SPA Morska Kuracja, Luksusowy krem nawilżający

SPA Morska Kuracja, Luksusowy krem nawilżający

Krem długotrwale nawilżający oparty na innowacyjnej formule, która utrzymuje optymalny poziom nawilżenia nawet głębszych warstw skóry. Ujędrnia skórę, zwiększa jej odporność na procesy starzenia, sprawia, że staje ona idealnie gładka i elastyczna. Pozostawia uczucie świeżości i orzeźwienia. Polecany po 25 roku życia.

zagrożenie dla skóry!

Mam bardzo wrażliwą skórę, z mało którego kremu jestem naprawdę zadowolona. Ale prawdziwe katastrofy były 2:piewsza to krem nawilżający (dokladnej nazwy nie pamietam, to bylo pare lat temu) z serii Precision od Chanel, a druga to krem Bielendy SPA Morska Kuracja. Że zapach okropny to nawet nie takie ważne- ważniejsze jest to, że natychmiast po użyciu skóra zaczęła mnie swędzieć i szczypać, a po chwili zaczęły wykwitać czerwone, wypukłe plamy :-// Po ok 10 min czekania ( łudziłam się, że za chwilę to przejdzie) zmyłam twarz wodą i delikatnym płynem i już do wieczorka niczego nie kładłam, a buzia powoli dochodziła do siebie. Tylko własnej głupocie zawdzięczam fakt, że następnego ranka postanowiłam dać kremowi drugą szansę...scenariusz taki sam jak za pierwszym razem, tyle, że nie czekałam tak długo ze zmyciem tego z siebie.
Czyżby kolejny raz potwierdzały się moje przypuszczenia, że kremy w tej cenie po prostu nie mogą być dobre??

Używam tego produktu od:użyłam dwa razy, o dwa za dużo
Ilość zużytych opakowań:przeze mnie 0, przez koleżankę 1

przeciętny

Na pewno nie jest to kosmetyk luksusowy! O ile mogłabym tak nazwać sól do kąpieli z tej serii, to kremik jest bardzo przeciętny!
Opakowanie...przaśne. Dobrze, Bielenda nie idzie w szkło, tylko plastyk, więc się nie będę czepiac. Zapach delikatny, tak ulotny, że mogę tylko przypuszczać, że przyjemny. Konsystencja gęsta - odpowiednia raczej dla kremu półtłustego. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Nawilża przeciętnie i na krótko, więc jako krem nawilżający słabo sie spisuje.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Pachnie jak metal

Uzywałam go po kwasach kładzionych na twarz i niestety nie sprawdził sie za dobrze.
* jakiś taki tłustawy, za bardzo jak na krem nawilżający
* niezbyt fajny "metaliczny" zapach.
* nawilża chwilowo, natłuszcza na dłużej

depilacja brwi

a na mnienie działa...

Albo mam wyjątkowo przesuszoną skórę, albo ten krem po prostu na mnie nie działa... Oprócz przyjemnego zapachu nie zauważyłam niczego szczególnego. Na pewno nie nanade się na zimne pory roku - rano, już po wyjściu z domu pieką mnie policzki... a po użyciu zwykłej nivejki nie :-(

super:)

Już dośc dawno go zgłosiłam, i jakoś tak sie złożyło że dotąd nie oceniłam. A ten krem jest bbb dobry, i musze przyznać że w przeciwieństwie do serii śmietankowej Bielendy ta jest udana. Krem bardzo dobrze nawilża, i nawilżenie to jest odczuwalne cały dzień (lub do rana, o ile uzyjemy go na noc). Delikatnie rozświetla cerę i poprawia koloryt. Jest świetny i jedyne co mnie troszke rozczarowuje to opakowanie, bo wszystkie kremy Bielendy wyglądaja tak samo, co staje sie juz troche nudne... no ale opakowanie nie jest takie wazne, liczy sie działanie które jest bardzo ok - nie widze wad tego kremu:)

Niby dobry, ale...

Znużona poszukiwaniem dobrego kremu na noc i po wypróbowaniu wielu próbek, zakupiłam ten kremik pod wpływem opinii na wizażu. Krem ma bogatą konsystencje koloru kości słoniowej, bardzo delikatny zapach. Na początku byłam zachwycona, ale po miesiącu stosowania jestem troche zawiedziona - jak na zimową porę roku za słabo nawilża, no i co najgorsze nie zapobiega podrażnieniom, ani wypryskom. Jest po prostu za mało odżywczy - bardzo tgo barkuje, jeśli ma być kremem an noc...

daje uczucie komfortu

Krem jest przyjemny w stosowaniu, błyskawicznie daje ulgę spierzchniętej skórze; nawilżenie odczuwa się wręcz fizycznie. Ma przyjemną konsystencję i dobrze się wchłania - na moich przesuszonych policzkach czasem aż za dobrze, niestety i na zimę planuję coś "mocniejszego". Zapach ma bardzo przyjemny, świeży i morski. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż - nie kłóci się z podkładem. Stwierdzam, że przewyższa o klasę inne kosmetyki nawilżające w tej samej cenie.