Bielenda, Beauty Milky, Jogurtowy eliksir - krem głęboko odżywczy

Bielenda, Beauty Milky, Jogurtowy eliksir - krem głęboko odżywczy

Intensywny eliksir odżywczy wzbogacony mleczkiem bawełnianym silnie i skutecznie regeneruje skórę, wspomagając mechanizmy odbudowy naskórka i dogłębnie go odżywia. Sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna. Zapach białej czekolady poprawia nastrój. Zawiera proteiny mleka koziego (odżywia, nawilża, opoźnia starzenie), mleczko bawełniane, olej ze słodkich migdałów. Do cery suchej i normalnej.

Sekret alchemika

Krem jest super. Zniewalający zapach, ładny delikatny kolor i miła konsystencja. Świetnie nawilża i nie zapycha. Cena nie wygórowana. Minus jest taki, że bardzo go mało w tym słoiczku i nie jest wydajny.

Jestem na TAK

Krem spełnia swoje zadanie- nawilża , natłuszcza dobrze pielęgnuje
Opakowanie proste, ladnie się prezentuje
Zapach za słodki jak dla mnie ale jest to opinia subiektywna::)

Ja kupiłam w promocji z żelem do ciała i na jego tle bardzo się wyróżnia.
Polecam gdy ktoś szuka taniego ochronnego kremu na zimę a nie ma większych wymagań;)

Używam tego produktu od:2 m-cy

osobiscie nie polecam

poczatkowo kremik wydawal mi sie calkiem fajny- mila konsystencja, ladne opakowanie, sliczny zapach bialej czekolady. Zdanie zmienilam pa kilku tygodniach uzywania tego specyfiku. Gdy krem postal troche na poleczce, jego sliczny zapach zamienil sie w (tak jak ktos trafnie okreslil) chemiczny smrodek. Ponadto na mojej skorze pojawilo sie kilka niemilych niespodzianek- czytaj pryszczy. Byc moze niesprawiedliwie obwiniam ten krem, bo winowajcow moze byc wielu, ale stan mojej skory jest fatalny.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Kosmetyczka roku 2017

OK

Kosmetyk kupiłam przez przypadek myląc opakowania, jednak ja nie pożałowałam wyboru. Krem nadaje elastycznośc mojej twarzy oraz powoduje, że wygląda lepiej. Nie daje 5 gwiazdek, ponieważ czegoś mi w nim brakuje. Zapach jest intensywny i utrzymuje się przez bardzo długo.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Nie sprawdził się

Nigdy nie spojrzałabym na ten krem, gdyby nie żel, do którego był dołączony. Na początku oczarował mnie jego zapach - ciepły, zimowy, skojarzył mi się z białą czekoladą. Jego walory nawilżające są przeciętne, w tej kwestii nie zachwycił mnie zbytnio - nie radzi sobie z suchymi skórkami. Nie podoba mi się to, że zostawia nieprzyjemny, świecący film na twarzy. Bardzo przyjemna, kremowa konsystencja, biszkoptowy kolor, solidne, estetyczne opakowanie. Najgorsze jest to, że zapach, który miał być chyba największym walorem kosmetyku, okazał się jego najgorszą wadą. Piękna, ciepła nuta zmienia się w chemiczny, sztuczny smrodek, którego wręcz nie mogę znieść. Na początku uczulił mnie przez to, że jest naładowany substancjami zapachowymi, dlatego potem używałam go ostrożnie. Na razie próbuję go wykończyć jako krem do rąk, ale na tym polu zupełnie się nie sprawdza - zbyt słabo nawilża. Dałabym mu trzy gwiazdki za tą przeciętność, ale ze względu na zapach nie mogę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Ach ten zapach!

Kremik ma świetny zapach! :)
Dobrze się rozprowadza, niestety u mnie dość wolno sie wchłania, pozostawia niewielką tłusta warstwę, dlatego uzywam go na noc.
Cera po nim jest gładsza :ehem:
Jest wydajny.

bardzo fajny

Zalety:
- szybko sie wchłania
- swietnie pachnie
- wygładza, nawilża
- po paru godzinach skóra nie swieci jak po innych lekkich kremach
- wydajny
- fajna konsystencja
- ładne opakowanie

wady:
- kolezanki zaczynają pożyczać:P

Ilość zużytych opakowań: 2 w 2 miesiace

Byle jaki

+ szybko się wchłania

- dla mnie zapach nie do zniesienia
- źle się rozprowadza
- zapycha
- nie odżywia
- w zasadzie nawet nie nawilża
- mało wydajny

taki sobie

Kupiłam kiedyś w zestawie z żelem pod prysznic, bo podobał mi się zapach kosmetyków z tej serii. Żel zużyłam błyskawicznie, a z kremem sobie nie mogę dać rady od kilku miesięcy.
Początkowo stosowałam jako popołudniowy kremik - taki, który nakładam w domu, gdy już nie mam żadnych planów wyjściowych i mogę zmyć makijaż. Niestety, w tej roli wybitnie się nie sprawdził - dla mojej mieszanej cery jest za tłusty na popołudnie i sprawia, że się świecę.
Postanowiłam zużyć go jako krem na noc - w sumie w nocy nie przeszkadza mi świecenie. Mojej skórze potrzeba już sporej porcji odżywienia w nocy więc liczyłam na jakieś efekty. Niestety, mam wrażenie, że co najwyżej nawilża. W miedzyczasie stosowałam próbki (duże) innych kremów i byłam bardziej zadowolona. Poza tym mam poparte (pryszczami!!!)podejrzenia, że ten krem mnie zapycha. Od wielu miesięcy nic mi nie wyskakiwało, a tu teraz niespodzianka za niespodzianką w okolocy podbródka.
Skończę słoiczek, bo już kremu w nim nie zostało zbyt wiele i jednak pozostanę wierna sprawdzonym markom i kosmetykom.

Używam tego produktu od:ponad 2 mies
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Cynamon i pomarańcze

Pięknie pachnący kremik! Ja go stosuję na dzień i noc. Podoba mi się nie tylko sam smakowity zapach (który nie przypomina - może dobrze - białej czekolady tylko cynamon i świąteczne pomarańcze z gozdzikami), ale też konsystencja i działanie. Jest dosyć treściwy, dla mnie w sam raz, fajnie więc odżywia i zmiękcza skórę, która jeszcze długo ślicznie pachnie. Bardzo dobry pod makijaż, nie zauważyłam żadnego świecenia. Za to bardzo dobrze go "trzyma". Kupiłam go w ciemno i jestem mile zaskoczona.

(: bardzo lubię :)

Bardzo przyjemny zapach i konsystencja - aż chce się go nakładać. Krem z rodzaju tłuścioszków, idealny na zimową zawieruchę. Kładę sporo na suche policzki - cudownie nawilża i wygładza. Polecam oprócz na zimę, również na noc jako krem odżywczy.

Minusy - zapycha i troszkę natłuszcza, ale nie jest to krem matujący i jest dla cer suchych ewentualnie normalnych, więc nie można mu mieć tego za złe;)

Jako krem zimowy - mój ideał:)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

NA ZIMĘ I POD MAKIJAŻ

* Sprawdza sie jako krem ochronny na zimę

*cienka warstwa kremu pod podkładem pozwala utrzymać makijaż bardzo długo

*kondycja skóry poprawia się

Pod koniec dnia skóra mieszana lub tłusta zaczyna sie błyszczeć. Zapach dość intensywny

Używam tego produktu od:kliku miesięcy