasować w moje stopy tym jest ich więcej. Kompletnie nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje - bo żelu zawsze używam tak samo na dokładnie umyte i osuszone stopy.
Jednak w tej cenie lepszego ekspresowego odświeżacza do stóp nie znalazłam.
Mam w tej kategorii swojego zdecydowanego faworyta ale jest on nieco droższy od tego.

Przydawał się latem ale szału nie ma

Żel kupiłam latem, kiedy jeszcze były mordercze upały. Wtedy wszystko co chłodzące było na wagę złota.

Żel zapakowany jest w typową tubkę z klapką. Nic nowego, nic odkrywczego.

W środku znajduje się niebiesko-zielony żel o mocno miętowym zapachu. Po aplikacji faktycznie "chłodzi" albo raczej mrozi potrójną siłą mentolu, kamfory i olejku eukaliptusowego. Chociaż jak dla mnie ten efekt "chłodzenia" czasem był denerwujący, jakiś taki nieprzyjemny i zbyt mocny. Jakby kamfora i eukaliptus wyżerały mi skórę na stopach. Fakt - odświeża zmęczone stopy ale nie jest to jakiś efekt "wow".
Trochę się klei, nawilżenie jest znikome. Dodatkowo po aplikacji i szybkim umyciu rąk i tak go na nich czuć a to nie jest przyjemne.

Ogólnie - ujdzie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Kocham Go!

Ja uczucie chłodzenia i odprężenia czuję przez godzinę :)

Plusy:
-Cena
-Dostępność
-Wydajność
-Chłodzi
-Odpręża
-Zmiękcza naskórek i zrogowacenia

Minusy:
-Przez dłuższą chwilę czuć w powietrzu zapach spirytusu i pasty do zębów :D

Używam tego produktu od: 2 tygodni ( ale używałam go też w przeszłości)
Ilość zużytych opakowań: drugie napoczęte :)

chwilowe chłodzenie

Zawsze kupowałam żel z Yves Rocher i byłam zadowolona ale że akurat się kończył a ten był w promocji to postanowiłam go kupić. Myślałam że udało mi się kupić znacznie tańszy a naprawdę dobry zamiennik ale nie...
\\nŻel fakt chłodzi ale na krótką chwilę. Bardzo długo się wchłania i pozostawia uczucie lepkości.
\\nZakup mało trafiony. Podoba mi się tylko opakowanie.
\\nCiekawość zaspokojona, raczej więcej go nie kupię.

Masakra..

Zmieniło się opakowanie, więc zmienił się może i skład? Jestem kompletnie rozczarowana, bo:
-lepi się i klei
-jest gęsty i ciężko go dobrze nałożyć na dłoń po wyciśnięciu z tubki
-nie chłodzi
-nie ochrania przed potem i nieprzyjemnym zapachem

+delikatnie nawilża
+szybko się wchłania

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

uczucie zmrożenia

Czasem, szczególnie latem, moje stopy są tak rozgrzane i pieką, że nie mogę zasnąć. Postanowiłam więc zainwestować w ten żel chłodzący.

+ naprawdę chłodzi, pozostawia uczucie mrożenia (jeśli nogi bardzo pieką warto wcześniej wsadzić je do zimnej wody, wtedy efekt jest spotęgowany)
+ czuć mentol i kamforę, zioła - ja lubię takie zapachy
+ dobrze się rozprowadzana, trochę leje, ale łatwo wsmarowuje i bardzo szybko wchłania
+ w pewnym stopniu wygładza stopy
+ działa dość długo - jak posmaruje nim stopy przed snem, to rano jeszcze trochę czuje ten efekt chłodzenia
+ opakowanie jest ok, tubkę można przeciąć jak się kończy, ale w sumie nie trzeba, bo wszystko ładnie ścieka
+ tani i dostępny w Rossmanie

Jak dla mnie świetny, jak go kupowałam to byłam nastawiona, że może być bubel, ale bardzo miłe zaskoczenie.
Nie daję max liczby gwiazdek, może kiedyś znajdę coś jeszcze lepszego.

Używam tego produktu od: niecałych trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Ziaja lepszejsza

Jest to bardzo przyjemny żel chłodzący do nóg i stóp. Zawiera szereg ekstraktów ale przede wszystkim ma w składzie kasztanowca. Super chłodzi, choć nie na długo; zwalcza obrzęki i pozwala nogom i stopom odpoczywać. Żel jest przezroczysty z niebieskim zabarwieniem, nie lepi sie po posmarowaniu, nie drażni oczu kamforą i mentholem. Nie przesusza skóry. Mam tylko wrażenie, że wybiela skórę na łydkach, zdziera samoopalacz. Nie lubię też chłodu między palcami dłoni po smarowaniu się tym żelem. to uczucie zostaje mimo dokładnego umycia rąk. Szkoda, że na stopach tak nie mrozi.
Pojemność i cena zadowalają. Dostepność - zawsze w Rossmannie. Kosmetyk jest nie testowany na zwierzętach.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

bez rewelacji

na minus:
Chłodzi owszem,ale tylko na chwile jeśli oczekujemy czegoś na dłużej to nie uzyskamy tego przy pomocy tego żelu .
Jeśli chodzi o nawilżanie - niespecjalnie
na plus:
wygodne opakowanie
niska cena

żel Fusswohl + klimatyzacja = szron ;)

Ale działa także samodzielnie. Bywa, że latem stopy mam tak gorące, że jajka można by usadzić :P Ten żel to odpowiedź o jaką mi chodziło.
Coś cudownego po podróży, w upały, na opuchnięte stopy. Zgadza się - nie nawilża, ale nie takie jego przeznaczenie. Przynosi za to ulgę, zapach siarczysty, aż wierci w nosie.

Konsystencja jak na żel przystało, chłodzący kolor, bardzo szybko się wchłania. Działa szybko, wyraźnie chłodzi, a jak dołączy się do tego klimę, to robi się wręcz masakra :D Pozytywna rzecz jasna.

Używam tego produktu od: lipiec 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno całe w 3 tygodnie

Bardzo dobry!

Żel bardzo fajnie chłodzi stopy:)Ma świeży mocny zapach:)Daje stopom efekt odprężenia:)
Na dodatek jest tani:)
Z pewnością znowu go kupię:)
Naprawdę polecam:)

Używam tego produktu od: 5miesięcy