Beauty Milky, Pudding mleczny - maseczka odżywczo-nawilżająca

Beauty Milky, Pudding mleczny - maseczka odżywczo-nawilżająca

Intensywnie nawilżająca maseczka o bogatej recepturze daje efekt natychmiastowego nawilżenia i zmiękczenia naskórka. Poprawia koloryt i kondycję skóry przesuszonej i podrażnionej. Zapach białej czekolady poprawia nastrój. Do skóry normalnej i suchej. zawiera proteiny z mleka koziego, mleczko bawełniane, koktajl olejków roślinnych, alantoinę i panthenol.

Cena: ok. 3 zł / 10 ml

No nie wiem...

Jeśli chodzi o maseczki, to używam głównie tych w saszetkach z Daxa. Jednak maseczkę Bielendy dostałam za friko i postanowiłam wypróbować. Niestety, Bielenda po raz kolejny nie do końca mnie zadowoliła, bo maseczka nie ma żadnego długotrwałego działania. Po zmyciu skóra jest sucha, nie ma odżywienia. Przy maseczkach z Daxa natomiast coś takiego nie miało miejsca. Produkt Bielendy jest zatem nie do końca skuteczny. Jedyne jego zalety to ładna saszetka, śliczny zapach i wspaniała konsystencja. Podstawowego zadania jednak nie spełnia.

Saszetka może wystarczyć nawet na 5 aplikacji.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobra

Mam cerę mieszaną, więc nie jest przeznaczona dla mnie, jednak jej używam i jestem bardzo zadowolona :).

Stosuję ją kiedy skóra na mojej twarzy jest wyraźnie przesuszona ( opalanie + żele/pianki oczyszczające).

* pięknie pachnie
* wspaniale odprężą :)
* idealna konsystencja (bardzo dobrze się rozprowadza)
* skóa zostaje delikatna, przyjemna w dotyku
* bardzo dobrze nawilża skórę

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Świetna!

Maseczkę poleciła mi znajoma kosmetyczka - miałam odwodniona twarz. I to był strzał w dziesiątkę:) Maseczka świetnie nawilża i zmiękcza skórę, a przy tym nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Nie zapycha, efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu. Szkoda, że jest tak trudno dostępna.
PS. dziwią mnie komentarze dot. jej konsystencji, ja nie miałam z tym problemu.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

nie,nie,nie!!!

no nie wiem,,moze mam pecha...szukalam maseczki ktora moge nie zmywac..fakt,ze na 2 dzien skora jest w miare nawilzona,lekko natluszczona(nie polecam nakladac make up po tej maseczce)-niby ok ,ALE:
-zapach--lubie slodki zapach,ale to to jest przesada..niedobrze mi sie robi od niej
- jak maseczka wyschnie moge ja "sturlac"z twarzy,,bleeeeee..
jakbym miala gruba warstwe tluszczu a nie maseczki nawilzajacej???

Używam tego produktu od:1raz w tyg
Ilość zużytych opakowań:1 i ost:)

może być

Dawno już nie stosowalam saszetkowych gotowych maseczek ( zazwyczaj rozrabiam suchą argiletz z wodą i oliwką i jest cacy :-) No,ale się stęskniłam i fundnęłam sobie. To co mnie na wstępie uderzyło to ta rzadka konsystencja.No leje się toto,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,bo smarowałam cieniutko i opakowanie starczyło na 4 aplikacje :-) Co do działania maseczki to wiele nie robi poza doraźnym nawilżeniem.No na pewno trochę też odświeża,ale rewelki nie ma.Ładnie pachnie ot co.Można czasem zastosować dla poczucia,że robi się coś cokolwiek dla cery,ale rezulatów większych nie ma się co spodziewać.
Ale niech tam sobie ma 3,bo dosyć sympatyczna.

