Versace, Green Jeans

Versace, Green Jeans

Zapach wylansowany w 1996 przez dom mody Versace. Należy do serii 'Jeansów' kierowanych głównie do młodzieży, Green Jeans jest zapachem przeznaczonym dla młodych, spontanicznych mężczyzn, o duchu podróżnika, ceniących sobie wolność i sportowy styl, jednak zawsze będących eleganckimi. Zawiera aromaty sosny, grapefruita, mięty, cytrusów i cedru. Jest to zapach zdecydowanie świeży, jednak ze zmysłową bazą, świetny na cieplejsze dni; jeden z nielicznych zapachów, który nie tylko świetnie się rozwija ale również 'musuje', przypomina woń lasu, gin z tonikiem i limonką. Design flakonu i opakowania lekko kiczowaty, flakon przypomina butelkę po oranżadzie, a opakowanie puszkę po landrynkach, design ten mimo swojej krzykliwości zwraca na siebie uwagę.

Rekomendacja
na dzień, jesień / zima
50 - 100ml
Nuty
drzewne

Musujący...

Zgłosiłem go więc teraz oceniam :-). Nie jestem zwolennikiem świeżych zapachów(wolę orientalne, ciężkawe)< jednak Green Jeans jest jednym z moich ulubieńców, zapach bardzo oryginalny, przepięknie się rozwija, ma taką apetyczną musującą nutę, zapach lasu, ziół, idealny na lato.