Używam tego produktu od:tygodnia

fajna, polecam:)

Polecam tę maseczkę, ma przyjemną konsystencję, ładnie nawilża i wygladza, ja czsami używam jako kremik na noc, ładny zapach, relaksik, sama przyjemnośc.
Pakowana w saszetki, starcza na kilka dobrych użyć i nie zdąży się znudzić:)

Używam tego produktu od: m-c

Bardzo przeciętna

W tej maseczce najfajniejsze jest opakowanie, delikatna zrzynka z Miss Milky Pupy.
Zapach - niby ok, niby mleko z wanilią, ale w sumie sztuczny i nieprzekonujący.
Konsystencja - zbyt rzadka na komfortowe stosowanie. Największy minus - działanie, zbyt słabe, nawet jeśli maseczki nie zmywam a tylko ścieram resztki i tak skóra jest wkrótce przesuszona i nie ma mowy o zaniechaniu kremu.
Plus za cenę i poręczną saszetkę.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

sredni

dostalam na gwiazdke, cale opakowanie - 10 saszetek i o ile na poczatku uzywania wydawala mi sie cudowna , a zapach powalal to pod koniec zauwazylam minusy ktorych niestety nie moge zrekompensowac pieknych zapachem ktory tez stals ie jakby zbyt ostry i duszacy, maseczka splywala z twarzy doslownie trzeba bylo niezle sie napracowac zeby jako tako zostala tam gdzie powinna, efektow pielegnacyjnycj tez nie zauwazylam zbyt wielkich;/ ogolnie nie warte swojej ceny

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:10 saszetek

CUDO;D

ten kosmetyk tak mi sie spodobał, ze ja go nie uzywałam jako maseczki, a jako krem nawilzajacy:P codzien rano nakladalam cienka warstwe, nie mialam skory przetłuszczonej, jedynie co to przez jakis czas na skorze pozostawał tłustawy film, ale znikał, dla mnie to swietny kosmetyk i kupie go napewno, dorwałam go w drogerii za 2,6 10ml,

Ilość zużytych opakowań:4 moze 5

szkoda ze jest niejadalna :)

Używałam jej zimą (zarówno tej i poprzedniej) tak mniej więcej raz na dwa tygodnie. Jak na moją cerę mieszaną była to wystarczająca dawka tak dużego nawilżenia jakie daje ta maseczka. Ma fantastyczny zapach!!! Bardzo przyjemną konsystencje, nie spływającą i niezbyt gęsta-jak dla mnie idealną.
Daje przyjemna uczucie chłodu(?) na twarzy, w sumie nie wiem czemu to zawdzieczam ale to fajne uczucie. Bardzo gorąco polecam w szczególności osobom o suchej cerze.

Używam tego produktu od:prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Pyszna :) Odżywcza, polecam!

Od razu sie przyznaje piszę w imieniu mojej mamy(to jej słowa), ja sama tej maseczki nie kupiłam i nie stosowałam..
Mama zachwycona.
Maseczka pięknie jadalnie pachnie-jak śmietankowy budyń albo lody.Aż chciałoby się zjeść (wg. mnie również zapach świetny-obie wąchałyśmy)
Kolejny i baardzo duży plus (wg. mojej mamy) to możliwość zostawienia maseczki do całkowitego wchłonięcia! Nie trzeba jej zmywać po określonym czasie (choć pewno można).

mama nakładała ją wieczorem i szła spać, A rano
-maseczka była całkowicie wchłonięta przez skórę
-skóra miękka i przyjemna w dotyku
-skóra jakby nawilżona

Aż miło się mojej mamie stosowało tą maseczkę. Żałuję tylko że nie ma z tej serii do kupienia jeszcze: mleczka do demakijażu, tonika i.... nawet perfum ;) jak to mama powiedziała:)Używam tego produktu od:pierwszą kupiła miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań:3-4 opakowania

kiepska

Maseczka ladnie pachnie, wiec przyjemnie jej sie uzywa, ale niestety to jedyny plus. Prawie w ogole nie nawilza, moja skora jak byla przesuszona tak i zostala, a nakladalam jej gruba warstwe. Slabo sie wchlania. Cena dosyc wysoka jak na saszetke. Nie podoba mi sie.

uzywam produktu od: 1 miesiac